SSD iegāde

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #332249
    3Dklucis
    Participant

    Code:

    Kāds bija pirms 10.gadiem kuku tads vēl joprojām .
    Cita cilvēku ingnorēšana ,ņirgāšanās , pazemošana,apsaukāšana …..
    Viņš tāds pa dzīvi vai tikai internetā ? Kas tur tuvumā nav kāds kas viņam uzvelk ?


    “>

    #332250
    msh
    Participant

    Ak vai, rūķi, atkal savos piemēros pinies un jauc cēloņus ar sekām… Ritenis pats daattīstījās līdz tādam stāvoklim kā Ēnas bildē – tālākā attīstība bija dēļ tā, ka vajadzēja lai riteņi turētu lielākus ātrumus un lielākus svarus, un nevis otrādi – velosipēdiem vajadzēja kaut ko ērtāku par koka riteņiem – uztaisīja metāla dangu un spieķus, un tā nu velosipēdi un mazāki moči vairāk nekā gadsimtu lieto šo dizainu – mašīnai nepietika arī ar spieķotiem riteņiem, un tā nu tika pie štancētiem metāla izstrādājumiem pirms kādiem 70 gadiem un pa lielam lieto vēl šobaltdien. Tevis nosauktais runflats pa lielam ir tāds kroplis, veids kā uz lietotāja rēķina pa dārgo atteiktos no platas rezerves riepas, kura aizņemtu daudz vietas, bet attiecīgi tās riepas ir cietākas un vēl vajag riepu spiediena kontroles sistēmu, lai nevajadzētu reizi nedēļā skraidīt apkārt ar manometru – tā pirmā iemesla dēļ alpīna mēdz saviem bembija modeļiem runflat aizvietot ar parastām riepām un putu baloniņu… 😀 Elektrības piemērs tev ir sviests vai nu tāpēc, ka nezini vēsturi, vai tāpēc ka piemērs tev neder – pārāk ilgmūžīgs standarts.

    Un ja jau tu pats vēl sakies reizēm lietojot winxp, tad tev nevajadzētu prasīt ko ar XP vajag darīt 🙂 winxp pa lielam vajag izvākt to, kas lieks – šādas tādas herņas, kas viņā no sākuma nebija, bet kurām pateicoties dators X SP3 palaiž jūtami lēnāk nekā jūtami vājāks dators Y bez-SP versiju. Ar to pietiek – winxp un vistveidīgajiem ir cita svara/jaudas attiecība.

    #332251
    ruukjis
    Participant

    Bet, protams, ka tev ar vajag kaut ko pļurkstēt. Nu parādi man, kur es minu cēloņus vai sekas? Tu principā uzrakstīji tieši to pašu, ko es – riteņa attīstība ir gājusi uz priekšu. Tā pat kā OS.

    Man nav saprotams, elektrības pieminēšanas konteksts. Windowsam ir vairākas versijas, elektrībai nav. Pēc kādiem kritērijiem tad XP ir TAS Windowsu windows? Kāpēc ne NT vai 2000?

    Forši, msh, tagad pastāsti vai (un kā) tas ir salīdzināmi ar Singeru, kuru Betons piesauc.

    #332252
    msh
    Participant

    Riteņa attīstība ir gājusi uz priekšu, bet pēdējos 50 gadus īsti nekur arī tā nav kustējusies – dekoratīvas izmaiņas neskaitās – līdzīgi ir arī ar OS attīstību – pēdējos 15 gadus win ir attīstījis visādus knibuļus/spīguļus, padarījis win rijīgaku, bet neko īsti priekš lietotāja nav uzlabojis. “Windowsam ir vairākas versijas, elektrībai nav” – nu tiešām atpalicis 😀 Tā kā ar vēsturi tev, acīmredzot, pašvaki – elektrifikācija sākās ar līdzstrāvu, jo līdzstrāvas sistēmu izveidot varēja arī tāds neizglītots eksperimentētājs kā edisons, kuram bija nauda un apgrozījums – lai palaistu maiņstrāvu dziesmā, vajadzēja nākt tādiem matemātiķiem kā nikola tesla, lai spētu izrēķināt kā tur ellē ratā viss darbosies kad trīs fāzēm visu laiku polaritāte mainīsies 😀 – un tad vēl vajadzēja izkonkurēt līdzstrāvu – kaut kādās jeņķu pilsētās vēl pirms dažām desmitgadēm pastāvēja atsevišķi līdzstrāvas lietotāji no pagājušā gadsimta sākuma laikiem – un tā beigās jeņķi nonāca pie sava 127v/60 hz standarta. Tas ka mēs dzīvojam tādā nomaļākā vietā, kur, visdrīzāk, līdzstrāva nebija, bet ja bija, tad sākontējos dzelžus viens vai otrs karš noslaucīja vai komunisti nah lūžņos nodeva, nenozīmē ka nekā tāda nebija 😀

    “Pēc kādiem kritērijiem tad XP ir TAS Windowsu windows” – nē nu laikam jau pēc atbalsta un popularitātes – kas noteikti ir arī iemesls tam kāpēc tu to šad un tad esi spiests lietot, jo noteikti mēdz uzrauties uz progām, kas ir winxp only. Mana kaste ir uzskatāms piemērs – dažus gadus vecs dzelzis, uz kura pilnvērtīgi darbojas winxp x64, jo priekš operētājsistēmas, kas pat winxp ziedu laikos bija mazizplatīta, visi iesaistīto dzelžu ražotāji ir uzrakstījuši draiverus. Par 2k īsti nemācēšu spriest, NT modernākais dzelzis, kā ražotāji to atbalstīja, bija Athlon XP laika Socket A mātenes.

    #332253
    ruukjis
    Participant

    Tu tikko perfekti uzrakstīji to pašu ko es savā pirmajā postā tikai pamanījies piepļurkstēt klāt savu konservatīvismu. Tas, ka TEV nekas nav uzlabots, to mēs zinām, liec mierā VISUS pārējos lietotājus.

    Man prieks, ka tu ar Betonu esat uz viena viļņa, bet es vēljoprojām nesaprotu kā var salīdzināt OS ar elektrību. Pasaulē ir neskaitāmi izgudrojumi/atklājumi, kuri fundamentāli nav mainījušies, bet vēljorpojām tiek lietoti, tikai kāpēc tos vajdzētu salīdzināt ar vienu specifisku OS versiju, man nav saprotams.

    #332254
    msh
    Participant

    [img]https://content31-foto.inbox.lv/albums/m/mshathlonxp/dzhaadi_nieki/vlcsnap-2014-06-30-16h45m30s15.png[/img]

    Nu piedod rūķi ka cenšos tev tavas rozā brillītes noraut – tā jau forši visu laiku censties sev iestāstīt ka viss ir tik moderns, uzlabots, vai arī ļauties lai ražotāju un tirgotāju PR ļautiņi tev šos batonus bāž ausīs, bet nu labāk tomēr ir dzīvot realitātē, nevis lidināties savā sapņu rozā pasaulītē… 😀 Es vispār kļūdījos – radiālās riepas, kā izrādās, ir pirmā pasaules kara laika izgudrojums, bet mišelins pirmo radiālo riepu komerciāli izlaida uzreiz pēc otrā pasaules kara – presēti metāla diski mašīnai tiek ražoti jau kādu gadsimtu – šo n gadu laikā vienīgais kas ir uzlabojies, ir ražošanas iekārtu precizitāte – ļitaki nāca bik vēlāk, un pa lielam tikai smukumam. Līdzīgi ir ar velosipēdu dzelžiem. Nu traki vajag sevi barot ar dezinformāciju lai noturētu ilūziju par dzīvi modernā pasaulē… 😀

    #332255
    cesedy
    Participant

    Jā, es būšu tas specs, tu nekompetentais idiot.

    Un instrumentu man ir vairāk, nekā tāds piecīšu karalis spēsi atļauties.

    #332256
    Anonīms
    Neaktīvs

    Klau, ir doma iepirkt lētā gala SSD. Pašlaik cenu kategorijā līdz 50Eur liekas ņemams Kingston A400 (120GB).

    Ir kādas atsauksmes par viņu? Varbūt kādam no jums ir tāds un varat pakomentēt kā darbojas?

    #332257
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nolēmu, ka paņemšu to lēto Kingstonu. Atsauksmes daudz maz labas priekš tās cenu kategorijas.

    #332258
    Barons
    Participant
    #332259
    usins
    Participant

    Beton. Kā Tev ar darbu?

    Gribi Valsts iestādē pastrādāt, pierādīt sevi, pārādīt kā lietas darāmas? Varu Tevi iekārtot ar 99% ka paņems Tevi, ja Tev ir vismaz vidējā prof izglītība un pieredze (pierādāma) konkrētā jomā. Ko saki? Varēsi pierādīt sevi un citiem, kā ir jāstrādā un kā pacelsies IT drošība iestādē utt? Ko saki? Up to the challange?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā