Pagiras

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Izklaide Pagiras

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #272758
    Foxsk8
    Participant

    Par fizisku darbu, neviens jau nav teicis, ka ir jājiet grāvji rakt, vai stroika celt, vienkārši darbs arī ir iziet pastaigāties, aktīvi kustēties, uttt… alkānam vieglāk ir pārstrādāties. Nedomāju, ka no pastaigas, vēl kāds ir nosprādzis. Vot tieši dzerot tos visus sūdus nākošā dienā (lāpīšanās) – var atkal piekosties, pakrist kaut kur un pārsist galvu, ja skatamies no riska faktora, risks ir lielāks ar ārstējies ar to pašu ko saslimi.

    Man personīgi pēc pamatīga grausta ir divu dienu slikti, it sevišķi, ja ir dzerti ali, no viskijiem, šņabjiem, nekā otrā dienā praktiski nav, noskaloju visu ar Spraitu.

    #272759
    Nau4a
    Participant

    vienkārši.. nākamreiz nedzer 😀

    #272760
    Gakh
    Participant

    Ar to lāpīšanos ir kā ir…

    Ielāps vienmēr ir lielāks par caurumu, lol

    Spriežot pēc sevis, ja dzeru vienu dienu (tā ka pusi neatceros) tad viss OK nākamajā dienā, bet ja iet 3+ dienas, tad ir kā ir, un fizisks darbs tur nelīdz (pat staigājot liekas ka būs blowoffs)

    Testēts ir daudz kas, un vienīgais kas līdz ir atkal šņabis (tikai lai viņš ir biezs – tiko izņemts no marozilkas pēc kādas 1h stāvēšanas tur) ne koktēļi nekas nepalīdz.

    Manā gadījumā palīdz pret to pretīgo sajūtu vēderā, galva man nav sāpējusi pilnīgi nekad, kautvai dzerts ir nedēļu no vietas, un netikai alus šņabis, u.tt, bet arī dzimtenīte 50 līdz 60%.

    Tākā es ieteiktu vienkārši ik pa brīdim paņemt sļuku šņabja (bez uzdzeršanas) un tad pašam jājūt, ja nav kā bija pirms 15 – 30 minūtēm, tad zini ka pietiek, un vari iziet ārā, pastaigāt, būs labāk, bet sajūta ka iepriekš dzerts vienalga būs, tikai viss tas grūtums būs nost.

    Tas kā es ar to cīnos.

    #272761
    aidz
    Participant

    Man personīgi nekas grādīgs nākamajā rītā vairs nelien iekšā.Es mierīgi salāps ar visu kas bezalkaholisks.Lielākoties – sulas,ūdens,reizēm palīdz arī kafija.

    Ire palīdzējuši nedaudz arī kokteiļi kuriem pamazs grādu procents.

    Bet nu katram jau citādāks organisms un katram tās metodes arī var būt citādākas 🙂 kas der vienam var vairs nederēt otram.

    #272762
    vrt56
    Participant

    Vēl variants ir kefīrs vai saldējums, gan drusku kuņģī kaut ko var salīdzinoši viegli dabūt iekšā, gan arī palīdz. Vismaz man kefīrs jau nu noteikti izdzeru kādu paku un tad drusciņ, bet tomer reizēm sāku justies nedaudz vieglāks 🙂

    Un tas, kas teica, ka jādzer sidrs, nu piedod,Latvijā nevar dabūt kārtīgu sidru un tas, ko Tu te dzer, tā ir tik tiešām vislielākā ķīmija. Zinu, ka labs alus maksā labu naudu, bet viņi ir daudz maz garšīgi un arī nav tik traki ķīmijas!

    #272763
    Nelabojams
    Participant

    Kādas ir vislielākās pohas pasaulē?

    Tad, kad guli kaukur laukā, tev uz vēdera sēž vārna un sparīgi knābā tavu vīrišķo mantību… un tev nav spēka pateikt viņai “Tiš!”)

    #272764
    Raivix
    Participant

    Nu tā jau ir galējā kondīcija… 😀

    #272765
    jonjs
    Participant

    Arī es varu tikai piekrist augstāk minētajam, ka kārtīgas pohas var dabūt tikai dzerot vairākas dienas un tas, kas ir pēc viena vakara tusiņa nav tik traki.

    Vēl varu piekrist arī tam, ka jau pēc 30 gadu sasniegšanas nebūt nevar atļauties to, ko var atļauties pirms un pēc 20 gadiem.

    Vispār jau labākais variants ir nelietot alkoholu vispār, bet nu bet … .

    #272766
    garaisezis
    Participant

    paldies par info, arī man šis noderēs 1.janvāra rīta!!

    #272767
    romajo
    Participant

    Zinu tikai vienu, vairs nekad “nelauzīšu” paģras(janu sagadīsies kādreiz pierīties). Pēdējo reizi gandrīz nosprāgu, ģīmis ar visām lūpām esot bijis vienā krāsā ar vemjamtrauku (balta plastmasas bļoda). Labāk lēnām šnabi sutināšu, tāpat diena padirsta. No kokčikiem ir palīdzējis tikai Dins, un ar ikai tad, kad ielēju krūzē un uz stiena visu izmaucu.

    #272768
    BlackHalt
    Participant

    Es arī līdz 35 gadiem nezināju, kas vispār ir “normālas” paģiras.

    Tagad zinu un gribu nošauties.

    #272769
    usver
    Participant

    BH: visu laiku izklausījies kā ļoti zinošs neviedā vecuma jaunietis, bet izrādās – onka 😀 nu nekas – veseļojies 😉

    #272770
    valters.vasilis
    Participant

    Ja nu ir galīgi dimbā, paņem tik ml šņabja, cik tev kg, ielej lielā glāzē, tajā iespied 1/2 citrona, pielej mazliet sīrupa un pārējo to pašu Mangalīti (vēsu). Izkapā un pasaki sev – šodien pietiek, bet turi vārdu (nedrīkst pat domāt, ja jāvada auto). Š āda recepte izsitīs no tavām asinīm un muskuļiem acetaldehīdu, kas rada diskomfortu. Bet galvenais – netaisi otru kokteili, sāc savu ierasto dienas ritmu un viss būs ok.

    #272771
    RicoPico
    Participant

    Hēh, laba tēma uzcelta no vēstures! 😀

    Tavs variants jau ož pēc alkoholisma, sevis mocīšanas un rakstura audzināšanas pastiprinātas sarežģītības apstākļos. No viena sliktuma otrā.

    Ja ir gruntīgi ņemts, tad nākamajā rītā uz alkoholu vispār nevaru paskatīties. Kur nu vēl šūpoties šūpolēs vai grauzt krekerus… Litrs kefīra ir vislabākā štelle. Veldzē, un arī labāk paliek. Un tas Pieer skābenais minerālūdens arī ir nereāli labs! Bet ja ir galīgs riebums pret sevi un visu pasauli, tad vēss Tērvetnieks padara savu darbu lieliski.

    #272772
    LAN
    Participant

    Otrā dienā pēc alkohola lietošanas ieteicams olbaltumvielām bagāts ēdiens. Organismā olbaltumi sadalās aminoskābēs. Aminoskābes palīdz izvadīt toksīnus no aknām. Tātad ceptas olas ar bekonu būs lielisks palīgs organismam, lai tiktu galā ar paģirām.

    Zinātnieki arī iesaka, nākamajā dienā pēc spirtotu dzērienu lietošanas, izvairīties no ogļhidrātiem bagāta ēdiena, bet no cukuru saturošiem ēdieniem pilnībā nevajag atteikties, cukurs nelielās devās palīdz atbrīvoties no paģiru simptomiem, tāpēc viena pilngraudu tostermaize ar džemu pēc sātīgām, olbaltumvielām bagātām, brokastīm būs tieši laikā.

    Paģiru rītā labāk ēst cieti vārītas olas, liesu sieru, sēnes, pākšaugus, zema tauku satura jogurtu un biezpienu. Izcils olbaltumvielu avots ir zemesriekstu sviests ar pilngraudu maizi.

    Avots:

    https://www.apollo.lv/zinas/zinatnieki-atradusi-lielisku-lidzekli-pret-pagiram/629878

    #272773
    Anonīms
    Neaktīvs

    Divarpus gadi līdz pareizajai atbildei!

    #272774
    iKey
    Participant

    Noteikti ir daži, kuri ir ar mani vienisprātis – štrunts par paģiru draņķīgo sajūtu, bet vajag atbrīvoties no peregara, arī tad, ja darbadienu noslēdz ar pāris bundžiņām aliņa, un meitene pēkšņi grib sarunāt randiņu, bet daudzas meitenes par alkoholu ni-ni.

    glāzē silts ūdens, un tam piešauj 3-5 piles ožamā spirta. un to izdzer – efekts būs pēc 10 minūtēm.

    Reibumu un draņķīgo sajūtu tas neiespaido nedz pozitīvi nedz negatīvi

    #272775
    Athlons
    Participant

    pārbaudīta vērtība – glāze (var divas, trīs…) kefīra, auksta un skāba un karsta sulīgi trekna kotlete ar salātiem… iesākt grūti, bet kad tas dabūtc lejā, tad pasaule atgūst savu ierasto sajūtu…

    cik zinu neko saldu nevajag pat mēģināt līdz nākamajai ēdienreizei…

    bet vispār, kā jau te minēja:

    1) nedzert visu pēc kārtas

    2) neieliet sevī tik daudz, ka pārtrūkst filma… (nepareizā pozā aizmiegot un nespējot pamosties, var aizrīties un nosmakt…)

    3) ja jau jādzer (visādi gadās, reizēm nevar nedzert), tad neaizmirst par kārtīgu paēdienu, lai saglabātu darboties spējīgu barības traktu, tad daudz vieglāk sevi atgriest pie sajēgas…

    #272776
    Participant

    Paģirās (arī rīt (skaitās jau kā šodiena)) sportoju, braucu nereti ar riteni daudz un dikti, palīdz. Labi, tagad ir ziema, tāpēc nevis braucu ar riteni, bet eju. Staigāju daudz (palielinu asinsriti, lai ātrāk atindē), svaigs gaiss palīdz (nezinu, kāpēc). Lietoju uzturu ar augstu vitamīnu saturu (alkohols rada avitaminozi), šķidrumu arī daudz lietoju (dehidralizācija). Man personīgi paģiras ilgst dažas stundas. Sports + vitamīni + šķidrums = dažu stundu paģiras. Lāpīties arī var, pat jūtos labi tad, bet tomēr, manuprāt, aknām ir vajadzīga atslodze. 🙂

    #272777
    LAN
    Participant
Tiek skatīts 21 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā