Problēmas ar valodām (vairāk filozofisks jautājums)

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Problēmas ar valodām (vairāk filozofisks jautājums)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148638
    daGrevis
    Participant

    Sveiki, notepadieši! 😀

    Tā kā tagad taisu savu protfolio, tad nevaru izlemt, tasiīt LV valodā, EN valodā vai mult-language? Vēl problēmas varētu sagādāt tas, ka ja būs, un domāju ka būs, ziņu ievienošanas iespēja, tad ja pievienoju ziņu latviski, tad ameriķāņi, piemēram, neko nesaprot, pat ja ir uzlikta EN valoda. Varbūt veidot tā, ka kad ziņu pievieno, tad ir divi lauki – LV un EN valoda (tikai pārtulkoju ziņu)… 🙂 Idejas?

    #197128
    samurajs
    Participant

    Izlem, kam tavs portfolio būs domāts – Latvijas vai pasaules pilsoņiem? 😀 Jo latvietis nelasīs ENG, par slinku tulkot 😀

    #197129
    daGrevis
    Participant

    Pamatā latviešiem.

    #197130
    samurajs
    Participant

    Tad nav ko ākstīties ar svešvalodām…

    #197131
    Foxsk8
    Participant

    Es veidotu tā:

    daGrevis.lv

    daGrevis.com

    daGrevis.ru

    🙂

    Kur automātiski, ja atver piem ru domēnu, aiziet visa RU valoda, utt….

    Reāli, ja veido uz vienu domēnu, teiksim com, tad reāli izveido 3 table ar 3 valodām, pievienojot saturu, saliec LV saturu, saliec RU, saliec ENG, pēc tam arī valodas swich paņems ENG valodas mainīgos un ENG valodas DB, atkal būs LV, LV lang mainīgie un LV datubāze.

    Ta veidi ir visdažādākie.

    Visātrākais ir 2 pogas ar google translate 😀

    #197132
    daGrevis
    Participant

    Tu vispār zini kā gugle tulko! 😀

    Nu apmēram tā arī darīšu! 🙂 Tikai drīzāk taisīšu visu uz viena domēna (daGrevis.net), un ieejot būs divi karodziņi (LV, EN), uzklikšķini un tālākajās lapās valoda automātiski tiks ņemta no valodas faila (latvian.lang, english.lang), bet lapas saturs no tabulām (lv_news, en_news)! 🙂

    #197133
    Foxsk8
    Participant

    Nu jā, domu saprati 🙂

    Tur reāli maz darba, atkarīgi, kā CMS tev tiek būvēts. Lai veicas.

    Tb, google ir bezizejas variants. 😀

    #197134
    normis_161
    Participant

    Es tev ieteiktu sākumā kaut ko uztaisi un tad sāc domāt par valodām. Cik redzu idejas tev ir daudz, bet neviena līdz galam nav novesta, izņemot tas ipoker.

    #197135
    rihardsss
    Participant

    Tas ipoker viņam ir pasūtījuma darbs. Nevis kkāda ideja. Bet par portfolio ir cita runa. Man brālis arī ir veidojis vairākus portfolio priekš 3D dizaina darbiem. Pamatā ņemts eng, bet auditorija ir pamatā lv. Tomēr tas neko traki nemaina, jo portfolio pamatideja tomēr ir parādīt savus darbus nevis drukāt kkādus tekstus. 😉 Es kā persona no malas varu pateikt, ka ja es gribētu ar portfolio palīdzību atrast kādu, kas man izveido kkādu darbu, teksti mani atbaidītu… Portfolio jau skatās darbus, un jo mazāk teksta, jo patīkamāk – tikai skaties darbus un izvērtē. Protams nelielus komentārus arī vajag, bet bez pārspīlēšanas. Galvenais jau , lai labi pārskatāmi tavi darbi.

    #197136
    daGrevis
    Participant
    #197137
    deivs001
    Participant

    Dizains man liekas tāds tukšs. Nekā personīga utt. Pietrūkst odziņa.

    Zinu, ka viegli teikt, bet man nerada īsta mākslinieka iespaidu, cerams, ka vienkārši kļūdos un esmu izlepis 😉

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā