openSUSE

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD openSUSE

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145578
    deivs001
    Participant

    Quote:

    Suse ir viens no grafiskâkajiem un lietotâjam draudzîgâkajiem Linux distributîviem, tas ir aprîkots ar centralizçtu sistçmas konfigurâcijas parametru pielâgoðanas rîku, kas palîdz arî jaunu programmu uzstâdîðanâ un esoðo atjauninâðanâ. Suse projekta darbîbu sponsorç vâcu kompânija Novell.


    Tâ mums stâsta https://atveries.lv/linux-vides/ lapele.

    Mçìinâsim ðodien uzlikt ðo zvçru. Kâ nekâ draudzîgs lietotâjam.

    mâjas lapa: https://en.opensuse.org/Welcome_to_openSUSE.org

    #165085
    Foxsk8
    Participant

    Neaizmirsti pçc tam iemest rezumçjumu 🙂

    #165087
    deivs001
    Participant

    Pirmais mînuss!

    Instalâcijas DVD negrib palaisties, Jau otro reizi mçìinu ierakstît. 🙁 Jâmeklç alternatîva lejupielâdes vieta.

    Negribas gan neko sliktu teikt, bet pagaidâm neizskatâs draudzîga lietotâjam, ja òem vçrâ, ka nav tik vien kâ CD lielums.

    #165090
    usins
    Participant

    Ðo lietojis esmunedaudz. Man ja nopietni nepatika. Nezinu, labâk pameklçðu ko citu, bet tagad vçl uz ubuntu 🙂

    Nu ja kas laikam jâpasûta visâdi live cd 😀

    #165092
    deivs001
    Participant

    Man jau patîk joki, kad Nero parada, ka image fails ir ierakstîts, bet skatoties kas ierakstîts dvd matricâ aplauþos, ka tas ir tukðs. Nu neko likðu punktu openSUSE atdzîvinâðanas mçgînâjumiem.

    usin kur tad var pasutit kadu*nix CD, izòemots ubuntu 6.06?

    #165094
    shady
    Participant

    Nero ir mçsls! {mans subjektîvs viedoklis – nepiesieties}

    Raksti no *nix vides ar k3b programmu;)

    https://k3b.plainblack.com/screenshots

    #165096
    nitro
    Participant

    Suse peec meerkja ir paredzeeta advanceetiem lietotaajiem..

    #165097
    deivs001
    Participant

    Nitro wrote:

    Suse peec meerkja ir paredzeeta advanceetiem lietotaajiem..


    Bet tas jau netraucç man viòu iemçìinât 😀

    #165100
    Mad182
    Participant

    Nitro wrote:

    Suse peec meerkja ir paredzeeta advanceetiem lietotaajiem..

    Un kam tad ir domâti slack, gentoo, debian?

    SuSE ir user friendly.

    #165101
    usins
    Participant

    Nu visiem ir sava fîèa kas piesaista 🙂

    #165103
    Tvinky
    Participant

    Nez kâ jums, bet es kâ sâku lietot Ubuntu (5.04 ja nemaldos) tâ lîdz ðim brîdim lietoju un esmu laimîgs (protams jaunâku versiju). Pçc 3 dienâm iziet Ubuntu 7.04, bet pagaidâm sçþu uz betas, kuras man negïuko. Redzu Ubuntu nâkotni 😉

    #165105
    shady
    Participant

    ubuntu = ubuntu

    windows = windows

    vai windows ir ubuntu? {nekad nesaki – nekad!}

    Ðíiet, ka jaunajai ubuntu versijai tiks òemts kaut kas ar no jau izstrâdâtâs windoviskâs os => linspire. {varbut ko ne tâ esmu izlasijis}

    Manuprat, linspire ir domâts âkstiem.

    #165107
    samurajs
    Participant

    Linux=Linux?

    Windows=Windows?

    Bet ja varçtu apvienot abu labâs îpaðîbas un uzcept ideâlu SuperOS? Ak pareizi, vienam otram jau te nauda jâpelna ar caurumu tirgoðanu 😀

    #165109
    usins
    Participant

    Manuprât super OS uztaisît ir tîri sareþgîti, kaut ar visi labâkie programmisti pie tâs strâdâtu. Ja vienîgi viòi neuztaisîtu OS hameleunu 😀 kura spçj piemçroties tieði userajadzîbâm un niíiem, jo katram mums ir savas ideâlâs OS (kuram kâda). Tapç lai jau paliek kâ ir un tie caurumu tirgotâji pçc iespçjas âtrak izput, vai arî, lai sâk tirgot normâlu par normâlu cenu. Protams, ka jâmaxâ algas tiem programmçtâjiem, bet naw jau jâuzceno ta lieta 🙂

    #165111
    Tvinky
    Participant

    shady nav vienalga ko viòi pievieno un kâdiem cilvçkiem ar to bûs vieglâk strâdât? Dçï kam parastam lietotâjam kaut kâdas problçmas, pakeðu meklçðanas vai nu kompilçðanas. Ubuntu piedâvâ to, ko varbût citi Linux distribûti nepiedâvâ – vienkârðumu.

    P.S Ja tev patîk mocîties, lasît lapâm manuâlus – lieto gentoo un kompilç visu tekstu ko vien sasearcho. Tikai nevajag kritiski izturçties pret to, ko Ubuntu dara parasto lietotâju dçï. Ne visi mâcâs par programmçtâjiem/sistçmadministratoriem etc…

    #165113
    Mad182
    Participant

    samurajs wrote:

    Linux=Linux?

    Windows=Windows?

    Bet ja varçtu apvienot abu labâs îpaðîbas un uzcept ideâlu SuperOS?

    Tâ rodas tâdi Linspire 😀

    Nevajag jaukt kopâ divas lietas, kas atðíiras gan tehniski, gan ideoloìioski. Man nekâ no windows nepietrûkst.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā