SD atmiņa 16GB nobruka!…

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) SD atmiņa 16GB nobruka!…

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 62 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #330598
    albertino
    Participant

    1) kaadas flashkas taa ir MICRO SD karte nevis flashka tur nav ko jaukt

    2) es esmu Riigaa shis Kuldigaa

    3) ja esi taads gudrinieks tad salabo sim to karti pa 10min caur teamviewer nopelniisi braalim

    #330599
    m_janis
    Participant

    Quote:

    KAROCHE kartei ir kaada fiziska vaina un tur neko nevar padariiit


    KAROCHE – necenties darīt lietas, par kurām sajēga nulle. Kurā brīdī tur mēģināts karti atdzīvināt, vai vismaz noskaidrot tās reālo ietilpību (sākot ar diskpart, bet softi un metodes ir daudz, ir arī darīts) ? Viss ir izdarāms, protams, ar attiecīgiem softiem. (Tas gan neizslēdz iespēju, ka karte tiešām izmetama, bet tad tas būs noskaidrots).

    #330600
    albertino
    Participant

    caur cmd , disk managament, partition wizard jau raadija ka izmeers ir 15gb bet RAW formataaa un formatejot met kluudas

    #330601
    m_janis
    Participant

    Nu kā pret sienu. Š ādi darbi ir citādi darāmi. +taisnas rokas un nedaudz smadzeņu :D.

    #330602
    albertino
    Participant

    tak tos jau biju izmeginaajiis caur cmd… teicu, ka pie create partition primary izmeta kluudu No usable free extent could be found. It may be that there is insufficient

    free space to create a partition at the specified size and offset. Specify

    different size and offset values or don’t specify either to create the

    maximum sized partition. It may be that the disk is partitioned using the MBR di

    sk

    partitioning format and the disk contains either 4 primary partitions, (no

    more partitions may be created), or 3 primary partitions and one extended

    partition, (only logical drives may be created).”

    #330603
    Andron MacBeton
    Participant

    Nomaini man izlietni caur TeamViewer, es teu sataisīšu microSD caur TeamViewer.

    Idiņu forums.

    #330604
    hackey
    Participant

    Es domāt ka tā karte Tev ir kirdik uz visiem laikiem, jo man arī līdzīga problēma. Varbūt vēl mož uz linux var mēģināt atdzīvināt …

    #330605
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Ak vai, nu aizejiet taču vienreiz un noleciet no Vanšu tilta, nevis pārvērtiet šo portālu par Datuve 2.0

    #330606
    3Dklucis
    Participant

    Nu jopčik -kamer es nav jūs te galīg sajājuši manu karti!

    Tak liekas mierā man par karti nauda atgriesta pirms10 dienām ļ!!!

    #330607
    3Dklucis
    Participant

    Sveiciņāti kŠ—āniņu bars! iebažot šo CD mikro cita kompi ,belee mierīgi nofarmatējas……un vis kārtībā-labi ka nebij izmetis to karti-vis notiek….nauda atmaksāta karte darbojas…pizģec normāli:D!

    #330608
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Parādi h2testw skrīnšotu un beidz pļūtīt šķidru!

    #330609
    3Dklucis
    Participant

    Š e pipelīte….

    Es jau negaidīs visu testu….

    Š e pipelīt pilns tests 18:47

    Ta tava pīzdainnaa programa piekakājusi man pilnu sd karti ar saviem failiem ! jobans rods…

    #330610
    web33
    Participant

    Lietoju ķīnas MIXZA 16Gb jau 2 gadi nekādas problēmas stāv teleonā ir jau kkur pie 10Gb ar bildēm nekas nezūd un nebremzē.

    #330611
    3Dklucis
    Participant

    Sodien par atgriesto naudu saņēmu citu mikro SD 16G Lūk

    Te lūk tests TESTS

    #330612
    Andron MacBeton
    Participant

    SD kartes pādevējs saka, ka vairs nepārdos daunelim neko. Bet neziņos veikalam.

    Daunelis drīkst turpināt appist citus pārdevējus.

    #330613
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Apsveicu, ja partīcijas nebiji bīdījis, tad tests rāda ka karte ir kārtībā! Tā vajag darīt ar katru SD karti. Un formatēšanai stingri iesaku izmantot oficiālo SD Format tool. Ieķeksē Resize pie papildus opcijām, lai sabīda partīciju uz flash bloku robežām.

    Nu, grūti bija pagaidīt pusstundu? Vairāk laika iztērēji pretojoties manam padomam. Es jau nevienam slikti neko neiesaku, pat tad kad iesaku nolekt no tilta.

    #330614
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Veikalam vienalga. Katrs dauneļa pirkums nodrošina procentus no pirkuma summas veikala žīdeļiem. Lai jau turpina čakarēt pārdevējus, vairāk pirkumi būs un vairāk procenti.

    #330615
    3Dklucis
    Participant

    Nez no kuras valts cēlies apisiens….Telefona taču nedarbojās-šiem tak bij jaiesak lai cita kompi pameiģin…šie neko adev naud….Ebay ir gudraki pardeveji -tur mantu piepras atgriest ja ne tad tikai 50% atgriež un ja atgriezis un izradas ka vis kartība tad huju nekas tev nav…

    #330616
    m_janis
    Participant

    Quote:

    …šiem tak bij jaiesak lai cita kompi pameiģin…

    Š iem pilnīgi loģiski neienāca prātā, ka kāds neizmēģina elementāras lietas, bet tikai savu sačakarēto dzelzi/OS.

    P.S.

    Interesanti, kā tu ar viņiem komunicē, tur taču vismaz elementāras angļu valodas zināšanas vajadzīgas, bet tev pat ar savu valodu ir problēmas :D. Ar Google tulkotāju, vai :D?

    #330617
    Andron MacBeton
    Participant

    working no! Ugh Ugh! manii beck! 😀

    Incanti ka nevienam šeit (pat lameriem) neienācā pat prātā ka var HC karti mēģināt formatēt kaukādā 2003. gada karšu lasītājā.

    Ja tas daunēns ierakstītu ka viņam sabojājies lustras slēdzis, būtu jāpārprasa vai vispār visai mājai nav atslēgta elektrība 😀

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 62 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā