Problēma ar VS ASP.NET AJAX kontroli – RadDatePicker

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Problēma ar VS ASP.NET AJAX kontroli – RadDatePicker

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145941
    mixali4
    Participant

    Ok atvainojos :), nu sākšu visu no sākuma. Ir projektiņš, kurā man ir AJAX kalendāra kontrolis RadDatePicker (https://www.telerik.com tur var apskatīt), būtība vienkārš rīks, ar kuru ir iespējams iestatīt datumu. It kā tas, ok, bet problēma sākas ar to , kad mēģinu to RadDatePicker1.DBSelectedDate (manuāli izvēlēto datumu) nosūtīt uz datubāzi caur SQL serveri….VS izmet kļūdu -Syntax error (tip nepatīk datuma formāts, 2007.07.27- mans datums, errors uzrādās ‘.27’ ), visvisādi konvertēt mēģināju…gan aizstāt tos punktus utt., bet vienu nezinu, kādā veidā (tb kā izskatās tas datums) ,kad SQL sūta to datetime uz db…..ar to prblēma ir cauri :(:(

    …..no savas puses varu pateikt, ka ar funkcijas GETDATA() ir iespējams nosūtīt tagadējo datumu uz db bez jebkādām problēmām, bet tā funkcija neattiecās uz RadDatePicker…..ja gadījumā ir kāds Visual Studio profi…izpalīdziet pliiiz 🙂

    #169777
    samurajs
    Participant

    Labo virsrakstu, lai cilvēki var saprast, ko tu gribi! Vai neesi par dziļu iekš “Vol6ebnij mir strani travi” iesēdies?

    #169778
    mixali4
    Participant

    nu ok izlaboju cik spēju….a kas tev tieši uztrauc par manu nelielo saukli? 😀 😀 😀 arioi gribi 🙂 labi jokus malaa…heeelp 🙂

    #169779
    samurajs
    Participant

    Nu tā apmēram būtu jābūt virsrakstam. Mūsu portālā ciena pareizu latviešu valodu.

    #169780
    usins
    Participant

    samurajs wrote:

    Nu tā apmēram būtu jābūt virsrakstam. Mūsu portālā ciena pareizu latviešu valodu.


    Tieši tā, pat es pa šiem laikiem iemācījos foumā rakstīt daudz maz korekti. Par tavu problēmu- lēnāk un pēc kārtas. 🙂

    Nedaudz saputrots stāsts. Man tā liekas. Izņem visus help ārā- tas situāciju neuzlbos!

    #169781
    Foxsk8
    Participant

    Visual Studio gadienā neietilpa Visual Basic, C++, un vēl entās progas? Par kuru tieši iet runa?

    #169782
    mixali4
    Participant

    go to the up 🙂 , but i am going down :hmz:

    #169783
    mixali4
    Participant

    visa darbība notiek C#…. :ooo: :ooo: :ooo:

    #169784
    Foxsk8
    Participant

    Varu tikai vienu pateikt. Ar AJAX ir vairāk problēmu, nekā vajag. Atceros, kad pats te priekš notepada ņemos ar ajax, beigās tik sliktāk sanāca.

    #169785
    mixali4
    Participant

    saprot…es labraat, kau ko jaunu izprobeetu,tik ir nepieciešams šito štellu pa briivdienām sadabuut iekšā,citaadi :die: :die: :die: …tur it kā nekā grūta nav, tik nezkāpēc tas SQL’am tas RadDatePicker datetime formāts nepatiik…..man kaut nelielu virzību uz to kā iekš SQL’ā izsktās tas datetime, lai reāli es viņu piekonfigurēt spētu

    #169786
    samurajs
    Participant

    Tev varbūt ātrāk palīdzētu Datuvē, jo tur ir AJAX programmētāji, bet par šitādu rakstības stilu tevi tur izsmērēs pa asfaltu… KaNeiet, LMN būs pirmie… 😀

    #169787
    mixali4
    Participant

    pa asfaltu saki?????? da veel nav dzimis taads asfalta liceeejs, lai vareeetu to izdariit :win: :win: …paldies tev par ieteikumu, obligaati riitaa Datuvee meegināšu iesmeereet savu luuugumu……..bet palasot forumā par to trolli no Boot.lv, nez kāpēc Tu sāc viņu laikam atdarināt 😀 😀 the same moderator style :party: :party: :party: , bet visumā paldies par ieteikumu …..respect i uvazhuha notepad.lv

    #169788
    usins
    Participant

    Paldies. Par siltajiem vārdiem. 🙂

    Samuraj- labnojies.. mums te nevajag ķirzakas 😀

    #169789
    samurajs
    Participant

    Me tā arī nesaprata, par ko man uzbrauc? Brīdināju cilvēku, ka par šādu pareizrakstību Datuvē visticamāk tēmu nodzēsīs un pašu brīdinās vai pat uz 3d. nobanos, bet sanāk, ka esu kā ķirzaka… :duno:

    Izdari tik kādam ko labu… :hmz:

    #169790
    usins
    Participant

    samurajs wrote:

    Me tā arī nesaprata, par ko man uzbrauc? Brīdināju cilvēku, ka par šādu pareizrakstību Datuvē visticamāk tēmu nodzēsīs un pašu brīdinās vai pat uz 3d. nobanos, bet sanāk, ka esu kā ķirzaka… :duno:

    Izdari tik kādam ko labu… :hmz:


    Bez stresa vecīt- viss ir kārtībā- mana atbilde 100% humora deva :D, bet laikam nepatika, ka tu šo vienu māju tālāk uz datuvi sūtīji 😀

    #169791
    samurajs
    Participant

    Es darīju pareizi, jo mums nav AJAX specu. Datuvē savukārt ir un viņam palīdzēs (varbūt?) Varēju jau iedot konkrēta cilvēka (labākā AJAX programmētāja Latvijā) Email, bet tas jau nebūtu korekti…

    #169792
    usins
    Participant

    nebūtu gan. Nu ja rīt šeit nekas sakarīgāks, par mūsu čatošanu neparādīsies būs jaslēdz ciet.

    #169793
    mixali4
    Participant

    Samuraj atvaino, ja tev šis nelielais joks (mums tā ar Usins sanāca) nepatika…..neesi jau Tu nekāda ķirzaka :party: , es par to džeku lasīju, tur patiešān jau nekas nav labojams :hmz: …..bet par to e-mail, ko tu ieminējies :ooo: ….varbūt tas nedaudz nekorekti ir, bet man tiešām ļoti steidziigi helps vajadziigs, bet kur izdabuut nezinu. Ja tas spec negribēs jau palīdzēt, vienkāršī neatbildēs, un viss tur….ja gadījuma, esmu Tevi nedaudz pārliecinājies savā godīgumā, atsūti e-mail plz.

    #169794
    samurajs
    Participant

    Kaut ko tūlīt izdomāšu. Lasi PM!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā