Perkam XBOX un TV.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Perkam XBOX un TV.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147113
    kaqp
    Participant

    Ir doma iegadaaties XBOX360, bet skatos cenas internetaa. Taas svaarstaas no 145 liidz 200 un augstaak. Varbuut kaads iisi var paskaidrot, ar ko taas atskjiraas.

    Par lielu briinumu majaas nav televizora, tadeelj ir doma iegadaaties arii to. Kursh viss vairaak buutu deriigs speeleem? Klasiskais , Plazmas vai LCD televizors ?

    Varbuut nemaz nav jegas pirkt to xbox ? Bet kaut kaa baigi gribaas to Grand theft auto 4 :/ Izlasiiju ka taadas grafikas uz PC veel nebuus 3-5 gadus. Juusu ieteikumi ?

    #181398
    Jazz
    Participant

    Priekš spēlēm labāk plazminieku…

    #181399
    Foxsk8
    Participant

    No TV, es ņemtu kādu palielāku, ar iespēju savienot to ar PC, būs tev jauns monitors + teļuks priekš Xbox un visa pārējā. Neesmu geimers. Varbūt pa to naudu, uzlabo savu esošo PC, par 200 Ls + teļuka cena, pašu nezvēru varētu salilk + nopērc vēl tv karti un būs tev arī parastais teļuks, iespraud kābeli un skaties. Es dodu priekšroku tādu, ka viss ir iekš All – in – one, respektīvi, nāvīgi kruts PC, DVD, TV, Muzons, Internets, Games, utt… Kāda jēga pirkt atsevišķi teļuku, mūzikas centru, spēļu konsuli, ja to visu var dabot arī iekš PC.

    #181400
    kaqp
    Participant

    Bet redz , tagad speelju razhotaaji grib pelniit naudu, un uz PC speeles buus jagaida aizvien ilgaak un ilgaak, liidz izdomaas kaut kaadu jaunaakas paudzes droshiibas sisteemu.

    Dators ir pietiekami jaudiigs, bet gada laikaa laikam, iznjemot Crysis neko neesmu speleejis. 2,7GHz Core Duo, 2GB ram, un 8800GTS ar 640mb, Bet kaut kaa nevelk speeleet speles uz mazaa monitora.

    Vnk ir taadas dienas kad gribaas ar alinju apseesties diivanaa un normaali paspeleet, aizmirst par visiem skype, erroriem un veel sazin ko.

    #181401
    Foxsk8
    Participant

    Tur es tevi saprotu, man ir dienas, ka gribās ar alu rokās kaut ko pakodēt. Kā jau minēju, neesmu geimers, spēles mani nesaista, jo no tā vecuma kaut kā esmu izaudzis. Vairāk interesē, kā ar savu brīvo laiku + PC kaut ko nopelnītu, nekā spēles spēlēt.

    #181402
    sir_irius
    Participant

    kaqp, pašam man ir gan xbox gan TV (LCD), bet tagad vēl nepērc, jo vienā saitā izlasīju, ka kautkad tie xboxi būs ar 60gb cietņiem 20gb vieta… 🙂

    #181403
    deivs001
    Participant

    Es ieteiktu ņemt tev xbox 360 elite. Cietais 120 Gb, visādas mantiņas nāk līdz, pati konsole melna krāsā…..

    Pašam ari ir doma prieks ziemas tumšajiem vakariem iegādāt Xbox 360 + 32″ LCD TV, jo tie ir par sakarīgam cenam un arī pietiekami lieli manam mazajam dzīvoklītim.

    #181404
    sir_irius
    Participant

    Deiv, vari pateikt cik maksā tāds cietais? (gribās atsevišķi nopirkt, jo es Xkasti pirku, tad kad viņš Norvēģijās parādījās… 😀 )

    #181405
    deivs001
    Participant

    120 gb cietais ebay’a 60 eiro.

    Redzkur arī tavs pieminetais 60 gb Xbox. 🙂 https://www.shacknews.com/onearticle.x/53585

    Seit 120 gb cietais par $179.99

    #181406
    sir_irius
    Participant

    deiv, nekur Latvijā nav iespējams iegādāties…?

    #181407
    deivs001
    Participant

    Par to es neesmu informets.

    Bet gan jau, ka kādā veiči kur tirgo konoles ir arī to piederumi, tatad arī cietie diski.

    #181408
    sir_irius
    Participant

    nu, būs jāstaigā pa Rīgas elkŠriem utt… 🙂 ja ko atradīšu, informēšu pārējos… 🙂

    #181409
    deivs001
    Participant

    Varbūt vari pateikt uz sitienu cik latvija maksa xbox 360 ar vismaz 20 gb cieto?

    #181410
    sir_irius
    Participant

    Latvijas cenas nezinu, es pirku Norvēģijā… 🙂

    #181411
    deivs001
    Participant

    Ja ir vēlme varu ievērtēt cenu iekš Irlandijas un ja te ir izdevīgāk 25. augustā varu tev atdāvināt par samaksu 😉

    #181412
    memorex
    Participant

    Izlasot pirmos pāris postus varu piedāvāt atrisinājumu, ja taisies pirkt xbox un tv, kapēc labāk nepaņemt Dell ultrasharp 30″ LCD?

    #181413
    kaqp
    Participant

    bet 30″ nebuus par maz ? gribaas tai lai no 4-5m var redzeet.

    to deivs001, protams, pasaki cenas un komplektaacijas.

    #181414
    deivs001
    Participant

    kaqp, ja tev interese tad nākamnedēl otrdien apskatīšos.

    #181415
    Jazz
    Participant

    Kā teica kāds gudrs cilvēks elkorā iepērkās krievi un lo*i 😀

    #181416
    kaqp
    Participant

    Jazz wrote:

    Kā teica kāds gudrs cilvēks elkorā iepērkās krievi un lo*i 😀


    Chaliit , beidz rakstiit shaadus tekstinjus, es esmu krievs, un elkoraa vispaar neesmu nopircis nevienu mantu, jo zinu ka vinjiem ir nerealakie uzcenojumi un taas preces ir suuds. Kaa ta savadaak Elkors vareetu samaksaat par savaam reklaamaam…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā