Par pogu augšā [Pievienojies mums]

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Par pogu augšā [Pievienojies mums]

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148023
    Aldis
    Participant

    Vai pogai augšā –> [Pievienojies mums] <-- ir jārādās arī ja esmu jau piereģistrējies unb ielogojies? :) Un ja nav - tad nezinu kur sheit var likt bug-reportus, taa teikt domaju ka tai pogai tur nav jaatrodas - ja esmu ienācis caur savu profilu! :) Un Un, kas tā pa mistisku video pievienošanu? Nospiežu un man parāda "Nav tāda ziņojuma. Lūdzu atgriezieties uz iepriešējo lapu un mēģiniet vēlreiz.", tā esmu mēģinājis vairākas reizes! :)

    #189639
    elvisburdajs
    Participant

    Kāpēc te daži visu laiku taisa jaunus topikus, ja dizainu un iespējas apspriež te? :duno:

    #189640
    krisis32
    Participant

    aldi .. neuztraucies… driz bus V3 versija 😉

    #189641
    Aldis
    Participant

    elvisburdajs –> Jūsu pieprasītais Temats vai Ziņojums, diemžēl, neeksistē <-- interesanti ka es tur kautko varu apspriest? :) Tāpēc jau teicu, ka nezinu īsti kur un kā varu pieteikt bug-reportu! :P Nezinu vai kā maybe tas ir vēlviens bugs, ka man parādās tavā iedotajā linkā tāda frāze! :D krisis32, nu v3 ir laba lieta, tikai ja vel gadu nebūs, tad v2 vajadzētu funkcionāli labu uzturēt! 🙂

    #189642
    shady
    Participant

    Aldis wrote:


    elvisburdajs –> Jūsu pieprasītais Temats vai Ziņojums, diemžēl, neeksistē <-- interesanti ka es tur kautko varu apspriest? :) Tāpēc jau teicu, ka nezinu īsti kur un kā varu pieteikt bug-reportu! :P Nezinu vai kā maybe tas ir vēlviens bugs, ka man parādās tavā iedotajā linkā tāda frāze! :D


    1) Tas links eksistē, bet diemžēl Tu to nevari apskatīt, jo šis links ved uz topiku, kurš atrodas rakstu autoru forumā.

    Esi laipni aicināts pievienoties notepad.lv rakstu autoriem – tad arī Tev būs pieeja pie šī foruma.

    2) Par visiem bugiem vari ziņot personiski man un pārējiem adminiem (foxsk8 un samurajam). Ar lapas kodēšanu un to fix nodarbojas foxsk8, tāpēc, ja tas saistīts ar to, tad raksti jau pa taisno viņam.

    Es labprāt palīdzēšu tik tālu cik vien varu, ja ir kādas problēmas vai nesaskaņas (kaut vai ar administrāciju), tad raksti kaut vai man.

    Ja netiec klāt portālam, tad vari mani uzmeklēt arī caur e-pastu, kas atrodams šeit: https://notepad.lv/kontakti.php

    P.S. – Atbildu vienmēr visiem, bet varu neatbildet tajā pašā dienā,

    3) Jautājumus par portālu var uzdot arī šeit: https://notepad.lv/forums.php => Foruma Jaunumi (jeb links: https://notepad.lv/viewforum.php?f=2 )

    Atbilde uz tavu sākotnējo jautājumu par “Pievienojies mums” => par to jau ir runāts adminu forumā un ceru,ka uz v3 tas tiks novākts no redzes loka lietotājiem, kuri ir pieteikušies sistēmā.

    Nesapratu par to video pievienošanu – kur tu ko spied?

    #189643
    Aldis
    Participant

    Video pievienoshana – pirmaja lapaa! 🙂 Zem esiet sveicinats, vestules, profils, un virs gramatzimem! 🙂 Un par pievienoshanos jums, ir tada lieta, ka drukaju rakstus un veidoju jau savu majas lapeli bedre.lv 🙂 – vienigi sheit varu palidzet tajas pashas koda lietaas, un sadarbiibaa ar jums sheit kadu saistitu rakstu ar IT no bedres ielikt – jo kad uznak, tad uztaisu kadu labu pamacibu kadai programmai! Tik pat labi palidzet tapt v3, jo notepadam vajadzetu ko modernaku 🙂 Zinu ka jaunu platformu visam vecajam nav tik vienkarsi uzveidot, bet tas nav neiespejami ja ir gribaspeks! 🙂

    #189644
    shady
    Participant

    Š ķiet, ka pašā notepad sākumā varēja pievienot video uz notepad servera (ja atmiņa neviļ), tad laikam jau tas “Pievienot Video” ir pārpalikums no pagātnes, kurš ir aizmirsts izņemt laukā.

    Aizraksti ziņu par palīdzēšanu kodēšanā – mums koderi noderētu, jo visi pazuduši..

    Par rakstiem – kad uzraksti ko jaunu, tad vari jau pārpublicēt arī šeit + norādit apakšā savu lapu.

    #189645
    elvisburdajs
    Participant

    Shady rakstīja:

    Quote:

    1) Tas links eksistē, bet diemžēl Tu to nevari apskatīt, jo šis links ved uz topiku, kurš atrodas rakstu autoru forumā.

    Esi laipni aicināts pievienoties notepad.lv rakstu autoriem – tad arī Tev būs pieeja pie šī foruma.


    Tad tur tas suns aprakts! 😀 Tādā gadījumā atvainojos ka iespamoju! ;.

    #189646
    Aldis
    Participant

    Sarunāts! 🙂

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā