Rūteris

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148662
    Kefīrs
    Participant

    Tātad, piemēram, ja es gribu nopirkt wi-fi rūteri tad ar to būs arī iespējams pieslēgt datoru caur ethernet portu?

    Gribu tā lai strādā gan Wi-Fi, gan ethernet.

    #197568
    deivs001
    Participant

    Jā, to var dabūt gatavu.

    #197569
    Kefīrs
    Participant

    Bet vai tas ir iespējams uz jebkura rūtera, pat pērkot par 20Ls???

    #197570
    drono
    Participant

    Domāju, ka būs ļoti grūti atrast tādu rūtera kastīti, kurai nav šādas iespējas.

    To taču pērkot vari apskatīties. Ja ir LAN porti, tad pie tiem var slēgt datorus.

    #197571
    ob1
    Participant

    Neesmu redzējis WiFi rūteri bez 4 ethernet portiem, bet varbūt tādi arī eksistē. Pajautā pārdevējam vai izlasi uz kastes.

    Bāc! Nokavēju ar atbildi veselas 19 sekundes! 😀

    #197572
    Loading
    Participant

    Jap… Grūtāk ir atrast bez tiem caurumiem, bet kā drono teica, ka pirms pirkšanas pārliecinies par to.

    #197573
    grisha
    Participant

    Ruuteri jau laikam visi buus ar chetriem ethernet portiem. Galvenais netiishaam nenopirkt Access point, tam gan buus tikai vien LAN ports… .

    #197574
    Kefīrs
    Participant

    Ok, paldies, apskaidrojāt manu prātu 🙂

    #197575
    msh
    Participant

    Tagad nabags aizies uz veikalu un nopirks lētāko mēslu 🙂

    Vēl izvēlē ir tāds sīkums kā firmas un modeļi, kā arī wlan ātrums – kad es pirms vairākiem gadiem pirku manējo, tad man liepājā bija izvēle – pa 28ls pirkt 28 Mbps wlan vai pa 38 ar 56, es, protams, izvēlējos otro 🙂

    #197576
    WerNeo
    Participant

    msh wrote:

    Tagad nabags aizies uz veikalu un nopirks lētāko mēslu 🙂

    Vēl izvēlē ir tāds sīkums kā firmas un modeļi, kā arī wlan ātrums – kad es pirms vairākiem gadiem pirku manējo, tad man liepājā bija izvēle – pa 28ls pirkt 28 Mbps wlan vai pa 38 ar 56, es, protams, izvēlējos otro 🙂

    Bet viņš taču nejautāja par ātrumu… 🙂 Cilvēki ļoti korekti atbildēja.

    #197577
    Kefīrs
    Participant

    Bezvadnieks ir vajadzīgs iPod Touch…Nav vajadzīgs nekas liels.

    #197578
    izredzētais
    Participant

    ipod touch 28mbps pilnīgi pietiks..

    ja netiek no interneta lādēti mežonīga apjoma dati milzīgos ātrumos, arī kompim pietiks, tie tomēr ir 3.5MB/sek. (tas ir pie nosacījuma, ja pa iekšējo tīklu netiks pārraidīti dati, jeb uz tīkla printera sūtīti 10mb lieli tif faili).

    lai nākotnē rūteris būtu lietderīgāks, netikai piemērots šī brīža vajadzībām, izvēlētos ātrāku rūteri…

    #197579
    drono
    Participant

    Uz tiem ātrumiem galīgi nav ko skatīties. Tas, ka uz rūtera rakstīts kaut kāds tur, piemēram, 108 Mbit/s nebūt nenozīmē, ka nu ar tādu ātrumu viņš darbosies. Reāli kādu 1-1,5 MB/s var izspiest (10-20Mbit/s).

    Ja vajag garantētu ātrumu tīklā, tad jāslēdz pie vada.

    #197580
    msh
    Participant

    drono tu te tā runā it kā nezinātu ka ātrums ir atkarīgs no traucējumiem un šķēršliem pa vidu 🙂

    #197581
    ob1
    Participant

    Jā, g standarta wifi izlaiž cauri tikai 1-1,5 MB/s pat bez šķēršļiem un traucējumiem, drono taisnība.

    Vienīgais veids, kā pacelt wifi ātrumu, ir likt n standarta rūteri, bet tad arī tīkla kartēm vajag n standarta atbalstu.

    #197582
    Andron MacBeton
    Participant

    Kādi 56 un kas pa 28???? Kur jūs tos ciparus izlaizijāt? Runā ta ka speci bet īstenība nulles. atgādina bērnudārznieku lielīšanos.

    Pirmkārt jūs neko nejēdzat no routeriem. Tas ir pats galvenais kas jums jāapzinās.

    Otrkārt, šim kadram der tik tiešām jebkāds routeris, arī Airlive 7-mode blablabla.

    Treškārt, būtu labāk pateikuši lai viņš pasaka kādus modeļus ir noskatijis un tad teikuši kuri ir sūdi (piemēram Edimax ar anālo WebGUI). Ak bet to jau jūs paši nezinat :p

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā