SD atmiņa 16GB nobruka!…

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) SD atmiņa 16GB nobruka!…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 62 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162969
    3Dklucis
    Participant

    Pardēvējs 16 GB atmina Saņēmu atminu iemaucu telefonā un vis itkā ir,bet pie faila iekopēšanas jau saka ģļukot…izmetot ar jautajumu vai tiešam kopēsi vai kas debili līdzīgs….ta partrauc kopēšanu-nu hren nemu izdzešu tos failus kas bij iekopējušies un vsu no gala a hren..tas pats…labi iznemu atminu iemaucu kompi foramteju standarta…un metu atpakal telefona…vis kartība ,bet atkal tur ar to kopešanu uzperās…labi izdomaj noformatēt no paša telefona ka to izdarīju no ta brīža SD karte telefona uzrād ka bojāta un piedava apstiprināt ar formatešanu,bet tas nu vis prēkš kaķiem….iemetu kompi -itka uzrādas ka SD ir ,bet formatejot padoma,padomā un izlec uzraksts ka sitēma windows nespēj so formatēt-Kas tai maukai notikās….Nofilmēju ko taa sūuuda karte man izstrādajusi paradu pardēvējam …tas tur dievojāk ka vinu precei 10 gadu garantija,bet bez liekas vilcināšanas piedavaja citu vai atgriest naudu

    A kas bleeed notikās ar to karti!!!???

    #330559
    E-500
    Participant

    Man cilvēks saka, ka USB atmiņā nekā nav, es saku, kā nav es taču iekopēju, pieslēdzu 4GB USB atmiņu saka, ka iekšā tik tiešām brīvi kaut kādi KB – nevar ne noformatēt nekā, vispār liekas, ka beigta. Kingstons starp citu, pati labākā firma kura nebojājās (ar mūža garantijām, utml.), bet, jā, daudz tika izmantota! Es, domāju, tas kaut kas tas pats, ne?

    Ir gadījies, ka pati atmiņa atvienojās pati kaut ko kopējot, bet tas parasti ir dēļ slikta USB kontakta, vai nepietiekošas barošanas ārējam HDD, tad iespraužu divos USB ar sadalītāju vai pielieku papildus barotāju (parasti gan pirmo metodi).

    #330560
    Andron MacBeton
    Participant

    Daunelis nopirka 32Mb karti, kurai izjāta ģeometrija, lai rādītu 16Gb. Sen biji pelnijis.

    #330561
    Andron MacBeton
    Participant

    Un ko rāda fdisk? Ko Kingston toolji?

    Varbūt vajag iedot to flashku kādam kas kautko saprot kompjos?

    #330562
    E-500
    Participant

    [spoil]

    sudo fdisk -l

    Quote:

    Disk /dev/sdb: 4 MB, 4194304 bytes

    126 heads, 22 sectors/track, 2 cylinders, total 8192 sectors

    Units = sectors of 1 * 512 = 512 bytes

    Sector size (logical/physical): 512 bytes / 512 bytes

    I/O size (minimum/optimal): 512 bytes / 512 bytes

    Device Boot Start End Blocks Id System

    /dev/sdb1 * 2048 7831551 3914752 c W95 FAT32 (LBA)


    Kad flešku ieliek tad tā it kā piemontējās, bet neko iekopēt nevar (Cannot allocate memory).

    sudo fsck /dev/sdb1

    Quote:

    fsck.fat 3.0.26 (2014-03-07)

    Seek to 4008705536:Invalid argument

    [img]https://i.imgur.com/OfdEQ1c.png[/img][/spoil]

    #330563
    ruukjis
    Participant

    Nu bet tev tak tur uzrāda MB nevis GB… Ko GParted saka?

    #330564
    Andron MacBeton
    Participant

    Izskatās ka vienkārši vajag izdarīt standarta darbību – Create new partition table.

    #330565
    E-500
    Participant

    Quote:

    Nu bet tev tak tur uzrāda MB nevis GB… Ko GParted saka?


    Par ko jau arī ir runa – jābūt 4 GB nevis MB, kur pārējais palika?!

    Quote:

    Izskatās ka vienkārši vajag izdarīt standarta darbību – Create new partition table.


    GParted veiksmīgi izveido 3 MB lielu kurā tā pat neko iekopēt nevar.

    No GParted:

    [spoil]

    [img]https://i.imgur.com/TzzCkmn.png[/img]

    [img]https://i.imgur.com/zdRBh9w.png[/img][/spoil]

    #330566
    m_janis
    Participant

    Nevis Gparted, bet diskpart no komandrindas.

    #330567
    ruukjis
    Participant

    @m_janis

    Parādi man zem Linuxa diskpart…


    @E-500

    Pamēģini ar dd izslaucīt. Ja ir iespēja pamēģini vēl pie kāda Win kompja ar diskpart. Ja tie nelīdz, tad metams.

    #330568
    samurajs
    Participant

    Kurš mudaks pērk SD kartes un fleškas Ķīnijā, kad tepat LV tās tikpat kā neko nemaksā? Piekrītu betonam – esi to pelnījis!

    Man tikai interesē kur ķīnīzeri dabūjuši 4 MB atmiņas kartes? No muzeja izzagtas, vai? 😀 Parasti 16 vai 32 GB vietā dod 1-4 GB.

    #330569
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu tad iedod kādam kas saprot ko ar to flashku darīt!

    Vai tu iedomājies, ka te forumā pāris vārdos var apstāstīt kas jādara?

    Tie toolji ir visādi, tur ir ko nočakarēties. Jāsaprot vai pareizi atpazinās pirmkārt (pēc HW_ID), tad jāskatās ar kādu tooli jāatver, kas pa kontrolieri, kas pa atmiņas chipu.

    Pareizais virsraksts būtu – meklēju kādu kurš ir atjaunojis flashkas!

    Kadram, kas to dara biežāk nekā reizi gadā, darbs uz max 10min.

    #330570
    3Dklucis
    Participant

    Pajoliņkungs….kāda jēga ķienietim pazemot sevi ka tiko naudu dabūj adot-es ta neko nezaudēju..Un palasi atsauksmes….

    #330571
    3Dklucis
    Participant

    Mani ir no ķīnas 250GB un 500GB flaskas vis notiek nekādu problēmu….kur tu te lv pa 7 $ dabusi 250GB, 9$ 500 GB flasku!?

    Lūk ko uzrad mikro sd micro SD

    #330572
    albertino
    Participant
    #330573
    3Dklucis
    Participant

    Ev nu ja te ir kas prot atjaunot tad nepisaaas caur teamwiver dodu iespeju savest kartība un caur kontu noreiķinaties,bet noteikt te tikai pļuutiizeri vien ir!

    #330574
    Mr.Death
    Participant

    kluci, cik triisdimensionaals tu esi? ja tev latvju bodee piedaavaa 16gb/c10 karti pa 8.50 tugrikiem, ar 2 gadu garantiju + normaalas firmas, nevis kaut kaadu waawinjzaa – kur veel ir motivaacija ostiities tai kjiinas spinoffu lieltirgotavaa? kapeikpiseejiem kapeikpiseeju liktenis, mhhhhh :>

    p.s. paskatoties uz peedejiem topikiem, skjiet ka notepaads driiz paartaps par delfi forumu v2. pilnam rublim jaapasauc veel lilastes menga, zigurds un kauguru pludmales zilie. ar steigu vajag seetniekus izsaukt :>

    #330575
    3Dklucis
    Participant

    es izdarīju tā kaa man ertāk,neko jau nezaudēju…nauda adota un citu pasuutiju,man nav laika klendert pa veikaliem…

    #330576
    m_janis
    Participant

    Ja tev būtu vairāk smadzeņu, tepat tavā iecienītajā bodē būtu daudz ērtāk, lētāk un galvenais, kvalitatīvāk.

    Pirkt pie ķīniešiem atmiņas kartes vai fleškas – nu nekādi neliecina par saprāta klātbūtni :D.

    #330577
    Raibais
    Participant

    Tev ir latviešu valoda?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 62 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā