Pērku beigtu portatīvo.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pērku beigtu portatīvo.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148980
    ob1
    Participant

    Meklēju beigtu HP portatīvo datoru, vēlams HP Compaq 7400, bet var būt arī cits modelis.

    Var piedāvāt arī citus ražotājus, ne tikai HP.

    P.S.

    Var jau būt arī dzīvs, bet ļoti lēts.

    #202168
    izredzētais
    Participant

    beigtu māti, jeb displeju?

    #202169
    ob1
    Participant

    Galvenais lētu. 🙂

    Man te vienu atnesa uz remontu, tam māte ir aizgājusi pie tēviem, ir doma varbūt kādam ir nosprādzis displejs, bet māte dzīva.

    #202170
    izredzētais
    Participant

    pēc manas nelielās pieredzes laptopi kā suga ar vesalām mātēm un sistem displejiem ir reti atrodami, nemaz nerunājot par HP portatīvajiem datoriem…

    ebayā kaut kas ir, bet vairākums nesūta uz Latviju.. :/

    tiesa, mani ieintresēja kā Tu centīsies iedabūt cita modeļa māti taj klienta datorā? 😀 man zināmam cilvēkam arī pavisam nesen atsprāga māte no līdzīgas sērijas datora..

    #202171
    Wuu
    Participant

    Kā tu zini kā māte ir aizgājusi pie dieviem?

    #202172
    ob1
    Participant

    -> izredzētais

    Nē, es netaisos to māti pārnest. Es tajā beigtajā kompī (ar dzīvu māti) salikšu visu dzīvo no šitā.

    Jā, un bieži vien servisos nodiagnosticē, ka beigta māte, bet patiesībā vaina ir kaut kur citur. Varbūt man paveiksies 🙂

    -> Wuu

    Viena daļa no mātes pārogļojusies – tur kur barošana nāk iekšā. (kaķis esot pa nakti apgāzis puķu vāzi, kas stāvēja blakus tam kompim…) (hmm, būs jāiesaka notebuku ražotājiem, lai taisa tiem notebukiem drenāžas sistēmu, kur liekajam ūdenim aiztecēt, nav pirmais tāds kompis)

    #202173
    Anonīms
    Neaktīvs

    Drenāžu ^^^

    Vieglak nav hermetisku pc uztaisit ? ^^

    #202174
    ob1
    Participant

    Hermētiskam PC būs problēmas ar dzesēšanu, tās var atrisināt, bet tas būs dārgi.

    #202175
    Wuu
    Participant

    ob1 tad jau varēja viss aiziet pa gaisu ,ne tikai māte ,bet viss. Man vecais acers gan tur dzirksteļošanu.

    Pat vienreiz nepareizi salodēju uz īso :lala: ,kaut kā vel strādā.

    #202176
    ob1
    Participant

    Varēja gan. Ceru, ka būs paveicies. Ir doma nopirkt pa lēto kādus 3-5 beigtus portatīvos un mēģināt no tiem salikt kaut ko strādājošu. Varētu būt interesants process (ar desktopiem sāk palikt garlaicīgi).

    #202177
    Wuu
    Participant

    Ja modeļi vienādi tad jā ,bet no dažādiem nu nezinu gan .

    #202178
    izredzētais
    Participant

    modeļiem nav jābūt vienādiem, pārsvarā vienas sērijas datoriem detaļas ir vienādos izmēros. vienam biegtam hp pavilionam ar amd proci ieskrūvēju intel māti. saimnieks arī priecīgs – dators vairs nekarst. 🙂 tiesa, intelis dārgāk maksā..

    bet nevar viņ us dabūt lēti gan, nopērkot divus bojātus datorus būs vien tādas pašas izmaksas kā lietotam, strādājošam datoram. cita lieta ja dators tev pašam ir beigts & piepirkt tam donoru, vai vajadzīgo detaļu.. pārsvarā cilvēki meklē datorus ar sistiem monitoriem un tos nomaina..

    Wuu, kādu laiku atpakaļ bija darīšana ar viskija aplietu dell inspirion – aizgāja pa pieskari tik pāris āipi, tos viens ļoti izveicīgs lodētājs pārlodēja & dators aizgāja 😉

    #202179
    izredzētais
    Participant

    nu lūk! viens smaidiņ š tekstā parādās, otrs nē.. 😀

    #202180
    ob1
    Participant

    Ja kādam ir beigts portatīvais, vēl joprojām gaidu piedāvājumus.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā