Pērkam projektoru

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV Pērkam projektoru

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148220
    kaqp
    Participant

    Kāds galvenais parametrs projektora izvēlei ? Es kaut ko dzirdēju par kontrastu , bet kas un kā īsti nezinu.

    #191913
    samurajs
    Participant

    Vispirms jāstāda sev uzdevums, kam jamais kalpos, cik liels būs ekrāns? Pēc tam var sākt izvērtēt katra + un -.

    Kontrasts, jā, bet primārais tomēr ir spilgtums. Vai vajadzēs 100% tumšu telpu, vai varēs lietot arī pusgaismā.

    #191914
    kaqp
    Participant

    Kalpos filmu skatīšanai, vobšem TV vietā. Vēlams lai būtu normāla bilde arī pusgaismā. Aptuvenā cena pie 400ls. Lai nebūtu diezgan skaļš. Un lai ātri neizdegtu. Bildes asums arī svarīgs

    #191915
    samurajs
    Participant

    Bāāā… tik lēti neko īsti labu dabūt nevar. Ar skatu nākotnē šitādu jāpērk:

    https://www.24.lv/?action=prod&aid=1&offset=0&id=78553&ref=564

    Vispār metaleksā.lv izvēle liela… kam es uzreiz piegriezu vērību? Tam augšminētam Epson modelim garantija 3 gadi, ieskaitot lampu. Metaleksā ir modeļi, kam garantija 3, bet lampai 1 gads. Un ir tādi, kam lampai tik 3 mēneši. Jūti atšķirību, ja lampa 200 maksā?

    Nu un izšķirtspējai būtu jābūt vismaz 1024×768 pix. Mazāk nav vērts, būs neasa bilde, ja uz lielas sienas.

    Pavandies tur, sameklē kādus 3-4 modeļus kas apm. tev atbilst, tad apspriedīsim kurš labākais. 🙂

    #191916
    Wuu
    Participant

    Aptuvenā cena pie 400ls

    Es tā ierēcu 😀

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā