Pārdošanā win2000 spējīgs NB

Sākumlapa Forumi Tehnika Cita tehnika Pārdošanā win2000 spējīgs NB

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159980
    RicoPico
    Participant

    Vai kādam varētu būt interese savā īpašumā iegūt strādājošu HP Omnibook 500 ar visu docking staciju?

    [img]https://www.nb1000.ru/wp-content/uploads/2010/04/hp-omnibook-500.jpg[/img]

    Slavas vārdi un specifikācija no tālā 1999. gada

    #310279
    Oskars D
    Participant

    Kā spēļmantiņa noderētu. Cik naudas kāro?

    P.S. Linux esi licis šim datoram?

    #310280
    Quagmire
    Participant

    Atkarībā cik gribi. Vai izsoli uztaisi.

    #310281
    msh
    Participant

    Ko nozīmē “win2k spējīgs”? Man savulaik šitāds bija, uz viņa darbināju neko citu kā winxp. Par viņa kvalitāti gan īpaši sajūsmā nebiju, bet nu ko var gribēt – hāpē.

    #310282
    deriksx
    Participant

    Pilani laimei vajadzēja pielikt frāzi: ” Pirku es viņu par tik un tik ” 🙂

    /Joks/ 🙂

    #310283
    RicoPico
    Participant

    Pats es viņu nepirku gan. 1999. gadā man sapņos vēl nerādījās tāda summa, par kādu bija nopērkams šāds NB.

    WinXP uz šada te? Lai cik pārsteigts es nebiju- pirmo reizi, kad ieslēdzu šo NB- es ieraudzīju WinXP logo. Iepriekšējais īpašnieks laikam bijis mazohists, jo OS līdz darbspējīgai darbvirsmai lādējas 30 minūtes. Nupat ar hronometru nomērīju. Iespējams, pie vainas ir stipri padzīvojušais 40GB HDD. Bet iespējams PIII CPU un 128MB RAM. Starp citu, ir brīvs vēl viens SODIMM slots.

    Nea,Linux neesmu licis. Ticu, ka var uzstiept Zenwalk vai Puppy, bet pašam trūkst entuziasma. Ja būs kāds ņēmējs- priekš viņa varu uzlikt ZenWalk.

    Code:

    These are the minimal hardware requirements to run Zenwalk in Xwindow mode, with correct performance:

    * Pentium III class processor
    * 128 Mb RAM
    * 2Gb HDD

    Cena man ir vislielākā mīkla šajā visā. Iespējams, ka tas ir bezvērtīgs lūznis, bet varbūt tieši otrādi. Lai nu kā- es paskatījos Ebay tendences un nospriedu, ka šo NB likšu Ebay izsolē ar sākuma cenu 100 USD. Viena pati dokstacija tur maksā savus 50$. Bet ja nu kādam no šejieniešiem ir kāre- atdošu visu pa 70 EUR. Tas ir- NB, lādētājs, dokstacija un soma.

    Nākamajam īpašniekam tomēr iesaku nomainīt HDD. Uz desktopa ir kaudze ar filmām, Kaspersky AV un MS Office 2007, kas man liek domāt, ka kādreiz šis NB ar esošo konfigurāciju darbojās visai ņipri. Tagad HDD indikatordiode uz korpusa mirgo gaužām slinki. Un attiecīgi notiek arī komandu izpilde (failu ielāde).

    #310284
    msh
    Participant

    Nevis mazohists bet līkrocis. Īpašu problēmu nebija, vienīgi ar to porķiku sākās mans patreizējais periods kad AV netiek lietots kā suga – uz tāda dzelža labāk nevajag. Manam laikam bija 256 MB rāmis un 10 GB cietucis, bet vairs jau neatceros.

    Dociņam kosmonauti var ierubīt tādu cenu ar cerību ka kāds kam ir tikai porķiks, izdomās tādu nopirkt. Bez porķika dociņš ir praktiski bezvērtīgs – ar to vienīgi diskus var klausīties 😀 Manam vēl bija nekontakts porķika savienojumā ar doku, aizmirsu kā problēma izpaudās, bet lietojot bez doka, tā pazuda.

    #310285
    Quagmire
    Participant

    Par 70EUR stabili var dabūt ar P4 un vismaz 512MB rama, pat ja ne vēl ko labāku, sen neesmu sekojis līdzi cenām. 😀 😀 😀 😀

    #310286
    RicoPico
    Participant

    Kā jau minēju, man cena šim NB nav īsti skaidra, tāpēc esmu atvērts diskusijai.

    #310287
    Quagmire
    Participant

    20EUR?

    #310288
    RicoPico
    Participant

    Pats pārdotu pa 20, ja mēs būtu mainītās lomās?

    #310289
    deriksx
    Participant

    Lābs, lābs.

    Tad tur būtu 2×70 un tad vēl sviestmaize 🙂

    #310290
    Quagmire
    Participant

    Ja vajadzētu atbrīvot vietu / naudu, tad pārdotu, jo gribu redzēt cilvēku, kas par tādu muzeja eksemplāru dotu vairāk.

    #310291
    Oskars D
    Participant

    70 eiro? Nē, man tik dārgu spēļmantiņu nevajag. 🙂 Tiesa, gan jau kāds trakais ēbajā nopirks arī par šādu summu. Lai viņam labi kalpo.

    #310292
    RicoPico
    Participant

    Labi, piedāvājiet savu cenu. 20 tā kā bišku par maz. 40 kāds dos?

    Neliels info update- Biju izvilcis HDD uzmest aci. Izrādās, ka tas ir 60GB. Pēc ielikšanas atpakaļ OS boot time saruka līdz 2 minūtēm. Zin, ka arī visa sistēma sāka darboties ļoti raiti. Standbayā RAM patēriņš ir 84.2 MB, turklāt ir vieta optimizācijai, jo OS ir out of the box.

    #310293
    deriksx
    Participant

    Piekrītu jau piekrītu.

    Tas nav šoreiz tās naudas ne tuvu vērts.

    Vienīgi kā antikvariāts.

    #310294
    Oskars D
    Participant

    Š aubos, vai tādi trakie dzīvo šajā forumā. Ja vēlies lieku rubli, labāk tirgo ēbajā. Vēl vari pamēģināt ss`ā.

    Es dotu 15 eiro.

    #310295
    shady
    Participant

    RicoPico – pie pilna saprāta? 70 eiro? Pa 100 eiro var izkapāt lapsi ar 2kodoliem un 2-4gb ram.

    Š ito? Nu nez, 10 eiro?

    #310296
    RicoPico
    Participant

    Pārdots pa 50. Paņēma kāds radinieka paziņa. 60 gadīgs onka nogūlies slimnīcā uz kādu laiku, un šim neesot uz kā filmas lūrēt.

    Zinkā- biš iespringstot var ekskimosam ledusskapi notirgot. Visa vaina komunikācijā. 🙂

    #310297
    shady
    Participant

    Iesmērēt var arī pa lielāku ciparu, it īpaši, ja onka un pie tam uzticas.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā