Sākam ķidāt Vistu!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Sākam ķidāt Vistu!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146780
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080403112639172.jpg[/imgl]Tāpat kā Windows XP, arī Vistai parādījusies iespēja ar īpašas programmatūras palīdzību palielināt veiktspēju. Iznākusi jauna TweakVI 1.0 build 1081 versija, kas ļauj piekļūt simtiem slēptu iestatījumu. Programma ļauj tīrīt reģistru, aizsargāt lietotāja informāciju, attīrīt HDD, optimizēt CPU un RAM darbību, kā arī uzlabot interneta darbību un sekot līdz atjauninājumiem.

    Paredzēta iespēja izlabot kļūdas vairākos plug-inos.

    Š o 12 MB “smago” programmu var lejuplādēt šeit.

    Ieteicams gan šai lietai pieiet maksimāli uzmanīgi.

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080403113332291.jpg[/img]

    #178054
    AxorG7
    Participant

    Interesanti, bet es vairs neuzticos Vista’i, tik daudz Zilo logu un citu problēmu un vēl vairāk šāda veida programmām.

    #178055
    marr
    Participant

    Manuprāt, šis kādreiz var kļūt arī noderīgs…

    #178056
    QueenZ
    Participant

    jaanovelk un japameigina, izskataas jau daudzsoloshi 🙂

    #178057
    DMG
    Participant

    Eh un es pec nosaukuma domaju te bus kas vairak ka tikai to kur var novilkt to progu. Samuraj vareji jau nedaudz ari aprasktit to vai vinja tiesham kko dara un kur ka to var izdarit. To ka ir kaudzem progu es domaju ikviens lietotajs sheit zina, bet ka tas reali darbojas un cik noderigas tas jau ir shadu portalu pienakusm paradit.

    Ka vienmer mans “pozitivais” vertejums 🙂

    #178058
    QueenZ
    Participant

    Man sanaaca diezgan letaals iznaakums.. :duno:

    [img]https://img150.imageshack.us/img150/9003/66372186bi6.jpg[/img]

    #178059
    samurajs
    Participant

    DMG: nelietoju to Putnu un netaisos. Š ī bija tikai IT ziņa, ka tāda programma pastāv. Ja būtu testējis, tad būtu screenshoti utt. Kurš vēlas – var pats pamēģināt un iekomentēt rezultātus.

    Kas attiecas uz QueenZ, pirms sāk darboties ar tādām lietām, vispirms jāapmeklē līko roku taisnošanas serviss, citādi nekas labs nav sagaidāms…

    #178060
    saru
    Participant

    domāju, ka šitas nākotnē varētu būt gana noderīgs.

    Viņš ir bezmaksas? 🙂

    #178061
    QueenZ
    Participant

    Jaa bezmaxas..

    Samurajs, varbuut iesaki ko dariit ja man shitaa crashojaas, akapeec vispaar taa notiek..? 🙁

    #178062
    Creep
    Participant

    vaitad vinsh tev neatbildeeja ko dariit? :duno: :hmz:

    #178063
    QueenZ
    Participant

    BenZ wrote:

    vaitad vinsh tev neatbildeeja ko dariit?

    Nee BenZ, vel nav atbildeejis..

    #178064
    DMG
    Participant

    Samurai: nē nu es jau neko sliktu nesaku par tevi, bet tomēr jēga kāda no šāda raksta? Tad jau vari vēl simtām programmas ielikt, jo šī jau nav vienīgā. Tie kas gribēs atradīs, bet tiem, kam nav pamācības nav jēgas arī rādīt, jo visu vienalga sačakarēs 😀 Es uzskatu, ka ja liek kko par programmu, tad tikai tad, ja tā ir personīgi apskatītā un ir ko apr to teikt no sevis nevis tikai ka tāda ir 🙂

    #178065
    samurajs
    Participant

    DMG: es labprāt visu personīgi pārbaudītu un iztestētu… jau biju nosūtījis faku uz debesu kanceleju, kurā lūdzu piešķirt man 36 stundu dienu – a šitie atbildēja: sēdi, tārps, uz savas dirsas un nečiepsti! 😀 😀 😀

    Tā kā nekas nesanāks, visu pagūt nevaru… IT ziņās vienmēr būs jaunākais īsumā par aktuālākajām programmām, bet ja vajag ko pārbaudītu – meklē Rakstos!

    #178066
    Vaz3
    Participant

    Pasaktīšos,varbūt ar šito varēs pāātrināt darbību kompim ar 512ram’u…

    #178067
    saru
    Participant

    domājams, ka varētu varēt. vismaz pēc idejas ir jāvar atslēgt visi vizuālie efekti utt, bet to ir iespējams arī izdarīt bez šādu tõõļu palīdzības 😉

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā