Operatori ceļ cenas, vai legāli?

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Operātori un Sakari Operatori ceļ cenas, vai legāli?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162836
    Andron MacBeton
    Participant

    Atnāca man no Mele2 vēstule ka turpmāk 6€ vietā būšot 8,5€.

    Tas izskatās pēc tādas kā piespiedu tarifu maiņas uz dārgāku. Jo mainās cenas nevis tarifam, bet 1kārši piedraud ka man ar 1. jūniju būs nākamais tarifs. Kā iemesls tiek minēts kaukādi Eiropas savienības zvani kurus neizmantoju. Pagājšmēnes tikvien kā notestēju Lietuvā. Par ko samaksāju 3 centus arī pēc vecā tarifa, turpretīm nākamajā dienā par diviem 5min zvaniem no Mārupes uz Rīgu – 1€.

    Bite vismaz brīdināja ka zvans būs paaugstinātas maksas, tele2 vari vērt vaļā numuri.lv un pārbaudīt.

    Kas ar LMT kaukādiem biznesa tarifiem? Varbūt atkal būs modē ņemt uz firmu, kā pirms 10 gadiem darijām…

    Varbūt atteikties no telefona atkal uz gadu… Tikai skaips jau vairs nav lietojams, kā pirms 4 gadiem.

    #329519
    Leichttraktor
    Participant

    Bitei tas pasts. Bet kāds ir iemesls, ja ne savstarpēja vienošanās. Telefoni šodien ir kā ūdens un maize, ko padarīsi, protestēsi telefonu nelietojot? Protestēsi pret zārku un kapa vietu nemirstot?

    Pāries visi uz whatsapp n sheit, proti internetu, tad internetam cenu pacels. Lūk tev privatizācija un kapitālisms.

    #329520
    Andron MacBeton
    Participant
    #329521
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Nu ko, mēnesī par diviem bamšļiem mazāks sanāks!

    Kaut gan ļoti negodīgi no operatoru puses. Ja Bite savās starpā runā pa velti visu mūžu, tad tā tam bija jābūt!

    Es protestēju pret to visu, lietojot Ukrainas opeatora pakalpojumus. Un protestēju pret Latvijā notiekošo, strādājot Ukrainā. Nopelnu vairāk kā par tādu pašu darbu Rīgā. Vairs neesmu vergs.

    #329522
    3Dklucis
    Participant

    Pag kā tad sanāk Lietuvā starpatutiskie nesanāk lētāk ka iekš LV -Tad vai tād nevar tarifu ņemt no lietuvas-jeb nexujaa obligat jabūt Lietuvas iedziivotājam!?Ja iespējams nemt citas valsts starptautisko tarifu”protams ja tas ir izdevīgi”dzivojies latvaaniija un izmanto lietuvas starptautisko tarifu-un ja daudzi tā izdarīs tad tas jau bus ka protest ieks lv nedapisto pašdarbību….!

    Nezinu man uz bites pieslēgumu nekas nav atnacis ,bet cik dzirdēju preikšatmaksas bitei ir gan jau pazinots par jaunajiem izcenojumiem…..

    Ta jau toč varētu IP telefoniju izmantot,bet mobilais internets neizbegami vaidzīgs…

    #329523
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Ja gribat lietot tiešām neierobežotu internetu, iesaku Amigo variantu pa 11 ebrejiem mēnesī. Patiešām neierobežots. Telefonam ar 4G ieslēdzu AndroidAP un uzrīkoju gandrīz 1TB trafiku bez problēmām.

    Un vispār, cik var ļersktēt pa klausuli? Ja vien neatrodies katrs savā pilsētā vai pat valstī, ar draugiem un svarīgajiem cilvēkiem jātiekās ir dzīvajā.

    #329524
    uldics
    Participant

    Kuru likumu tad viņi pārkāpj? Negribi, ej prom. Tas ir mīnuss no Eiropas plusa, jo agrākā ceļojuma valsts tīklu izmantošana vairs nedrīkst dot papildus ienākumus. Kaut kur taču tie paši ienākumi jāgūst. Tad nu kā kapitālismā pienākas, gala patērētājs dabū to segt. Kas nekur nebrauc, tam jā, slikti. Kas braukā, tam gan izdevīgi. Un tādu mums netrūkst. Tā kā labi vien ir. Arī mazāk visādu darbību starp dažādiem pakalpojuma sniedzējiem. Tādu efektivizējumu vajag valsts iestādēs ieviest, it sevišķi nodokļu sistēmas un budžeta vienkāršošanai.

    #329525
    russo
    Participant

    Atbildot uz raksta nosaukumu – A kādēļ neviens nebļāva, kad operatori nepārtraukti pazemināja tarifus!? Tad tu neprasīji, vai tas ir legāli!

    #329526
    Andron MacBeton
    Participant

    Pazemināja tapēc ka atmaksājusies torņu izbūve un parādijās 3. operators (konkurence). Bet tad sāka visiem bāzt kaukādu internetu tarifos un viesbonēšanas.

    Nevajag man nekādus gigabatus telefonā, es neesu laukos tik ilgi, lai nevarētu paciesties nokačāt seriālus. Un es nebraucu uz ārzemēm katru mēnesi, tāpat kā lielākā daļa lietotāju.

    Kā arī – viesabonēšana neko neizmaksā. Tas nav tā ka nodilst savstarpējās līnijas. Pārējās Eiropas valstis arī ievēros šo jauno likumu, taču neceļ tarifus. Kā tad tā?

    #329527
    LooNeY
    Participant

    Ceļ ceļ tarifus visi! 😉 Vismaz tādas ziņas no DE, NL un IRL strādājošiem latviešiem ka arī tur operatori ir pacēluši.

    Š e tev nu bija ”skaistais eiropas bezrobežu tīkls’

    #329528
    richijs
    Participant

    Komunisms atgriežas, visi kopistiski apmaksāsim rēķinus priekš Eiropas apceļotājiem.

    #329529
    Andron MacBeton
    Participant

    Skatos Meteors neko netaisās celt no pagājušā gada – 15€.

    Un bezlimita EU roaming viņiem ir no pagājušā gada

    Un arī tikai 3 operatoru konkurence. Vodafone ar O23 gan sarunājuši 25€ minimumu, bet arī tas priekš Īrijas algām ir ta ka Latvijā 5€.

    Kā arī lētākais tarifs ir BEZ EU roaming.

    Es jums saku Latvijas operatori 1kārši izmantoja izdevību izpist tupos latvāņus! Tas nau nekāds Eiropas likums!

    Ja katram lientam ir tagad vidēji pa 1€ dārgāk, tad cik tas ir mēnesī? Pieņemsim ka kopā Latvijā ir 1 miljons abonentu. Kalkulatoru vajag? Neslikta tīrā peļņa,

    Sākuma 1reizēji izdevumi – 20 centu vēstule, no kuras nav nekādas jēgas.

    Rēķinu lai dabūtu pa pastu – katru mēnesi €. Spamu – kredītā no tās summas ko liks Teu pārmaksāt nākotnē!

    #329530
    Andron MacBeton
    Participant

    Muļķības! Komunismā tieši nebija jāpārmaksā par produktu ko ražo tavas pilsētas rūpnīcā (kur tu pats iespējams strādā).

    Gribēji fruktu no Gruzijas – tas bij nedaudz dārgāks. I to varēja atļauties.

    Š itas tieši ir kapitālisma appisiens visā plaukumā! Pilnīgs pretstats sociālismam un komunismam!

    #329531
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Atraduši par ko cepties, ārzemju tarifiem. [img]https://bildites.lv/images/e8sf35vt/60406/original.png[/img]

    Es esmu nikns par to, ka Bite netur solījumu ka BiFi savā starpā runās par velti visu mūžu. Viltus reklāma un melošana.

    #329532
    ruukjis
    Participant

    Komunisms atgriezās, kad tādiem kā tev kļuva internets pieejams…

    #329533
    iddqd
    Participant

    Kādas muļķības, toreiz tas nebija piespiedu kārtā. Gribēji lētāku tarifu, bija jāiet uz tuvāko filiāli un jāpārslēdz līgums. Neviens tāpat vien nedeva lētāku tarifu. Š eit vienkārši, bez ierunām, paceļ tarifu.

    Tas ir tāpat kā, elektrum sagribējās un ar rītdienu visi par kw maksās 5eiro 2 vietā. Vai Circle pēkšņi izdomā novienoties ar Nesti un Lukoilu, ka degviela litrā tagad maksās tikai par eiro vairāk. Bonusā saņemot darbinieku, kas pieturēs degvielas pistoli un par brīvu iedos bezmaksas salvetes.

    https://www.sprk.gov.lv/lapas/tarifi

    #329534
    3Dklucis
    Participant

    A man pajāt es varu maksāt -jo uz daudz ko citu ieekonomējis vai pat neizmantoju….

    #329535
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Nejauc komunismu ar akmens laikmetu, kad apkārt staigāja tādi alus cilveki kā Liepājas ūnikums

    #329536
    Andron MacBeton
    Participant

    Tu iemeti linku, bet pats uzrakstiji tikpat nesaprotami kā tajā sprdpukš.gov.lv lapā.

    KO TU GRIBĒJI PATEIKT?

    #329537
    Andron MacBeton
    Participant

    Ko tad Ukrainā tādu vajag?

    ÄŒoms algo ukraiņus Polijas objektos, esot ļoti strādāt griboši un nav jāapbužina un rociņa jāpatur, kā ar latviešiem esot bijis. Un tas ir kabeļu vilkšanas sfērā.

    Kas tad ir tas kas Ukrainai pietrūkst?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā