Skype v4

Sākumlapa Forumi Software Windows Skype v4

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148433
    FireFoxsitis
    Participant

    Es netīšām atjaunināju Skype uz ceturto versiju. Kā atgriezt atpakaļ veco, lai nepazaudētu nevienu no kontaktu saraksta?

    #194452
    drono
    Participant

    Atinstalē un uzinstalē veco. Kontakti jau no tā nekur nepazudīs.

    #194453
    FireFoxsitis
    Participant

    Ä€. Kontaktu saraksts nevar pazust. Liels paldies! Domāju, ja es atinstalēšu, tad pazaudēšu tos, kas ir kontaktu sarakstā.

    #194454
    devill
    Participant

    vispar ir gan gadijies ka pazud labak saglabat failu kura ir rakstits tavu kontaktu adreses.biku velak pastisos un pateiksu kurā.man draudzenei pazuda

    #194455
    memorex
    Participant

    Nekas nepazūd, visi kontakti glabājās uz tava skype acc. Tas ka tavai draudzenei pazuda neko neizsaka… :lala: Pats no 1kuras tur versijas lietoju skype, esmu upgreidojies downgreidojies utt nekas nav pazudis. Un nevienam paziņam nav bijusi tāda problēma.

    #194456
    devill
    Participant

    vina taisija upgreid un tiešam pazuda pats redzeju.kapec neko neizsaka?vienmer esmu domajis windows viens bet pielagots katrai gaumei tapec tas ka tev nepazuda nebut nenozime ka ar vinam nenotiks .pareizi tu saki ka nevajag pazust bet ir gadijumi kad pazud

    #194457
    shady
    Participant

    Skype kontakti neatrodas uz tava datora!!! Tu vari kaut izmest misenē savu cieto diksu un nekas taviem kontaktiem nenotiks. Neesi nekad ielogojies citā datorā savā skype profilā? Un? Kontakti bija? => bija! Tad kāds tam sakars ar tavu PC?

    Tas, ka tavai draudzenei pazuda, tas neko nenozīmēja => saķēra kaut kādu vīrusu vai pati netīšām nodzēsa.

    Tas būtu apmēram tas pats, kas teikt: “Es pārinstalēju datoru un man pazuda mans posts notepadā. Ko darīt, lai nepazaudētu savus postus šajā portālā???”.

    Un? nevar pazust posti? => var! Administrācija nodzēsa vai host serveris nogļukoja, pakārās DB utt…Tad tam sakars ar to, ka pārinstalēji savu pc? heh…

    #194458
    devill
    Participant

    bet tiešam vienkarši upgreid taisijia un pazuda vajadzeja visus pa jaunu aicinat.man ir daudziem draugiem pazudis.un skype 2 versija un 3 atrodas gan uz tava datora.esmu logojies no citiem datoriem.jaunā versija jā pievieno visus kontaktus bet 2 un3 versija gan .nu tas vismazs pec paša pieredzes .nezinu ka tev shady bet pat neta esmu lasijis ka labak saglabat savu kontaktu sarakstu un tad instelet pa jaunu

    #194459
    shady
    Participant

    Ja “pazūd” (nerādās) kontakti, tad ir sačakarējies config.xml fails.

    Tas atrodas šeit: C:Documents and Settingsyour windows user name Application DataSkypeyour skype user nameconfig.xml

    Š ajā failā atrodas tavi kontakti (orģinālais fails ar kontaktiem atrodas uz skype servera), paņem un nodzēs nost šo failu un norestartē skype => visiem kontaktiem jābūt pēc tam vietā!

    #194460
    msh
    Participant

    Topika autor, cik ilgi uz tā 3.x taisies sēdēt? 🙂

    #194461
    dzhonsons
    Participant

    V4 ir spēks 🙂 Vairs neredzu nepieciešamību downgreidoties uz 3.8 😀

    #194462
    FireFoxsitis
    Participant

    Uz v3 sēdēt taisos, kamēr netiks salabota v4. Vienkārši pretīgs dizains. Es iesaku izstrādātājiem uzlabot ikoniņas, izveidot kaut cik līdzīgas. Nezinu, bet kad atver čatu, no sākuma nesapratu, kur atrodas lietotāja niks, ar kuru čatoju. Pēc tam tik apjēdzu, ka tas ir augšā nevis labajā malā. Š odien atkal uzlikšu v4, varbūt pieradīšu, bet tā dizains ir pretīgs.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā