Pagiras

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Izklaide Pagiras

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #272778
    grisha
    Participant

    Nevajag dzert krutkas, tad ar nebuus jaavemj. Tomeer visumaa, vienkaarshi jaalieto daudz skjidruma, kaut vai uudens. Teeja ir laba, aatri kungji tiira. To gan pats uzzinaasi, jo biezhaak skriesi uz toualeti, jo labaak.

    #272779
    dexsters
    Participant

    Es dzeru tikai ,,baltu,, šnabi un man paģiru nav vispār kopš tā daru.

    #272780
    romajo
    Participant

    Š nabi pirku veikalā, kgan kas to zin ko šamie tur tirgo. Toreiz sakodās visi, līdz sivēniem, bet nākamā dienā sūdīgi bija tikai man. Tā man ir gadījies tikai 2x.

    #272781
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Es tieši daru savādāk – kad dzeru tad cenšos neēst, lai kad kuņģī skalojas divi septiņgrādīgie divlitrinieki nekas lieks vairs tur nepeldētu un nekairinātu kuņģa sieniņas uz vemšanu.

    Ērta guļvieta un negāzēts minerālūdens ko uzdzert pa nakt vai no rīta. Paģiras nebūs. Un vispār man paģiras īsti nav bijušas, tikai fizisks nogurums vai traumas no iepriekšējā vakara “skaties kā es māku!”

    #272782
    LAN
    Participant

    Aija Š nikvalde: “Ko un cik daudz dzert?

    Lai cīnītos ar paģirām, organismam ir jāuzņem visas zaudētās vielas. Ir jādzer daudz ūdens, īpaši labi noderēs tie minerālūdeņi, kuri ir bagātāki ar minerālvielām, piemēram, Borjomi un tam līdzīgie. Cukura līmeni asinīs palīdz atjaunot dabīgie saldumi, piemēram, medus, dažādas augļu un dārzeņu sulas, īpaši svaigi spiestās, tajās būs vairāk vitamīnu, kas organismam lieti noderēs cīņā ar paģirām. Īstenībā organisms nereti pats pasaka priekšā, kas viņam ir vajadzīgs, to pierāda cilvēku kāre pēc skābētu kāpostu sulas otrās dienas rītā – arī tā palīdz normalizēt cukura līmeni asinīs. Apzinīgākiem svinētājiem var ieteikt jau ballītes laikā starp kokteiļiem un vīna glāzēm izdzert kādu glāzi ūdens, kā arī izdarīt to pirms miega, organisms to noteikti novērtēs.

    Otrajā rītā lieti noderēs recepte – diviem litriem ūdens pievieno 5 ēdamkarotes medus un 5 ēdamkarotes citronu sulas. Š o dzērienu var lietot visas dienas garumā.

    Ko apēst?

    Arī par ēšanu daudz ko priekšā pateiks pats organisms, ne velti viens no tradicionālajiem paģiru ēdieniem ir zupa, tā viegli pārstrādājas un paaugstina ūdens un sāls daudzumu organismā. Ja zupai vēl neesi gatavs, var sākt ar buljonu. Droši var ēst arī tik tradicionālo, proteīniem bagāto brokastu ēdienu olu, arī tā stiprinās organismu un palīdzēs cīnīties ar ballītes sekām. Par paģiru ēdienu, pateicoties to sastāvam, var uzskatīt arī banānus, tie ir bagāti ar magniju un kāliju, kurus alkohols no organisma ir padzinis. Savukārt, lai novērstu nelabumu lieti noder ingvers, tas arī uzlabo kuņģa darbību. Ingvers noder ne tikai pie paģirām, bet arī citos gadījumos, ja ir nelaba dūša. Pašsajūtu palīdz uzlabot arī marinēti gurķi un sālīta siļķe. Sāls daudzumu parasti iesaka ierobežot, jo tas aiztur organismā ūdeni. Š ajā gadījumā tas ir nepieciešams. Ieklausies savā organismā, lielākoties tas pats pateiks priekšā, kas ir vajadzīgs.

    Gulēt vai kustēties?

    Paģiru gadījumā nevajadzētu organismu pakļaut pārmērīgai slodzei, tā var izraisīt sirdsdarbības traucējumus. Apmēram 90% alkohola pārstrādā un izvada aknas, sportojot jūs tām nekādā veidā nepalīdzēsiet, tieši otrādi. Protams, pastaiga svaigā gaisā nāks tikai par labu, bet skriet vai arī apmeklēt sporta zāli nevajadzētu.

    Medikamenti?

    Uzreiz jāteic, ka brīnumlīdzekļu nav. Galvassāpju gadījumā var lietot ibuprofēnu, taču jāatceras, ka tie nav draudzīgi kuņģa gļotādai. Pašsajūtu uzlabos arī C vitamīns un ūdenī šķīstošie vitamīni, kuru sastāvā ir B grupas vitamīni, magnijs, kalcijs, kālijs, C vitamīns un Alkaseltzer tabletes. Aizrauties ar medikamentiem nav ieteicams! Pirms jebkuru zāļu lietošanas konsultēties ar ārstu vai farmaceitu.

    Spēcīgas paģiras vajadzētu uztvert nopietni, jūs zināt, ka tās ir ballītes sekas, bet organismam tas ir ļoti smags pārstrādes process. Hronisku slimību saasinājumu gadījumā, piemēram, sirds ritma traucējumu gadījumā, ja ir kuņģa vai divpadsmit pirkstu zarnas čūla, kā arī sākoties psihozei vai panikas lēkmei, vajadzētu konsultēties ar ārstu.”

    Avots:https://goo.gl/XyE8Ho

    #272783
    Evers
    Participant

    Jau vairāk kā 2 gadus nezinu kas ir paģiras, jo grādīgos vairs nelietoju pat ne grama. 🙂 Laimi rodu citur, nevis ķermeņa intoksikācijas-saindēšanās simptomos.

    #272784
    Participant

    Es gan knapi kustos no pohām. Nu ko, eju sirdi nodzīt.

    #272785
    Quagmire
    Participant

    TL/DR

    Pirms gulētiešanas daudz dzert ūdeni un daudz ēst ēdienu.

    #272786
    jonjs
    Participant

    Vispār jau dzert arī ir jāmāk. Mūsdienu Latvijā arī ir jāzin, kur un ko var pirkt. Tas nav RIMI tā nav MAKSIMA. Zinu vietas tas gan nav standarta veikals, bet ir Latvijā. Kolēģi stipro ņem tikai no turienes. Jāskatās uz piegādātāju. Ir piegādātāji, kas atbild par to, ko piegādā. Lai gan arī kvalitatīvu šmigu var pārdzert. Protams, ka ideālais variants ir nedzert, bet tad ir jāiet Š AOĻIŠ… skolā, lai, ja nu kas nepārprotami visus savus ienaidniekus noliktu pie vietas 😀 Es gan šodien varu atlaist sviru. No darba atnācu tā ap rīta pusi. Darbs dara brīvu no šmigas. Vismaz, kamēr esi darbā 😀 Tā kā visiem LAIMĪGU un lai izdodas prātīgie pasākumi un lai vairāk prātīgu ideju, un lai mums visiem tās FUNDAMENTÄ€LI PRÄ€TĪGÄ€S idejas nāk prātā arvien vairāk un tādējādi, lai mēs te visi kaut cik prātīgāk un racionālāk pavadītu savu dzīvi. Un protams, lai visiem vairāk prieka ikdienas dzīvē. 🙂

    #272787
    3Dklucis
    Participant

    nu ja nakam reiz lai sis atsūkā ,bet taadam kurs skaidra -a to saindeesies caur trubu 😀

    #272788
    3Dklucis
    Participant

    Tad tu esi galigs duxss nelietošanaa.ko tad man teikti ka iesledzas 13 gads ka ne grama…!

    #272789
    3Dklucis
    Participant

    Gaidiet savu laimes laaci -man pa jums poxuj….:D

    #272790
    dexsters
    Participant

    Kopš dzeru tikai balto šņabi paģiru nekad nav.Agrāk kad dzēru krāsainos un jaucu bija sūdīgi bet nekad neesmu lāpījies.Kāda jēga?

    #272791
    LAN
    Participant

    Tīra skābekļa elpošana palīdzot.

    #272792
    Anonīms
    Neaktīvs

    Te vēl kāds apgrozās? Dikti aktuāla tēma.

    #272793
    Anonīms
    Neaktīvs

    Imhoteps wrote:


    Ļaujiet runāt semipro!

    Ar līdzīgu jācīnas ar līdzīgu. Dzer 30ml (viena parasta degvīna glāzīte) šņabja UN TIKAI Š Š…ABJA ik pēc 30 minūtēm, ne biežāk, ne retāk. Brīdī, kad “atlaidīs” – pārtrauc. OBLIGÄ€TI paēd kauto ko treknu un karstu (karstas vārītas sardeles, soļanka, vistas zupa, buļjoni). Ja to pirmo šņabja čarku izvemsi – tad izvem un mēģini vēl – kaut kas jau uz gļotādām paliks. Pirmo-otro izvemsi, gan trešo uz leju dabūsi. Organismam nepieciešams alkohols. Etanols (etilspirts) pats par sevi nav inde, inde ir tā sadalīšanās atvasinājums – acetāldehīds, kas ir 30 reižu toksiskāks par pašu alkoholu un ir galvenais paģiru izraisītājs. Ironiski, bet acetāldehīdu savieno un izvada no organisma… alkohols, kas ikdienas apstākļos (ārpus stacionāra) ir vienīgais zināmais antidots (pretinde). Neliels apburts loks veidojas – dzeru, lai izvadītu acetāldehīdu, tanī pat laikā veidojas jaunas indes porcijas. (Patiesībā acetāldehīdam sabrūkot, rodas etiķskābe, ko mēs arī izčurājam un izsvīstam)

    Taču tad, kad iestājas kārtīga abstinence (auksti sviedri, bezmiegs, redzes traucējumi, melni uzplaiksnījumi perifērajā redzeslokā, skaļi trokšņi, kuri patiesībā nav skaļi (tipa, kaķis ar savām ķepām – BÄ€M!-BÄ€M!-BÄ€M!!!), reāli skaļi trokšņi, kad var apd1rsties no satrūkuma, citas skaņas un redzes halucinācijas, murgaini sekls miegs, nemiers vai pat nenormāla trauksme, ALARM-stāvoklis 🙂 dezorganizētība, kad nevar paveikt visvienkāršākos darbus, pat nomazgāties vairs nemāki, vienvārdsakot esi noķēris “BELKU”), tad Fokša spraits nelīdzēs it nemaz. Jā – daudz, ļoti daudz dzer minerālūdeni vai vismaz parasto ūdeni, ir labi, ja mājās ir citroni un citi augļi – dzerot attīstas avitaminoze un sāls un minerālvielu disbalance – tie jākompensē. Tasīte saldas stipras kafijas arī nāk par labu, tik uzmani sirdi. NOMAZGÄ€JIES – 10% skābekļa mēs saņemam caur ādu (lielāko elpošanas orgānu), jutīsies pa puskapeiku labāk. Nepaliec viens un bez degvīna – ja sāc ko redzēt-dzirdēt – uzreiz iedzer lielu malku – halucinogēnais delīrijs attīstas 3-4 dienas pēc pilnīgas dzeršanas pārtraukšanas. Un gaidi – laiks ārstē vislabāk, jāpamocas, jāizmocas, bet nākamnedēļ ap šo laiku atcerēsies visu ar smaidu.

    Cik dienas kodi?

    Es personīgi, 7to šnabeli dzeru un lailam neizbēgami būs haluškas. Tāpēc gribēju ieteikumus. Ir kāda izvēle bez narkoloģiskās?

    #272794
    darklight
    Participant

    Es ar pārspīlēju pirms dažām dienām. Tagad ar stiprinātajiem aliem ik pa brīdim veselību atgūstu. Galvenais – pirkt pa vienam. Aizej uz veici, nopērc un ej mājās. Kad vairs nevar izturēt, ej atkal pakaļ.

    #272795
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Lai nebūtu paģiras, tad jau dzeršanas laikā vajag uzpīpēt zālīti. Pat par dzeršanu piemirsīsies, nepārdzersies, un no rīta būsi svaigs.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā