Palīdziet atrast "virtuālu" Dj pulti

Sākumlapa Forumi Software Audio/Video programmatūra Palīdziet atrast "virtuālu" Dj pulti

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147465
    downloader
    Participant

    Sveiciens visiem!

    Tātad tumbas man ir, pastūzis arī un laptops.. visa mūzikas kolekcija ir tur iekšā.. tagad tā ir jādabon laukā daudzmaz sakarīgā veidā.. cerams saprotiet ko es biju domājis? Nelielu bezmakasas softiņu kurš laideni un plūstoši atskaņo playlistu kuru var visu laiku konfigurēt..

    Ieteikumi? 🙂

    #184831
    Loading
    Participant

    Tu vēlies dj pulti, kur var skrečot, vai mūzikas failu atskaņotāju?

    #184832
    downloader
    Participant

    Nē, nē, no skrečiem un ūber ūber efektiem neko nevajag.. vajadzīgs +/- tā: sagatavots playlists kurš skan, bet kuru nepieciešamības gadījumā var ātri un ērti pārkārtot.. un lai dziesmas pāriet laideni.. Principā jau var mocīties ar Winamp.. bet priekš kam mocīties?

    Vēl te sagūglēju šo, bet apgūt softu kurš man vajedzīgs vienam vakaram netaisos! 🙂 [img]https://www.softpedia.com/screenshots/Virtual-DJ-2007_1.png[/img]

    #184833
    Loading
    Participant

    ā. Sapratu. Ja nemaldos winampam bija funkcija, ka var iesākt atskaņot nākamoskaņdarbu iepriekšējam vēl nebeidzoties. Kas tieši tur ir jāmocās? Noņem jaukto atskaņošanas režīmu un aiziet. Pirms tam, gan jāpaklausās cik sekundes ir jābūt tam pārklājumam, lai izklausītos laideni…

    #184834
    Loading
    Participant

    foobar2000 atskaņotājā ir iespēja laideni ieslēgt pauzi, kā arī laideni pārslēgt dziesmas. Advanced>Fading

    #184835
    memorex
    Participant

    ja win, tad wmp arī audio crossfade ir. Bet ja gribi miksēt (sapludināt 2 dziesmas, pielikt kādu effektu, mainīt tempu utt), tad tevis minētā proga (virtual dj) ir priekš tevi, vari vel pamēģināt traktor. Virtual dj ir ļoti viegls, tur ar 1h pietiks lai visu apgūtu.

    #184836
    downloader
    Participant

    Njā.. Winampam ir vnk ideāla iespēja – “enqueue file”.. paspaidīju to virtuālo dj un vīlos.. netaisos visu nakti pie pults sēdēt! 😀 paspaidīšu vēl, varbūt izlasīšu manuāli, bet pagaidām spīd – “vecais labais winamp`s” 😀

    tiko atradu vienu playeri murdā 🙂

    [img]https://www.faili.murds.lv/s/c/5/MP3Tunes1.75_01L.jpg[/img]

    #184837
    karnaiss
    Participant

    neesu parliecinats, bet man laikam bija kkas labaks…

    #184838
    downloader
    Participant

    Vakar bik pasēdēju un razabralsja, neesmu nekāds profs, bet mūziku sakruķīšu.. 🙂 VirtualDj derēs 🙂

    P.S. iepr. posts ir PILNĪGI bezjēdzīgs, neņem ļaunā, iemācies postēt ;.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā