PHP Palīdzība

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148732
    TheFly
    Participant

    Tātad es taisu vienu lietiņu un man vajag izdarīt tā kad

    Code:

    input type=”password” /


    Tas kods ir iekš < />

    Ierakstot piem paroli – “kaste” Met uz sakums.php un ja neieraksta to paroli “kaste” tad met uz error.php

    Spiežot pogu

    Ja ir tāda iespēja tad lūdzu palīdziet, esmu vel tāds iesācējs

    #198415
    Foxsk8
    Participant

    Iemet to visu savu kodu šeit:

    https://paste.php.lv/

    Mums šiet neņem pretī kodus.

    Nu tur jau ar sesijām vajadzētu.

    Uz ātro varētu izlīdzēties ar šo pamācību:

    https://adriaanvm.com/archives/howto-create-a-login-form-in-php

    Vai arī google ieraksti: php login form

    #198416
    Anonīms
    Neaktīvs

    Diezgan daudz ko kodēt un daudz kas tur būtībā atšķiras, main vadlīnijas

    -Jauzveido fiziski lapa kas saņem datus

    -Jaizveido lapa kas tos saņem un apstrādā, salidzina paroles, lietotājvārdus un citus datus.

    Pirmajā tev būs nepieciešama parasta html input forma, dodies un atrodi, daudz pat ģeneratoru tam ir,

    Nakamais ir apstrāde, kurā tad nonāks tavi ievadītie dati, pati login forma nekur nepārmet, tā “padod savus datus

    uz citu lapu, lai tā varētu tos apstrādāt un izlemt ko vajag darīt ar lietotāju tālāk”. Tutorials augstāk būs gana labs, ja jau esi iepazinies ar funkcijām if un else , tad tev būs vieglāk uzveidot pašam pēc shēmas:

    Quote:


    -Mainīgais1 ir POST mainīgais 1

    -mysql query dati no lietotāju datu bāzes vai include once .dat fread un tā tālāk ja dati glabājas teksta failā

    -if mainigais1 ir lietotaju datu bazee

    —-piešķiram sesijas identifikatoru un cookie kas atbild par atkartotu atpazišanu

    -else suutam uz citu lapu kuraa rakstits piemeram lietotajs nepastav

    Mainly tev jāsaprot pats princips, tad arī koda daļu sapratisi.

    pats kods https://paste.php.lv/313120b92fbdfe8cba4497609838c830/nonum tev piemēram derēs

    #198417
    Mr.Death
    Participant

    50 ls un reģistrācijas forma tava.

    #198418
    Creep
    Participant

    Nemaz nezinaaju, ka arii notepad lietotaaji ar smadzeneem nedraudzeejas… Vai pirmo postu izlasiijaat? Pavisam elementaari to panaakt:

    if($_POST === ‘kaste’)

    header(“Location: sakums.php”);

    else

    header(“Location: error.php”);

    Lai autors pielaago savai situaacijai un prasiitais dariits…

    #198419
    Anonīms
    Neaktīvs

    Creep wrote:

    Nemaz nezinaaju, ka arii notepad lietotaaji ar smadzeneem nedraudzeejas… Vai pirmo postu izlasiijaat? Pavisam elementaari to panaakt:

    if($_POST === ‘kaste’)

    header(“Location: sakums.php”);

    else

    header(“Location: error.php”);

    Lai autors pielaago savai situaacijai un prasiitais dariits…

    Pielagos bet cik ilgi… Ta rodas šitādi šit-masteri, uztaisa kko no kkā gatava un tad tizlo pa netu, kjip, krutie webmāsteri… Un tādi kā tu vel piepalīdz tādiem vairoties…. Pie tam tavs risinājums ir totāls kaks… Ej uz php.net un lasi tutoriaļus par header location… PPC

    Quote:

    lietotaaji ar smadzeneem nedraudzeejas

    šito kā personigu insult paņemšu

    #198420
    Aldis
    Participant

    nu creep paradija bezmaz sleegtaa tipa lapas variantu (Apmeram ka draugiem.lv), bet ja veelas piemeram m-lapu, kuraa var ielogoties jebkuraa vietaa un malaa, un lasiit infu arii neregistreets lietotaajs, tad domaajams nederiigs piemeers!

    #198421
    Creep
    Participant

    Kaa jau teicu: pilno url pats var ierakstiit shams. Uzdrukaaju preciizi to ko autors prasiija, neko vairaak, neko mazaak, un nekaadu ielogoshanaas sisteemu vinsh neprasiija..

    #198422
    Loading
    Participant

    Morpheus, parādi kā tu māki, nevis noliec Creep!

    #198423
    Loading
    Participant

    TheFly, cik daudz tu no php sajēdz? Vieglu log-in sistēmu uztaisīt ar session

    #198424
    Creep
    Participant

    Ja reiz pirmajaa postaa mineeto rezultaatu nevareeja dabuut, taatad cilveeks loti nesen saacis maaciities, liidzarto par sesijaam ko mineet domaaju, ka buutu lieki.

    Labi, Morpheus, vai nu ar smadzeneem nedraudzeejas, vai arii ir analfabeeti, un lasiit nemaak. Labaak palika?

    Zinu, ka nav labi shitaa runaat, bet domaaju, ka pashi cilveeki, par kuriem es runaaju, arii sapratiis, par ko un kaapeec es taa rakstu.

    Cilvees parasiija pavisam elementaaru if…else… skriptu, a juus te uzbaazhaties ar baigaam registraacijaam, loginiem utt. Kad cilveeks buus tam gatavs, tad arii uztaisiis to, ko vinam vajadzees, pagaidaam neko kompliceetu nav jeegas dot, taapat neko nesapratiis chalis.

    Protams, vareetu es arii nopietnu login skriptu uztaisiit, bet juus te visu ka tik sarezhgiitaak.

    #198425
    Anonīms
    Neaktīvs

    Loading wrote:

    Morpheus, parādi kā tu māki, nevis noliec Creep!

    Es man domāt to sen jau esmu parādijis. Ej atpūties, keep loading….


    @Creep
    or palīdzi viņam jau tagad iemācities domāt loģiski . Pie tam padomāt par visu, neviens normāls koderis nav normāls koderis ja neparedz kas notiks talak… Okei, viņš tagad paķers tavu vieglo variantu, uzliks viņu uz sava serva, post datus neparbaudīs, un pie pirmās izdevības viņa lapu(dajebko) kāds tikpat gudrs cilvēks noliks uz ausīm… Domā es te kasos lai sevi parādītu? Da labi, es varēju arī uzdrukāt pa 15 min tādu skripu ka šam paliktu acis uz kātiem, bet, jaatceras arī tas, ka ja kāds kko prasa no tā no kā maz vai vsp neko nejēdz, tad ir tas jaapsver un jāpiedāvā viņam tas varinats kurš viņam būtu optimālākais, jo tu taču zini, bet viņš nē.

    #198426
    Creep
    Participant

    Labi, ja reiz taa uzskati, tad peec taviem vaardiem uzdrukaat vinam arii kautko ir bezjeedziigi…

    Taatad: lai guuglee par $_POST, $_COOKIES un uztaisa pats, protams, tas nebuus pa autora praatam aciimredzot, bet buus vismaz par kripatu gudraaks.

    P.S. ak jaa, pievienoshu arii header() un die() pie autora mekleeshaas darbiem…

    #198427
    Anonīms
    Neaktīvs

    Creep wrote:

    Labi, ja reiz taa uzskati, tad peec taviem vaardiem uzdrukaat vinam arii kautko ir bezjeedziigi…

    Taatad: lai guuglee par $_POST, $_COOKIES un uztaisa pats, protams, tas nebuus pa autora praatam aciimredzot, bet buus vismaz par kripatu gudraaks.

    P.S. ak jaa, pievienoshu arii header() un die() pie autora mekleeshaas darbiem…

    Ja tas nebija sarkasms, tad visnotaļ iepriecinoša atbilde 😛

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā