[email protected] palidziet ar fano.lv ielugumu! mans emails:

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais [email protected] palidziet ar fano.lv ielugumu! mans emails:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147818
    donodd
    Participant

    palidziet ar fano.lv ielugumu! mans emails: [email protected]

    #187746
    deivs001
    Participant

    Tā pagrūti ir šādiem cilvēkiem palīdzēt ar ielūgumu.

    #187747
    samurajs
    Participant

    Mēs tak vienojāmies – palīdzam tikai pastāvīgajiem lietotājiem, kas aktīvi piedalās portāla dzīvē un vismaz nedēļu ir reģistrēti.

    #187748
    Loading
    Participant

    donodd, piedod, vēl neesi kvalifikācējies noteikumiem, lai saņemtu ielūgumu.

    #187749
    Wuu
    Participant

    Kamdēļ tiem trakeriem ir vajadzīgi ielūgumi? Kāpēc neļauj tāpat lietot?

    #187750
    grisha
    Participant

    mjaa, ar nezinu kam tas ir vajadziigs… . Nez, kas tajos trakeros tik iipash? Izmantoju torrents.to, tfile.ru un visu ko vajag, atrodu.

    #187751
    shady
    Participant

    Arī LV ripus vai ar LV subtitriem??? Domāju, ka ir ļoti daudzi cilvēki, kam tas ir svarīgi – ne tikai man.

    #187752
    samurajs
    Participant

    Es saprotu tā: ja grūti ietikt trekerī – tas disciplinē cilvēkus, un viņi ievēro noteikumus. Brīvajos trekeros ja izmet, tad nomaina IP (kam dinamiskā) un reģistrējas par jaunu, un turpina cūkoties ar cheetiem utml.

    #187753
    Loading
    Participant

    Tieši tā Samuraj.

    #187754
    muzikant55
    Participant

    Sveiki! ludzu atsutiet fano.lv ielugumu uz mailu: [email protected]

    Paldies jau ieprieks!

    #187755
    Sid
    Participant

    Muzikant, Tev ar lasīšanu pagrūti?

    Quote:

    Mēs tak vienojāmies – palīdzam tikai pastāvīgajiem lietotājiem, kas aktīvi piedalās portāla dzīvē un vismaz nedēļu ir reģistrēti.

    #187756
    Loading
    Participant

    Un pie tam, fano tagad sodīs arī tos lietotājus, kuri uzaicinājuši vandāļus trakerī.

    #187757
    deivs001
    Participant

    Zinu, ka daudziem ir svarīgi lielīties ar savu ratio un ir pat vairāki profili no kuriem ielogojas. Tas daudziem ir krāna pagarināšanais, ka esmu reģistrējies tur, tur, tur un vēl tur.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā