Objektus apsargās roboti (video)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Objektus apsargās roboti (video)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146881
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080430230452936.jpg[/imgl]Izraēlas kompānija Israel Aerospace Industries prezentējusi kaujas robotu Guardium, kura mērķis – apsargāt militāros objektus.

    Mašīna sver 300 kg, dzinējs ļauj tam pārvietoties ar 80 km/h ātrumu. Aprīkojumā ietilpst navigācijas iekārta, dažādas kameras (redzamās gaismas un IR). Video redzamais modelis izšauj uz pārkāpēju asaru gāzes granātu, bet tam var pierīkot arī automātiskos šaujamieročus.

    Ierīces vadība – no apsardzes pults ar džoistika palīdzību. Robots maksā 600.000 USD, bet Izraēlas armiju cena nebaida…

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080430230021576.jpg[/img]

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=jLKbInFVTRo[/youtube]

    Avots

    #179097
    osh
    Participant

    Labais video..

    #179098
    t0m
    Participant

    Rēcīgs video 😀 Man patīk pārkāpējs, gaida kamēr piebrauc mašīna un stulbi tup 😀 Mašīnīte pati par sevi izskatās kūlīģi 😉

    #179099
    samurajs
    Participant

    t0m: ja tu būtu pārkāpējs un piebrauktu šitāda mantiņa – tak arī stulbi tupētu un pētītu kas tas tāds 😀 😀 😀

    #179100
    deivs001
    Participant

    🙂

    Labs gabals!

    #179101
    DMG
    Participant

    samurajs nu neez – tiešām šoreiz tev nepiekritīšu 😀 Ja es būtu pārkāpējs un man tuvotos mašīna es nesēdētu, bet lasītos prom vēl pirms viņa atbrauc 😀 Bet vispār izskatās bezjēdzīgs aparāts 😀 Nu piemēram laukā pūš vējš un es skrienu, bet tā mašīna izpūš gāzi, kāda tulko no tās būs? nekāda 😀 Pietam var paņemt gāzes masku, ja zini, ka to objektu tādi sūdi apsargā 😀

    #179102
    samurajs
    Participant

    DMG: nu nez nez, vai par 600.000 zaļiem tik prasti būs? 😀 bet ja tu aiztīsies – robots būs objektu nosargājis! 😀

    #179103
    Athlons
    Participant

    mission completed successfuly… 😀

    #179104
    DMG
    Participant

    samurajs wrote:

    DMG: nu nez nez, vai par 600.000 zaļiem tik prasti būs? 😀 bet ja tu aiztīsies – robots būs objektu nosargājis! 😀

    Nu tie 600.000 būs iztērēti, lai šis spētu patstāvīgi nokļūt līdz vietai, pa kuru es būšu iekļuvis tajā teritorijā 😀

    a tīties es vari 2 virzienos 😀 viens ir prom un otrs ir dziļāk objektā 😀

    #179105
    shady
    Participant

    1) Š is agregāts kustas ar 80 km/h – neaizmuksi.

    2) Kā redzams, tad šis robots domāts, lai ātri nokļūtu pie uzbrucēja + pārvietojas pa atklātu ceļu. Ja skraidīsi pa telpām utt, tad gan jau tevi apturēs apsargi,militāristi.

    3) Uz tevi var izšaut arī tādu gāzi, kur gulēsi nekustēdamies….

    4) Kā jau rakstā teikts – var arī aprīkot ar automātiskajiem ieročiem.

    #179106
    msh
    Participant

    Tie niecīgie ritenīši ir stulbi – vienīgais labums, ka pa tādiem grūti trāpīt, toties apvidum jābūt ļoti līdzenam…

    #179107
    deivs001
    Participant
    #179108
    Tvinky
    Participant

    A ja zagļu būs 3-4 un katrs savā sētas pusē sāks līst, robots zem Windows OS uzkārsies? 🙂 Iemest tādai kastej ar kaut kādu elektro-xz-magnētisko bumbu un viss pa čupām, jeb ar raķetnieci 😀

    Lai puši katapultē pāri sētai, tad robots nezinās, ka ir pārkāpēji. Atliek vien ielauzties centrālajā būcenī un apstādīnāt. Pēc tam armiju ielaist iekšā 😀 Kā vecajās labajās 007 filmās noteiekas.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā