Phpbb3 forumā nav iespējams rediģēt ziņojumus

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB Phpbb3 forumā nav iespējams rediģēt ziņojumus

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146588
    hristo
    Participant

    Lieta tāda, uztaisīju phpbb3 forumu, bet ir problēma – reģistrētiem lietotājiem nav funkcijas labot savus postus (nav ikonas kas ļautu rediģēt ziņojumu). Moderatoram un adminam arī nav iespējams rediģēt lietotāju ziņojumus. :devil: Kur varētu būt problēma?

    p.s. Pogas citēt arī nav :devil:

    #176016
    Foxsk8
    Participant

    Neesm vel to phpbb3 petijis

    Varbut vaina ir skinaa, nav noraditas podzinas.

    #176017
    hristo
    Participant

    Tagad pārliku valodu no latviešu uz angļu un parādījās pogas edit un quote. Izskatās, ka visa vaina būs latviskotājā, kuru novilku oficiālās phpbb mājas lapas.

    #176018
    Foxsk8
    Participant

    Tieši tā. Labāk jau ieteiktu pašam pārtulkot uz Latviešu valodu to phpbb forumu.

    #176019
    Dotnet
    Participant

    Ir man arii tada prob bijusi,skinu vaian nebus tochna,bet valodas gan,to kuru tulkojis kaspars (laikam ta vinus auc)phpbb.com nav isti riktigi iztulkota tur problema ir ar datumiem un laikiem!

    Probleema,vismaz kas man radas:

    Code:

    phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/ucp/ucp_prefs.php on line 107: Invalid argument supplied for foreach()
    [phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/ucp/ucp_prefs.php on line 117: array_keys() [function.array-keys]: The first argument should be an array
    [phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/ucp/ucp_prefs.php on line 117: in_array() [function.in-array]: Wrong datatype for second argument

    #176020
    Kaspars7001
    Participant

    Un kurš tad no Jums malačiem ir izlaboji šīs kļudas un atsūtijis tam Kasparam emailu ar labojumiem?

    Kaspars, tas ir es – nepretendē uz phpbb dieva lomu Latvijā. Pats lietoju mazu phpbb2 instalāciju un pāriet uz versiju3 netaisos. Par šo kļūdu mani viens sakontaktēja, bet man nav laika ar to ņemties.

    Ja ir kāds lietotājs kas to ir izlabojis – atsūtiet failu vai daļu no faila. Ielikšu atsauci failā, ka esat tas varonis, kas atķirībā no 1000 citiem lietotājiem Latviskajā Garā nolēma neturēt sveci zem pūra, bet padalīties ar citiem neko neprasot pretī.(!)

    P.S. Pie “oficiaalaas versijas” ir pierakstiits tikai viens mazs vardinjsh versija: test. 😉

    Kaspars,

    phpbb.lv

    #176021
    Foxsk8
    Participant

    Kaspar: Nenosodi visus, es jau tev sen esmu piedāvājis phpbb lapu uzlabot, uzlikt forumu kurā būtu phpbb latviešu modifikācijas, iespējas, kur cilvēki varētu meklēt info priekš sevis. Kā jau droši vien pamanīji, arī es esmu viens no zinošākajiem cilvēkiem par phpbb engine un to iespējām. Tad vabūt būtu laiks kaut kādu mazu forumu iesākumam izveidot. Man jau ir daudzas modifikācijas sakrājušās, ko būtu vērts arī publicēt, kā piemēru varētu minēt ezportal, dažādi raksti par phpbb, CMS sistēma uz phpbb bāzes, utt….

    #176022
    Kaspars7001
    Participant

    Tev jau ir vesels portāls, kur publicēt savu info.

    Nosodīt, protams, nosodīšu katru nīdētāju, kurš māk un prot k-ko izlabot tulkojumā, bet sēž kā partizāns un tik k-kur iekakā ka redz esot slikts šis un slikts tas – izlabo un atsūti – epasta adrese visur pieejama! :/

    #176023
    Kaspars7001
    Participant

    Paldies Dotnet par atsūtīto labojumu. Tas ir iekļauts valodas arhīvā un nosūtīts uz oficiālo .com lapu.

    #176024
    Foxsk8
    Participant

    A kāpēc tad tieši zem phpbb.lv domēna nevar kaut nelielu pasākumu izveidot? Ja jau mēs te esam phpbb guru, tad jau mums tas būtu tīrais sīkums.

    #176025
    Creep
    Participant

    Emm varētu es arī piedalīties, ja nepieciešams… Ar phpbb 2 esmu aktīvi strādājis kādu pus gadu, un ar phpbb3 dažus mēnešus… Ill be there if you need me…

    #176026
    poligraf
    Participant

    Lai dabutu pogas , tas jaieliek mapē ar valodu saisīnajumu. Piemeram ja phpbb3 darbojas uz lv tad jauztaisa mape LV un tur jaiebaž bildes.

    #176027
    Foxsk8
    Participant

    Doma uz vasaras pusi vai ar V3 parādīšanos arī aktīvi attīstīt phpbb sadaļu.

    Phpbb interesenti var arī palasīt šo:

    https://php.lv/f/index.php?showtopic=10506

    P.S. Sagrābjos tik daudz, ka panest nevaru.

    #176028
    Creep
    Participant

    Par ajax varu pateikt tikai vienu: to integrēt phpbb nebūs tas vieglākais darbs…

    #176029
    Kaspars7001
    Participant

    foxsk8: Ieliku linku uz sho forumu. Tagad tik nemaini saites, vai uzliec rewraitu, ja maini. Esmu pamanījis, ka ļoti experimentē URLiem, kādreiz bija subdomēns etc…

    Paskaties arī “phpbb raksti” – saka, ka nav tāda foruma.

    Visiem interesentiem – oficiālajā lapā ir ielikta pa-tulkota versija, kura darbojas bez kļūdām. Kaut kā mistiski testa versijā no valodas faila tika izmesta vajadzīga datuma struktūra. Paldies arī Dotnet par nesaudzīgo palīdzību! 😉

    #176030
    Foxsk8
    Participant

    Kaspar: Ar V3 uzlabošu phpbb sadaļu un palikšu to zem subdomēna. Pagaidām lai stāv links uz phpbb forumu iekš notepada.

    Par phpbb ajax fīčām varu piekrist, ka ir ļoti grūti. Tagad pats esmu izstrādājis testa versiju ajax online useriem, neatbildētiem ziņojumiem, tagad vēl vajadzētu tikai vēstules vēl izveidot. Lietoju mootools. Š eit varam uzmest aci:

    https://notepad.lv/pm.php

    testa lapa, kurā atjaunojās online user bloks un neatbildēto ziņojumu bloks. Pagaidām tas viss ir tikai testa variantā.

    P.S. Par tiem phpbb rakstiem ir tā, ka visu foruma saturu sākumā esmu rakstījis ar roku, jo neizdevās man viņu sadalīt kollonās automātiski. Tagad tas man ir izdevies iekš V3. Ar laiku būs jāpublicē savas modifikācijas, lai citi ar varētu šo to uzlabot saviem forumiem.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā