SSD iegāde

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163185
    web33
    Participant

    Palīdziet ar ssd iegādi .

    Kāds uz šo brīdi būtu labākais ssd – veiktspēja un Ilgmūžības variants , ko iesakāt no pieredzēs ?

    #332210
    Barons
    Participant

    Tikai Windowsam, visiem datiem, ko taisies tur glabāt? Es kad pirku savējam, zināju ka lielāku par 240GB man nevajadzēs, uz SSD ir tikai Windows, Ofiss, pārējās prog.as un Battlefield un aizņem tikai 50% no SSD.

    #332211
    web33
    Participant

    JÄ€ JÄ€ tam pašam windows un office youtube vairāk jau neko bija intel ssd atņirdzās ,bet nu gadi jau arī 3-5

    #332212
    Barons
    Participant

    Ja neņemt Samsung un es tādusanoteikti neņemtu, ņemtu Curcial. https://ssd.userbenchmark.com/

    #332213
    LooNeY
    Participant

    Joprojām, tā pat kā pirms 5 gadiem Intel un Samsung tiek vērtēti, kā visuzticamākie SSD diski. Talāk jau viss atkarīgs maka biezumā.

    Normāla brenda ssd diskiem parasti nāk 5-10 gadu garantija. Ja nomirst, ta uz garantiju un dabu jaunu ekvilalentu vietā 😉 iesaku nočekot moš tavam nosprāgušajam intelam arī vēl ir….

    #332214
    Barons
    Participant

    To varētu teikt par Samsung PRO nun ne par Samsung EVO SSD.

    #332215
    Raivix
    Participant

    Samsung/Intel/Crucial. Pārējiem uzticamība apšaubāma.

    #332216
    ruukjis
    Participant

    Caur maniem nagiem izgājuši Patriot, Kingstn, Plextor, Samsung, A-Data, OCZ, Crucial, Micron SSD. Un tādi izteikti sūdi (ja neskaita brāķus) ir Micron – pie tādas kārtīgas lietošanas kalpo “vien” 3-4 gadus.

    Savukārt Kingstoni paliek lēni – vispār jau visi viņi ar laiku paliek tuč tuč lēnāki, bet nu Kingstoniem tas ir visjūtamāk, jo īpaši SSDNow sērijai.

    Pats esmu Plextor fanboijs – kalpo godam bez jūtamiem performances zudumiem nu jau 4. gadu. Par ilgmūžības rekordu man šobrīd cīnās OCZ Agility un Patriot Wildfire – abiem 5+ gadu.

    #332217
    LooNeY
    Participant

    Samsung PRO sērijai -10gadi

    Samsung EVO sērijai -5gadi

    Intel 320, 520, 525(Greater than 30G), 530, 535, 545s, 600p, 540s, 750, 730 – 5gadi

    Intel 710, 525 (30 G only), 310, 311, 313, 330, 335, 510, X18-M, X25-E, X25-M, X25-V – 3gadi

    Crutial SSD – 3gadi

    Kingston SSD – 3gadi vai 2gadi atkarīgs no modeļa.

    #332218
    dexsters
    Participant

    Patriot Spark ir galīgi mēsli,sprāgst nost viens pēc otra.

    #332219
    Andron MacBeton
    Participant

    Bāc… nu cik var apspriest elementārs liets…

    Nu JEBKURU SSD! Jebkurš ir ātrāks par HDD! Da kautvai 2 HDD ir ātrāki par vienu!

    Nosprāgt var visi, bet ir garantija un trims, UN backup!

    Un SSD nerisinās ātrumu, ja lameris instalē visādus win80 bez sajēgas.

    Es esmu salicis un ieteicis tos tur, Silicon(?) kā viņus tur sauca… Nu dažiem jau ir gads, lietoti diendienā pa stundām 8-9, nu nekas nau nosprādzis. Ja jau windows ar programmām ir tik svarīgs/sarežģīts un vajag high availability tad jātaisa kloni!

    P.S. Gadās gadijumi līdzīgi šai situācijai:

    Zvana telekoma klients, prasa pa cik aptuveni var nopirkt sakarīgu Gigabit routeri. Es (apsverot 951G no eurodk.com): “Izviņiķe, a dlja chego vobshe-to?” Viņš:”A mnje 100Mbps malo! Hochu/zakazal 250mbps, mozh bitj vzjam dazhe boljshe!”

    Es, apmulsis, nesapratnē:”Lūdzu izstāstiet ko jūs ar to ātrumu darīsiet? Jums tur 10 datori torrentus velk, un gribat kaukādu serveri uztaisīt?”

    Viņš:”Nē, man ir tikai 1 laptops, gribu lai mājaslapas ātrāk atveras!”

    Es:”Atvediet man lūdzu savu routeri un laptopu…”

    Klients atbrauc, kadrs manā vecumā, normāls, ne hipsters, ne gejs, normāls kadrs. Dod man laptopu, skatos N2840 Celerons, vai kaukas tamlīdzīgs. Un routeri – WR740nv4.

    Es:”Piezvanīšu, kad būs gatavs, pa to laiku uzzvaniet Telekomam un atsakieties no tiem 250/400Mbps.”

    Uzliku XP, Firefox ar ublock, daudzmaz ciešami strādā, pēc maniem kritērijiem. Routerim uzlieku DD-WRT, velk cauri ~70Mbps.

    #332220
    dexsters
    Participant

    Patriot Spark brūk viens pēc otra,garantija protams ir bet tas tev nav RAM ko nomaini un viss.Nākas arī instalēt no jauna.Lieks darbs.

    Simptomi:

    1 paliek lēns,pēc formatēšanas atkal rukā.

    2.Lēns,nevar formatēt un izdzēst datus.

    No 30gab pusgada laikā ,,atgriezušies,, ir deviņi.

    #332221
    ruukjis
    Participant

    Vai tu tagad zem katra posta šajā tēmā raudāsi par savām neveiksmēm ar Sparkiem?

    #332222
    Andron MacBeton
    Participant

    Cerams klienti sapratīs, ka nevajag uzticēt savus kompjus visādiem peģikiem.

    #332223
    Quagmire
    Participant

    XP un 2017? Mudak, zini, kas ir W7 Starter? Jebal…

    #332224
    Loading
    Participant

    Par cik jebkurš SSD būs ātrāks par HDD… tad skatos +/- zināmu firmu.

    Agrāk vai vēlāk gan HDD, gan SSD atslēgsies…

    #332225
    Alex
    Participant

    Pa lielam nekas jau nav mūžigs.Visi diski agri vai vēlu var nobeigties. Pats jau n-tos gadus lietoju tikai un vienigi Kingston Hyper X sērijas ssd.Ir ok. ÄŒomam 480gb Intel nostradaja 6mēn., nosprāga:) Atdeva pa garantiju protams.

    Īsti pat nevar teikt, ka Intel vai Adata vai vēl kāds ir slikti. Visi viņi protams kādu laiku kalpos. Daudz kas atkarīgs no slodzes utt.

    #332226
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu paklau, puišel, nu ko tu sprēgā?

    Tu esi nulle tehnikā. Tas ir fakts.

    Tu tiešām uzskati ka tavs viedoklis ir vērts?

    Varbūt attopies reiz?

    #332227
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu bet tieš tā, visi nobeidzās! Tapēc jātaisa backupi, vai arī jānevaino citi, bet gan sava muļķība.

    #332228
    dexsters
    Participant

    Njā,protams.Mani gan tavs viedoklis nesatrauc jo tavas karoga krāsas ir cirvis,āmurs un zābaks bet ja desmitiem Kingstonu,Intel un Samsung SSD strādā bez neviena garantijas gadījuma jau gadus divus bet Patriot Spark brūk viens pēc otra un darba mūžš ir tikai no 20 līdz pārsimts stundām tad protams disks ir OK un tādi jāpērk vēl un vēl.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā