Problema ar tv+pc!

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Problema ar tv+pc!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148676
    beryoza
    Participant

    Sveiki!

    es piesledzu Savu pc pie televizora un kipa vis iet bet uz televizora bilde ir melnbalta??

    varbuut kaads vareetu pateikt kas vareetu buut pa vainu?

    vadi ir kartiiba un pareizi parbaudiiju jau 10reizes!?

    #197763
    aoma
    Participant

    Nomaini krāsu shēmu uz PAL.

    #197764
    beryoza
    Participant

    aoma wrote:

    Nomaini krāsu shēmu uz PAL.


    Datoram vaj TV??

    ja datoram vareetu mazu info kaa lai to izdara?

    #197765
    Firefox16
    Participant

    Nesen man bija šī pati problēma. Izrādījās ka vadus nepareizi biju saspraudis! Pamegini samainit vietam…

    #197766
    beryoza
    Participant

    Firefox16 wrote:

    Nesen man bija šī pati problēma. Izrādījās ka vadus nepareizi biju saspraudis! Pamegini samainit vietam…


    Es esmu izmeginajies vinjus paspraus gan ša gan tā bet nekā tik un tā melnbalts1:(

    #197767
    Loading
    Participant

    beryoza. No datora tev iznāk S-video? Bet TV ieiet RCA video [tā dzeltnā tulpe]?

    #197768
    msh
    Participant

    Pa settingsiem parocies. Pie display properties ar labo peles pogu uz attiecīgā ekrāna bildes un tur laikam bija settingsi. Aizmirsu, vai nepareizs “composite/S-Video” uzstādījums rezultējās krāsu iztrūkumā vai kādā citā efektā.

    #197769
    beryoza
    Participant

    izraknaju visu bet nekaa tik un taa melnbalts :@:(

    #197770
    msh
    Participant

    Tu atbildi uz to loading jautājumu.

    #197771
    beryoza
    Participant

    Loading wrote:

    beryoza. No datora tev iznāk S-video? Bet TV ieiet RCA video [tā dzeltnā tulpe]?


    Hmm nezinu kaa lai to pasaka!

    nu man kompi ieiet viens vads(kip tads ar sesiem zariem)un televizora man iet tads liels Stekers(ķeme)??

    nu Ceru ka saprati!

    #197772
    samurajs
    Participant

    Par TV skaidrs – tur ir SCART. PC galā – interesanti zināt, kas tie par 6 zariem… Bildi studijā!

    #197773
    beryoza
    Participant

    samurajs wrote:

    Par TV skaidrs – tur ir SCART. PC galā – interesanti zināt, kas tie par 6 zariem… Bildi studijā!


    Nezinu ka lai apstasta(jo man no tiem vadiem nav nojeegas)

    Nu kip kompim aizmuguree ir stekers ar sesiem cauruminiem(mazinjiem)un taj vada galaa ir tads aplis ar 4stieniem(stieplitem nu ceru ka saprati):D

    #197774
    msh
    Participant

    Pagaidām liekas ka tu nemāki skaitīt un S-Video septiņu kontaktu ligzdai izskaiti sešus caurumus.

    #197775
    beryoza
    Participant

    msh wrote:

    Pagaidām liekas ka tu nemāki skaitīt un S-Video septiņu kontaktu ligzdai izskaiti sešus caurumus.


    Aga tieši tads kontakts ka bildee un 2traa galaa Keme!un ja tik tiesam parskaitiijos 7!

    #197776
    aoma
    Participant

    Pieslēgumveids noskaidrots. 🙂 Kāda videokarte? Visticamāk kartes settingos uzlikts NTSC, kas jānomaina uz PAL.

    #197777
    beryoza
    Participant

    videokarte ir nvidia gforce 8600gt!

    kaa to vareetu nomainiiit uz pal?

    #197778
    aoma
    Participant

    Nav tagad pie rokas GF, ar labo peles pogu nview properties->display settings, izvēlies advanced, force TV detect, skaties colour shemes vai kaut kā tā.

    Mājās varētu apstīties precīzāk, uz Catalist CC šitā padarīšana tomēr pamatīgi atšķiras, te ir pie Monitor properties. Varbūt uzrodas kāds, kam pieejama geForce.

    #197779
    beryoza
    Participant

    aoma wrote:

    Nav tagad pie rokas GF, ar labo peles pogu nview properties->display settings, izvēlies advanced, force TV detect, skaties colour shemes vai kaut kā tā.

    Mājās varētu apstīties precīzāk, uz Catalist CC šitā padarīšana tomēr pamatīgi atšķiras, te ir pie Monitor properties. Varbūt uzrodas kāds, kam pieejama geForce.


    Hmm neatradu display setings tur ir tikai display wizar varbut tas?

    #197780
    ob1
    Participant

    A tas televizors Tev ir krāsainais? 😀

    Sorrrry, nevarēju noturēties nepajautājis 😀

    (Display wizard varētu būt īstais)

    #197781
    beryoza
    Participant

    ob1 wrote:

    A tas televizors Tev ir krāsainais? 😀

    Sorrrry, nevarēju noturēties nepajautājis 😀

    (Display wizard varētu būt īstais)


    :D:D:D:D tici vaj nee bet ir kraasains :D:D:D

    krc izraknajos bet neko neatradu 🙁

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā