Sakarā ar lietotāju VaiEsiLabs.lv

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Sakarā ar lietotāju VaiEsiLabs.lv

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158266
    samurajs
    Participant

    Pēdējā laikā virmo kaislības sakarā ar lietotāja VaiEsiLabs.lv aktivitātēm, kas izsaukušas vairāku foruma dalībnieku protestus. VaiEsiLabs.lv tiek piemērots pastiprinātas uzraudzības režīms no administrācijas puses. Ja atklāsies nekaunīga spamošana, minētais lietotājs tiks sodīts, piem. viņam tiks atņemtas tiesības ievietot parakstu.

    Š eit nenotiek un nenotiks kristiešu trenkāšana bez pamata, bet spamu arī paciest netaisāmies. Tā kā ja redzat spamošanu, lūdzu, ziņojiet!

    #297642
    root
    Participant

    Kā tieši šitie sektanti ir saistīti ar kristiešiem, es atvainojos?

    #297643
    Aldis
    Participant

    Paraksts var palikt, niku nelikt kā domēna vārdu iedrukāt iekš noteikumiem un problēma atrisināta. 🙂

    #297644
    aoma
    Participant

    Neviens viņus speciāli nevajā. Kamēr sēž savos dievnamos, mošejās, pagodās, sinagogās utt., lai tak sēž, bet iet ielās ar plakātiem un uzmākties cilvēkiem gan nevajaga.

    Kā jau te pareizi teica, bez oficiālajiem virzieniem ir savairojušies bezjēgā visādu viltus praviešu, kas pamatā savu ideoloģiju izmanto krāpnieciskos nolūkos.

    Lai cik tas neliktos paradoksāli, arī sātanisti savā ziņā ir kristieši, tikai izvēlējušies, khm, nedaudz savādāku pieeju.

    #297645
    KristersAB
    Participant

    Tiem sektantiem vajag mietu pakaļā un nogrūst no deviņstāvenes jumta.

    #297646
    Jaunzems
    Participant

    10. Thou shalt not spam on thy Internet.

    #297647
    Crow
    Participant

    Jump for Jesus!

    https://www.youtube.com/watch?v=8lgYfdvC3EA#t=3013s

    “[..] all a Christian really wants out of life is to die and go see Jesus!”

    “Give them a helping hand. [..] Tell them it’s a shortcut to heaven!”

    “Go on, you fanatical fuck… he’s down there. [..] Look for the man with the glowing head.” 😀

    #297648
    usins
    Participant

    pašnāvība ir grēks 🙂

    Tas tā… nav viņiem nekāds šorkuts, jo necienīs savu dzīvi, mirs ātrāk, nonāks ellē… kaut kā tāda loģika.

    Manunprāt, jāmaina niks, jo tas par sevi spamo un jāpamaina nākotnei noteikumi.

    #297649
    jonjs
    Participant

    Vai tad viņš spamo? Nu labi ielika saiti. Patiesībā pirms visas šīs histērijas, ko sacēla tie, kas bieži vien saceļ histērijas iekš notepad.lv, pat pamanījos šo saiti apskatīt. Nu un … . Kas tur tāds traģisks tajā saitē? Starp citu, kas tā ir par “sektu”. Tik tālu nebiju tajā saitē iegājis, lai redzētu vai izmeklētu.

    Vai tad kāds var apstrīdēt, ka ZAGT ir slikti (nodokļu masātāju nadu), nogalināt nav labi, svešu sievu dr…..zt nav labi, jo vīrs (it īpaši, ja viņš ir ÄŒaka Norisa veidolā) var apvainoties, melot arī neesot labi.

    Man pret šo saiti, vismaz tik tālu, cik es tur ieskatījos pretenziju nav.

    Bet nu, ja ir bijis kāds nežēlīgs spams, kas aicinājis, piemēram, sist galvu pret grīdu ik rītu vai tēlot betmenu lecot no 9. stāva, cerībā, ka pēc tā var izdzīvot, tad nu labi, tad tas ir neveselīgs spams.

    Kā jau teicu vai nu es nepamanīju vai arī ikdienas histēriķi kārtējo raizi taisa histēriju.

    #297650
    aoma
    Participant

    Starp citu, citos IT portālos šo sludinātāju lapeles reklamētāju nahrenizē tūlīt pēc pirmā posta, te nez kam kaut ko grib pierādīt, demokrāti atradušies.

    Dēļ tādiem kā jonjs arī nedrīkst ļaut sektantiem reklamēties, maziem bērniem ar sērkociņiem spēlēties taču arī neļaujam.

    Klasisks piemērs: kamēr apmātajam runā pa spalvai, neliekas zinis par viņa stulbībām, viņš ir laipns, patīkams cilvēks, kas mudina mūs samierināties, aicina ievērot savus baušļus, dzīvot saticīgi, rūpēties par citiem utt.

    Bet tas ir tikai tik ilgi, kamēr kaut kas neskar apmātā personīgās intereses, tiklīdz kāds uzdrošinās nepiekrist, vai skaļi iebilst, apmātais kļūst rupjš, reizēm pat agresīvs, un paša sludinātie principi pārvēršas vien par tukšu skaņu, jeb “klausieties uz maniem vārdiem, neskatieties uz maniem darbiem”.

    Tas gan attiecas tikai uz zemākajiem fanātiķiem, vadoņi ir pietiekoši gudri, lai zinātu, kam un kā īstenībā jātic, tie prot manipulēt gan ar svētajiem rakstiem, gan ar pūli, paši dzīvo zaļi un ar smīnu noraugās uz jefiņiem, kas “dieva vārdā” gatavi dvēseli pārdot, lai tikai izkalpotos.

    #297651
    akms47
    Participant

    Vai vienkārši nevar noņemt lv? Būs normāls niks un beigsies piesiešanās par spamu.

    #297652
    shady
    Participant

    Noteikumus nav arī jēga uztaisīt kā palagus, kur atrunāti 100 un 1 gadījums, rezultātā neviens tos nelasīs. Pagaidām pilnīgi pietiek ar individuālu pieeju.

    Ja jau te ir sanākusi publiska tēma, tad varu pateikt – aprunājos ar konkrēto lietotāju pa e-pastu un nonācām pie risinājuma, kuru jau ieteica AKMS47. Tā tad lietotājs tika pārsaukts no “VaiEsiLabs.lv” uz “VaiEsiLabs”. Paraksts tiek saglabāts, jo neredzu ne ētisku pārkāpumu, ne arī kādu iemeslu, kas varētu kaitēt portāla veidotājiem vai lasītājiem. Ja kādam ir personiska rakstura problēmas / aizspriedumi pret parakstā esošo saiti, tad risiniet savu konfliktu savstarpēji, bet ne publiski, te portālā. Pagaidām lieta izbeigta.

    #297653
    JeePee
    Participant

    pag, šis tā kā nopietni ?

    es saprastu ja būtu kāds praid`veidīgais pasākums par ko varētu mēģināt padiskutēt, bet šis takš vienos vārtos.

    #297654
    m2tv
    Participant

    Tak jūs paši lielie brēcēji reklāmu viņam taisat. Kāda blin starpība VaiEsiLabs.lv vai p*stevizirgsunseptiņikrieviņidotkom, bet nē nagi niez klikot uz kaut kādiem šit linkiem. IT portāls vai bērnudārzs? Š itādiem tipiem vislabākās zāles ir ignors, un administrācijai redzot ka nika vietā ir saita adrese pārgudrajam userim kurš iedomājies visus apjāt ir jādod autobans nevis jāspēlē supertruper demokrāti.

    #297655
    akms47
    Participant

    Manuprāt ļoti jauki.

    Ja viņš pats nesāks spamot tēmās ar sava saita adresi vai bliezt viņu parakstā, tad nav ko satraukties. Nav ko bļaut, nu pribēja cilvēks būt gudrāks par citiem vai tad tāpēc uzreiz jābano. Lielākā daļa gadījumu vispirms pabrīdina vai kā citādi risina. Bano jau tikai tad, ja neprotas.

    M2tv mieru, tikai mieru, labāk iedzer glāzi limonādi. Dzīvē pietiek par ko uztraukties.

    Sirmie mati paši uzradīsies. 😀

    #297656
    drunk_lizard
    Participant

    izlasi zaabakaa manu parakstu un tev viss taps skaidrs.

    #297657
    Aldis
    Participant

    jautājums: a kā viņš tagad ielogosies nezinot kāds ir viņa niks? 😀

    #297658
    Loading
    Participant

    Atbalstu ideju par niku mainīšanu gadījumos, ja tas sakrīt ar eksistējošu mājas lapu.

    p.s. Esmu kristietis un dažu lietotāju komentāros jūtu žults izgāšanu 🙁

    #297659
    ADS
    Participant

    Reiz, kad gulēju slimnīcā, četras vecenes, četras stundas man centās iestāstīt, kāds esmu vanckars un, ka vienīgā iespēja kā dzīvot tālāk ir, piebiedroties attiecīgajam aitu baram. Toreiz žults uzkrājās tādā daudzumā, ka pat uz mana kapa nekas neaugs…

    P.S. Ja šitie spameri (visaptverošā nozīmē) domā, ka ar citu smadzeņu skalošanu viņi pelna priekš sevis vietu paradīzē, tad viņi smagi, smagi, smagi kļūdās!

    #297660
    aoma
    Participant

    Cik patīkami, ka nesaduļķotu saprātu saglabājušie vismaz tehnoloģiju portālos ir tomēr vairākumā.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā