Skype alternatīva?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #331493
    Andron MacBeton
    Participant

    Pareizi rūkts! Piekrītu!

    BTW, 99. gadā man uz 140MHz DX4 un 32MB RAM (vai varbūt 48, neaceros) griezās vienlaicīgi Audiogalaxy, mirc, ftp (bieži vien client UN server), browseris un Winamps.

    Varēja browsēt, varēja paklabināt tekstus. Nu, ja vajadzēja Mathcad vai tamlīdzīgi – nācās aizvērt Winamp vai Netscape. Varēja izdarīt visu to pašu ko tagad ar 4Gb RAM un 2*2800MHz

    Progress? NĒ! TAS IR REGRESS!

    #331494
    Andron MacBeton
    Participant

    HipChat ir pa naudu? 😀

    Vispirms lai pierāda ka tas sūds strādā, un apjēdz ka dizainerim jāsamaksā! HipChat 😀

    Tas ir gandrīz tik debīli kā Karkala-C.

    RocketChat mājaslapa neveras. Ar to vajadzētu būt visam izteiktam.

    #331495
    Leichttraktor
    Participant

    Mēģini Discord. Ir tāds kā IRC + Teamspeak + Skype miksējums. Ja lietoji Microsoft Skype versijas un neesi vēl pakāries, tad būs priekš tevis labs.

    Neesmu iedziļinājies, bet neckbēardi slavē Matrix platformas klientu Riot.

    Ir vēl visi tie Slack un Toxchat, un Bittorrent Skype alternatīva Bleep.

    Droši, nedroši, 100% peer-to-peer vai nē, izstudē un spried pats, ja par to visu nav pajāt.

    Daži augsti slavē topošo MaidSafe, būšot interneta revolūcija. 😀

    #331496
    Andron MacBeton
    Participant

    Discord nestrādā uz Windows.

    Riot līdzīgi.

    Nemeklēju dotnetfxOS mēslu.

    Slacka galīgi nav Skype alternatīva.

    #331497
    Leichttraktor
    Participant

    Ak tad tu uz XP sēdi. Ko tādu vēl dari pie tā, ka nevari vai negribi uz Linux migrēt?

    Būs vien jāspīdzina sevi ar Discord web aplikāciju.

    #331498
    Andron MacBeton
    Participant

    Ir lietas kam Linux Desktopi vel nav gatavi.

    Esmu dažiem rakstijis, ignorē. Kamēr Linux Desktopus vadīs uzpūtīgi pajolēni – vairāk par to 1 procentu neiegūs.

    Neenu man ir kautkur sainstalēti vecie labie 12.xx un 14.hvz tik jāsakārto partīcijas un grub-install.

    #331499
    ruukjis
    Participant

    Quote:

    Discord nestrādā uz Windows.


    Kārtējo reizi apliecini, ka esi aprobežots ēzelis.

    #331500
    itanium
    Participant

    Kādā ziņā nav lietojams? Pats šamo ikdienā izmantoju, nekādu problēmu. Tāpēc arī jautāju, ko tieši tu meklē – katrai lietai ir savs pielietojums.

    #331501
    itanium
    Participant

    Quote:

    Nav skaidrs kā Telegramā meklēt.


    Nu, te jau problēma ir tevī… nezinu, ko vēl lai pasaka!

    Izmantoju visas 3 versijas (Android uz telefona, web darbā un desktop mājās) – itin nekādu problēmu.

    Aktīvi izmantoju Telegram “personu” no kontaktiem priekš piezīmēm un vieglo failu pārsūtīšanai starp darbs -> mājas. Visai bieži arī meklēju drazu, ko esmu raksījis pirms gadiem – bez problēmām atrod!

    #331502
    Kon
    Participant

    Privātajām vajadzībām skaips jau gadiem netiek izmantots, savukārt darba lietas noris caur skaipu. Pat no projektu vadības rīka mazie zobratiņi pārcēla komunikāciju uz skaipu. Es tā īsti nekad neesmu sapratis, kā var meklēt alternatīvu im’am, ja ir nepieciešams, lai arī visi kontakti pārceļas.

    #331503
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Alternatīva būtu Skype protokola reversā inženierija, un izveidot ar Skype tīklu saderīgu open source klientu. Varēs katrs lietot savu klientu Skype tīklā.

    #331504
    russo
    Participant

    Es nedomāju, ka jānodarbojas ar reverso inženieriju. Manuprāt nav kosmiskā zinātne. Nosacīts DNS tīkls kura katra node zin maršrutus un aktīvās iekārtas. Pēc tam audio/video kodeki utt. SIPS. Manuprāt čata un failu vēsturi nevajag glabāt kaut kādos centrālajaos serveros, pietiek, ka glabājas attiecīgajā iekārtā un ir iespēja sinhronizēt ar visām iekārtām.

    Papildus var izmantot kaut ko no block-chain ideoloģijas.

    Pašlaik mēģinu mācīties GO. Varētu būt interesants pasākums trenniņu nolūkos.

    #331505
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Neiet runa par jauna protokola izveidošanu, nevajag vēlreiz izgudrot velosipēdu. Priekš tam eksistē XMPP un OTR un ZRTP. Skype protokolu vajag reversot tādēļ, ka ir vesels sēņu bars, kas sēž uz Skype un XMPP viņiem ir raķešzinātne.

    #331506
    russo
    Participant

    Neesmu tik liels specs. 🙂 Bet vispār būtu ok izveidot open source projektu. Vēl uztaisīt CMS pluginus, kurus pa tiešo var pieslēgt Wordpresam, Joomlai utt. Vienotu autorizāciju. Ja kāda i-net veikalā kaut ko prasīji, tad sarakste paliek tavā čatā priekš vēstures utt.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā