Pasaules valdnieks

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki Pasaules valdnieks

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149084
    Mr.Death
    Participant

    Eu šito veci es laikam pirms 4 gadiem, kad šis bija tik populārs, būšu palaidis garām 😀 Noskatījos tos vidiķus, sākumā domāju totāli sagājis sviestā, bet tomēr ņifigā, kāds dziļāks domu grauds ar pasprūk. Kāds zina, viņš vēljoprojām pa Rīgu vazājās un pie Mildas LV himnu dzied? 😀

    Tiem, kas nezin:

    https://www.ltn.lv/~buldozer/valdnieks.htm

    #203695
    elvisburdajs
    Participant

    Negribētu viņu satikt.. 😀

    #203696
    Evers
    Participant

    Laiciņu atpakaļ bij redzēts, bet ir labs 😀

    #203697
    marr
    Participant

    Pagājušogad viņš vēl staigāja pa centru, šogad neesmu redzējis. Tiesa, pa dienām/pēcpusdienām vairs pa centru neesmu manāms, varbūt tāpēc.

    #203698
    grisha
    Participant

    Sorry marr, bet tavs teksts ir sanaacis baigi divdomiigs 🙂

    Quote:

    Tiesa, pa dienām/pēcpusdienām vairs pa centru neesmu manāms, varbūt tāpēc.

    #203699
    marr
    Participant

    kādā ziņā divdomīgs? Kamēr biju students, pa centru diendienā biju manāms, staigāju šupru-turpu, kur vien ienāca prātā un bija vajadzība, tagad strādājot ārpus Rīgas centra tur tādā laikā neesmu. :p

    #203700
    ob1
    Participant

    Džekam jumts aizbraucis visai tālu. Uz neatgriešanos.

    #203701
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tas Valdnieks pats par sevi ir speciga personiba 😛 Gudrs onka

    #203702
    ob1
    Participant

    Nav gudrs. Slims.

    #203703
    Foxsk8
    Participant

    ob1: Ja tu nezini, kā izpaušās īpaši gudri cilvēki un ar ko viņi slimo vai ir slimi, aiztaisi muti.

    Pateikšu priekšā => autisms rada brīnumus, bet līdz ar to tev atņem parasta cilvēka dzīvi.

    Piemēram, šajā gadījumā, nav man nekādas daļas, ne onku redzējis, ne dzirdējis, vienīgi savā mājvietā topiku izlasījis.

    Sors pa uzbraucienu.

    P.S. Kas piekrīt manam izteikumam, lai met +1

    #203704
    Mr.Death
    Participant

    Zini ob1, es gan tā neteiktu. Ja viņš tiešām ir ilgu laiku nogulējis klīniskajā (tam ka morgā un, ka tās ir bijušas stundas, man negribētos ticēt), tad tie prieki un nenormāla sava pašvērtējuma uzcelšana debesīs ir tīri dabiska parādība pēc “augšāmcelšanās”. Man noteikti ar viņu gribētos parunāt par to negadījumu ar lodveida zibeni, kā arī aizsaules pieredzi, kamēr viņš it kā bija “miris”.

    Varbūt citiem, tas liksies dīvaini, bet esmu daudz pētījis šitos fenomenus (vai kā viņtur), un lietas, ko esmu izsecinājis, ir vnk grandiozas (vismaz man) 🙂

    P.s. fox zina par ko es runāju 😀 un vsp nedomāju, ka tas vecis sirgtu ar autismu. :>

    #203705
    Foxsk8
    Participant

    Mr.Death: Pēc tava phone zvana uz šīm lietām es skatos tiešām savādāk, nekā līdz šim, domāju, buļu “Š “.

    Kā autismu es minēju vienu no variantiem, jo kā minēju, ne dzirdējis, ne redzējis, izdaru “wonderking” secinājumus 🙂

    TB Mr.Death uztaisi jaunu tēmu par mūsu lietu 🙂 Būtu interesanti paklausīties visus šos stāstus, kas atttiektos uz tēmu. Man jau būtu kur izlikt 🙂

    #203706
    ob1
    Participant

    1) Tas vecis nav autisks. Viņš sirgst ar vecuma plānprātību.

    2) Savārstījums no n-to reliģiju “reklāmas bukletiem” neliecina par gudrību, tikai par to, ka viņš savulaik ir daudz lasījis.

    3) Klīniskā nāve var izsaukt smadzeņu daļu atrofiju, tas var izskaidrot to plānprātību, lai gan viņa vecumā nevajag arī to klīnisko nāvi.

    #203707
    Foxsk8
    Participant

    ob1: -1

    Pēc tava bazara secinot esmu plānprātiņš.

    Pats aizej taja “klin nāve” vai tamlīdzīgā stadijā, domas tev mainīsies.

    Par tavu komentāru es jau Mr.Death teicu, lai taisa jaunu topiku gaisā, tur atklāsies grandiozi secinājumi, par visām šitām lietām.

    P.S. Es secinājumus ņemu verā no drauga, nevis no X interneta savārstijumiem.

    #203708
    ob1
    Participant

    ->foxsk8:

    Tavas tiesības – ko gribi, to secini.

    Jā, ja smadzenes ir daļēji disablētas, tad domas mainās.

    Galvenais klupšanas akmens tajos video ir kristietības piesaukšanas komplektā ar nacismu. Pārbaudes akmens. Ja redzi šādu kombināciju, tad diagnoze tālu nav jāmeklē. (Arī atsevišķi – gan kristietība, gan nacisms ir liela problēma, bet komplektā – shut down.)

    #203709
    Anonīms
    Neaktīvs

    ob1 tu esi dau.nis? 🙂

    #203710
    Foxsk8
    Participant

    ob1: Hmz. varu tev to pateikt, kamēr “Dievs” neuzliks man galdā alu, tikmēr neticēšu, ej uz baznīcu “naudas mašinu”, lūdzies, jebogu 😀

    Neticu. Paļaujos tikai uz sevi, kā droši te daudzums notepadiešu.

    Reliģiju nekad neesmu atbalstījis, nedz nosodījis.

    Kristīts esmu, bet tas manu nostāju nemaina.

    P.S. Viegli atbildēt uz 4/2 domu. Hmz.

    Un kas notiks, ja kāds

    “Tavas tiesības – ko gribi, to secini.” rīkosies pēc tiem secinājumiem, ibiem, ne manis, ne tevis te vairs nebūtu. Tiesības ir, bet ne šajā topikā.

    #203711
    ob1
    Participant

    -> Morpheus

    Nē, neesmu.

    -> foxsk8

    Ja jau saproti, ka reliģija ir pasaciņas maziem bērniem, tad ko oponē?

    #203712
    Anonīms
    Neaktīvs

    ob1 wrote:

    -> Morpheus

    Nē, neesmu.

    Tad beidz uzvesties kā tāds 🙂

    #203713
    Foxsk8
    Participant

    ob1: Tāpēc ka, viedoklim ir jābūt.

    Tad jau es tevi oponēju, tu tici dieva “visām lietām”??? Vai arī netici?

    Ja tici, pret manu viedokli, ja netici, tad ar mani. Hmz. Š eit nostrādātu godīgums, nevis katras tēmas buļu “š” teksts. Ir ko padomāt ne 🙂

    Š ādi mes varam +1; – 1 mužīgi.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā