phpBB 3 latviešu valoda – valodas fails

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB phpBB 3 latviešu valoda – valodas fails

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150559
    daGrevis
    Participant

    Sveiki,

    Pēc desmitiem cilvēku lūgumiem, es publicēju phpBB 3 valodas failus. Pirms, apmēram, pusgada, valodas faili bija publicēts pašā phpBB.com, bet sakarā ar to, ka tulkojums bija briesmīgs, nepilnīgs – nederīgs, pati phpBB komanda izņēma šos failus no apgrozības.

    Tad arī sāku “kolekcionēt” šos failus. Situācija bija, un pagaidām arī tāda ir, ka Latvijas phpBB 3 foruma īpašnieki, kuri vēlas savam forumam latviešu valodu paši tulko visus failus. Tad nu es šos failus, pa daļiņām, sāku kolekcionēt, tagad publicēju… Glābju latviešu valodu! 😀 🙂

    Ja tev ir pieejami iztulkoti phpBB 3 valodas faili, tad sazinies ar mani!

    Lejupielādēt…

    [*] Versija 1.0.1,

    [*] Versija 1.0.0.

    Izmaiņas…

    Versija 1.0.1.

    Sakarā ar jauno versiju pilnīgu nesaderību (phpBB 3.0.4 <), var būt neiztulkotas vietas! …ja lieto 3.0.4 <.

    [*] Iztulkots “SEARCH_UNREAD”, paldies @illijs,

    [*] Sakārtotas mapītes – pievienots links uz šo topiku, fails “info.txt” utml..

    Paldies daGrevis un Hristo, illijs. 🙂

    #227511
    Foxsk8
    Participant

    Jā, tā tas ir. Kā jau Kristaps izteicās no phpbb.lv, ka reāli mums vajag šeit veidot phpbb atbalsta lapu, links jau uz mūsu daļu atrodams kā supports latviešu valodā priekš visām phpbb versijām.

    Publicēšu arī skriptu, kas pārvērš no windows-1257 un ISO-8859-1 kodējuma uz utf-8 vecos ierakstus, ja nu kāds vēlas upgreidoties un nezaudēt visu saturu.

    #227512
    daGrevis
    Participant

    Jap, phpbb.lv ir links uz šo forumu… 🙂 Atbalsta forums. 😀

    #227513
    illijs
    Participant

    Liels paldies daGrevis par milzum lielo darbu!

    Bet man ir neliela problēma – Nevaru nomainīt šo linku, kas rādās sākumlapā { SEARCH_UNREAD }, ja mēģinu pievienot savu tulkojumu common.php failā, tas nomainās, bet tad visas garumzīmes un mīkstinājumzīmes pārvēršas par jautājuma zīmēm.

    Ko darīt? Varbūt varat palīdzēt?!

    #227514
    Foxsk8
    Participant

    Droši vien problēma ar utf-8 kā kārtējo reizi. Failu vajag saglabāt arī kā utf-8, save as with utf-8, kā arī attiecīgi encode uzmest uz utf-8.

    #227515
    illijs
    Participant

    Es izmaiņas veicu tajā pašā common.php failā, pievienojot tikai vienu tulkojumu. Saglabāju, protams, kā utf-8. Kad augšuplādēju uz servera, parādās jaunais tulkojums, bet ar “jautājuma zīmītēm bonusā”. Kad jautājuma zīmītes pārveidoju par vajadzīgajiem burtiem, izmaiņas saglabājas, bet tulkojums neparādas! Kad pārrakstu veco failu, viss atkal kārtībā!

    Varētu būt vaina kaut kur “dziļāk”?

    #227516
    illijs
    Participant

    Pladies, sapratu kas par vainu – notepad! Kaut kā ne tā saglabāja…

    #227517
    daGrevis
    Participant

    Eh, būtu es pirms uztaisu 1.0.1 izlasījis pēdējos postus… 😀 Bet, lai nu citiem tiek… Mle :>

    #227518
    Govs
    Participant

    Viss jau forši, bet ziniet kas ir besīgi? Tas, ka pazūd “New Topic” u.c. bildes! Es nevaru atrast, kur viņas atgriezt. Tagad, kad uzliek lv tulkojumu, parādās vnk pretīgs “Jauna tēma” ,kuru ar palielināmo stiklu jāmeklē. Oriģinālās bildes bija krietni labākas. Kāds zina, kuru failu vajag pārkopēt no, piemēram. us valodas uz šito lv mapi, lai tās bildītes atgrieztu?

    #227519
    daGrevis
    Participant

    Iekļaušu pamācību nākamajā build’ā… 🙂

    1) Nokopē mapīti “en” no “[root]styles[stila_nosaukums]imageset”…

    2) …uz “[root]styles[stila_nosaukums]imageset”, pārsauc jauno mapīti par “lv”! 🙂

    3) Ieej ACP un iztīri stilam imageset cache. 🙂

    P.S. Tā kā saturs uz attēliem nav iztulkots -> spriežiet paši! 😀

    #227520
    elvisburdajs
    Participant

    daGrevis, Es arī labprāt iesaistītos tulkošanā.. Cik neiztulkotā teksta tur vēl palicis? 😀

    #227521
    daGrevis
    Participant

    @burdajs

    Nu daži simti kB… 😀

    Bet ja ko tulko, tad uzreiz tulko 3.0.7 language files! 🙂

    #227522
    joy
    Participant

    Ehh.. švaka tā situācija. Pats ar te buros ar lv tulkojumu, bet ir kā ir.

    #227523
    Kverkagambo
    Participant

    Kā tad uzinstalēt šo tulkojumu uz phpbb 3.0.7? Es ieliku mapi “lv” pie “languages”, bet jauna valoda nekur neparādās.

    #227524
    daGrevis
    Participant

    Tai ir jāparādās ACP attiecīgajā sadaļā…

    Pārbaudi vai…

    1) Patiešām augšupielādēji pareizajā vietā pareizo mapīti,

    2) Mēģini “refresh’ot cache”,

    3) Patiešām Tu instalāciju meklē pareizajā sadaļā? 🙂

    #227525
    Kverkagambo
    Participant

    Nebiju ieinstalējis pie “System/Language packs”, tagad ir.

    #227526
    EsEsmu
    Participant

    Jau kopš gada esmu pārtūlkojis visu phpBB3.

    Sazinaties ar mani, ja vajadzīgi.

    #227527
    daGrevis
    Participant

    Īslaicīgi valodas pakas nav iespējams lejupielādēt no servera. Pagaidām: sazinieties ar mani, ja nepieciešamas. 🙂

    #227528
    buipisLV
    Participant

    EsEsmu wrote:

    Jau kopš gada esmu pārtūlkojis visu phpBB3.

    Sazinaties ar mani, ja vajadzīgi.

    Kapēc tad neatbildēji uz PM, kad paprasīju vai tu iedosi LV paku phpBB3?

    #227529
    daGrevis
    Participant

    TommyVercetti wrote:

    EsEsmu wrote:

    Jau kopš gada esmu pārtūlkojis visu phpBB3.

    Sazinaties ar mani, ja vajadzīgi.

    Kapēc tad neatbildēji uz PM, kad paprasīju vai tu iedosi LV paku phpBB3?

    Visticamāk šams nav atbildējis, jo nav pastāvīgs Notepad.lv lietotājs. Mēģini epastu. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Tēma ‘phpBB 3 latviešu valoda – valodas fails’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā