OS Xp –> Linux («Ubuntu» )

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic OS Xp –> Linux («Ubuntu» )

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #222818
    samurajs
    Participant

    Razyp wrote:


    Linux, kā jau Linux, 4akarā netikai smadzenes, bet arī vissu pārējo…

    Linux nečakarē ne smadzeni, ne vispār neko, ja tik nav pavisam līkas rokas!

    Jau 1,5 gadus bubuntu 8.04-3 LTS man iet kā bitīte, tiek regulāri atjaunināts, un nekas nelago.

    #222819
    Evers
    Participant

    Razyp wrote:


    Evers: Saprotams ,ka tu iesmerēsi lētāko, sliktāko varinajtu man, pats pa sevi saprotams ,ak šitā lieta gļuko, nestrādā, pēc laika nobrūk, neko nedarot…

    Ak tad tīrs Ubuntu install ir dārgs? 😀

    Ja spirāle ir tik briesmīga, varbūt vispār nelien linuxā!

    #222820
    Razyp
    Participant

    Da labi slēdziet šo tēmu ciet, esmu noskaidrojis, ko man vajadzēja zināt, ņemšu vērā Samuraja ieteikumus, citiem, kas rakstija man nelikās, ka tā varētu būt laba doma, tā rīkoties….

    #222821
    Andress
    Participant

    Koa? O.O

    #222822
    Evers
    Participant

    rofl o_0

    #222823
    elvisburdajs
    Participant

    Dienas Pērle 😀

    #222824
    Jaunzems
    Participant

    WTF? o_0

    #222825
    aoma
    Participant

    Pedejie 5 komenti, manejo ieskaitot, neliekas skaidra prata raxtiti 😀

    #222826
    Aldis
    Participant

    elementarna vatson!

    Tele2 nepieciešams modēms, kuram samet automātisko IP iegūšanu u.t.t. no DHCP servera!

    “Interneta Pasaule” ir dinamiskā IP uz veselu rajonu + viena gabala! Nepieciešams vadīt visus IP parametrus! Pirms gadiem 4 kad Interneta Pasaule bij arī manā ciemā – tieši ar linux arī bij problēmas, jo daļa parametru nāca pēc noklusējuma, un vvz kur bij jāvada konfigurācija, kas šad tad mainījās! Kautvai pasauksi onkuļus pa 2ls uzstādīt Tev iekš Linux kautko – nu veči paprasīs vēl piečuku, un šā vai tā pa kādiem 5 gabaliem nemācēs uzstellēt Tev tur visu kā vajag!

    Jautra saruna bij ar to kantori – ka pirms tiem 3 gadiem gribējām ar čomu vienu Web lapu uzturēt uz viņa kompja! Ļoti mazsvarīgu, bet tomēr nepieciešamu tajā brīdī – ieeju, testēju serveri – lokalhostā ir, bet ejot uz IP – parādās – Internet Explodera lapa – Page Not Found! 😀 Zvanu tam kantorim – ka līgumā minēts viss kas ar internetu saistībā – ir atļauts, un nav nekādi limiti, arī uz servēšanu! Prasu – kāpēc man mājas lapa nestrādā? Vai gadījumā porti nav bloķēti – protams, otrā galā mūs pataisa par idiotiem – pasaka ka nav nekas bloķēts – lai skatamies savā galā problēmas! Protams apskatījām, un zvanījām vēlreiz! 😀 😀 Vairs necēla klausuli! 😀 😀 😀

    Labi ka šis kantoris vairs nav mūsu ciemā – mazāk problēmas, kautvai ka tas pats lattelecoms tagad ir uz vietas – katram divas dinamiskās IP dod, automātiski, un bez problēmām! 🙂

    #222827
    Razyp
    Participant

    Aldis: PLDS.

    TGD vsp ierubiju LInuxu, aiziet līdz config, tālāk melns ekrāns 😀

    Mēs 4akarējāmies pat ar oz Xp, kad mums nepierubija netu, jo kaut kas viņiem nepatika, nedomānju, ka viņiem patiks LInux vēl 4akarēt 😀

    Linuxā ir ļoti stulbi tas ,ka automātiski tev ir jau dati, tu viņus nevari nomainīt 🙁

    ( IP ) un citi…

    Protams ,ak var pieslēgties GSM netam, kā jau es pierubijos pie Tele 2 neta, bet tas maina negāja 😉 😉

    Uztaisiju jaunu savienojumu, ievadiju datus, tos, ko vajadzēja un aizgāja ne ?

    -Protams ,ka negāja ( Bļi* ) 😀

    …JO viss aizgāja pēc iepriekšējiem, noklusētajiem iestatijumiem 😀 .

    TPC man arī tas linux ir ZB jau.

    Protams ir gadijies, ka nets pašam nav gājis uz XP, bet gribējam zvanīt jau uz biroju, bet beigāS PATS sataisiju, lai gan man operātori paskaidroja kas un kā, viņu varinajts man negāja, es pats beigās piebildu: «Jūsu varinajts man nestrādā, taču man jūsu pakalpojumus nevajag, pats sataisiju. ».

    Tik stulbs es jau nessmu, ka nemācētu ko sataisīt, dažreiz vnk kaut ko uzraxtu ne tā kā vajag, mani vajag saprast.

    #222828
    viesic
    Participant

    “Linuxā ir ļoti stulbi tas ,ka automātiski tev ir jau dati, tu viņus nevari nomainīt” – pilnīgas muļķības. 😉 Tu vienkārši to nemāki izdarīt.

    #222829
    UnderV
    Participant

    Razyp wrote:


    Linuxā ir ļoti stulbi tas ,ka automātiski tev ir jau dati, tu viņus nevari nomainīt 🙁

    ( IP ) un citi…

    Pa šo momentu, lūdzu, paskaidro sīkāk.

    Kāds linux? Kādi iestatījumi? Ko nevar izdarīt?

    Citādi izskatās, ka cilvēks, kas nav meklējis risinājumu, uzskata, ka tāda nemaz nav :p .

    #222830
    Evers
    Participant

    Pērļu kaklarota

    #222831
    liepajnieks
    Participant

    rota pie rotas – iznāk kaklarota ….. kādreiz man to pašu teica, par internetu un linux iekš Lattelecom, kad nebija savus servisa speciālistus apmācījuši, lai nobīdītu klientu uz cilvēku, kas saprastu kaut ko arī par Linuxu ….. tipa pateica, ka nepieciešams Windows un Linux “nav domāts” internetam … 😀

    Kāda pašlaik ir situācija ar LTC ? 🙂

    #222832
    Razyp
    Participant

    Man vnk stulba D.S. ir 🙁

    Tas ari viss.

    Virtual box labāk pamēģinashu kādu citu Linuxu, or OS… ;d

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā