SSD To tips

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #333713
    janculis
    Participant

    Es gan, 3Dkluci, domāju, ka Tev arī smadzenes pārāk ilgi alkoholā skalojušās. Sekas ir graujošas. M.2 tā kā vajadzēja zināt.

    #333714
    3Dklucis
    Participant

    janculis wrote:


    Es gan, 3Dkluci, domāju, ka Tev arī smadzenes pārāk ilgi alkoholā skalojušās. Sekas ir graujošas. M.2 tā kā vajadzēja zināt.

    Kas tas par Kranculis te smird:D!?

    #333715
    Andron MacBeton
    Participant

    Takš viņs dauns.

    Tāds pats kā šīs lapeles izmetējs.

    Citēju – Your message contains too many URLs. The maximum number of URLs allowed is 1.

    #333716
    3Dklucis
    Participant

    macbeton wrote:


    Takš viņs dauns.

    Tāds pats kā šīs lapeles izmetējs.

    Citēju – Your message contains too many URLs. The maximum number of URLs allowed is 1.

    Nu vai šis nav tripergalllva!Mūžīgi par neko neapmierināts-betons ir Emocionālais vampīrs

    #333717
    albertinos
    Participant

    3Dklucis wrote:


    macbeton wrote:


    Takš viņs dauns.

    Tāds pats kā šīs lapeles izmetējs.

    Citēju – Your message contains too many URLs. The maximum number of URLs allowed is 1.

    Nu vai šis nav tripergalllva!Mūžīgi par neko neapmierināts-betons ir Emocionālais vampīrs


    tas jau taapeec, ka neviena nedod viņam 😀

    #333718
    Anonīms
    Neaktīvs

    3Dklucis wrote:


    macbeton wrote:


    Takš viņs dauns.

    Tāds pats kā šīs lapeles izmetējs.

    Citēju – Your message contains too many URLs. The maximum number of URLs allowed is 1.

    Nu vai šis nav tripergalllva!Mūžīgi par neko neapmierināts-betons ir Emocionālais vampīrs

    Starp citu, jums abiem vajadzētu atrādīties psihiatram. Valstī mums psihiatrs ir bezmaksas!

    Lamāšanās paranoja un nesakarīgu teikumu veidošana nav veselīguma pazīme. Valstij vajadzīgi veseli vēlētāji un nodokļu maksātāji!

    #333719
    root
    Participant

    Vienīgais un absolūti vienīgais iemesls pirkt tieši šo devaisu ir neeksistējošs m2 slots uz mobo 🙂 Then again, PCIe adapteris ir imho daudz labāka opcija. Bet depends…

    Kā boot drive šis 120G disks der pietiekoši un atliektiem galiem. Ja viss ko cilvēks dara ir Steam un Youtube, šāds boot drive + kaut kāds firecuda disks Steam direktorijai ir pilnīgi pietiekami. Patiesībā, man mājas stacionārajam ir 2x120G m2 kā boot drive priekš win and nix, 118G optane kā drive cache, un 2x 5TB barracudas datiem.


    @shady
    p.s. tava info par tabletēm ir spēcīgi out of date. Tablešu tirgus pēdējos >2 gadus krīt kā kastaņi rudenī – visi vēlas ultrabukus, thin&lite’s un phablets. 🙂

    https://www.idc.com/getdoc.jsp?containerId=prUS43775718

    #333720
    3Dklucis
    Participant

    Ainarss wrote:


    3Dklucis wrote:


    macbeton wrote:


    Takš viņs dauns.

    Tāds pats kā šīs lapeles izmetējs.

    Citēju – Your message contains too many URLs. The maximum number of URLs allowed is 1.

    Nu vai šis nav tripergalllva!Mūžīgi par neko neapmierināts-betons ir Emocionālais vampīrs

    Starp citu, jums abiem vajadzētu atrādīties psihiatram. Valstī mums psihiatrs ir bezmaksas!

    Lamāšanās paranoja un nesakarīgu teikumu veidošana nav veselīguma pazīme. Valstij vajadzīgi veseli vēlētāji un nodokļu maksātāji!


    Tu pamuļķi kā tev liekas kās mūs līdz šādai stadijai novedis,vai gadījumā pie vainas nav šī nedapisssstttaaa Valdība?- Loti vienkārša diagnoze “arodslimība”

    #333721
    Anonīms
    Neaktīvs

    Arī par to valsts rūpējas. Ja psihiatrs jūs atdzīs par garīgu slimu, tad varēsiet nokārtot otro invalidātes grupu. Nodrošināts bezmaksas transports visā valstī un liela pensija.

    #333722
    3Dklucis
    Participant

    Ainarss wrote:


    Arī par to valsts rūpējas. Ja psihiatrs jūs atdzīs par garīgu slimu, tad varēsiet nokārtot otro invalidātes grupu. Nodrošināts bezmaksas transports visā valstī un liela pensija.

    Nu un kur tu bez naudas brauksi ar to bezmaks transportu:D? Aksts

    #333723
    Anonīms
    Neaktīvs

    3Dklucis wrote:


    Ainarss wrote:


    Arī par to valsts rūpējas. Ja psihiatrs jūs atdzīs par garīgu slimu, tad varēsiet nokārtot otro invalidātes grupu. Nodrošināts bezmaksas transports visā valstī un liela pensija.

    Nu un kur tu bez naudas brauksi ar to bezmaks transportu:D? Aksts

    Izlasi kārtīg. Teicu, ka arī invalīdi saņem labu invalidātes pensiju un var nestrādāt.

    Skatos, ka tev ar lasītprasmi arī problēmas.

    Izskatās, ka jums, pilsoni ir šizofrēnija.

    #333724
    3Dklucis
    Participant

    Ainarss wrote:


    3Dklucis wrote:


    Ainarss wrote:


    Arī par to valsts rūpējas. Ja psihiatrs jūs atdzīs par garīgu slimu, tad varēsiet nokārtot otro invalidātes grupu. Nodrošināts bezmaksas transports visā valstī un liela pensija.

    Nu un kur tu bez naudas brauksi ar to bezmaks transportu:D? Aksts

    Izlasi kārtīg. Teicu, ka arī invalīdi saņem labu invalidātes pensiju un var nestrādāt.

    Skatos, ka tev ar lasītprasmi arī problēmas.

    Izskatās, ka jums, pilsoni ir šizofrēnija.

    Nē man triperfrēnija…

    #333725
    samurajs
    Participant

    Un atkal pilsonis 3DKlucis atrāvies banu – šoreiz uz mēnesi. Vells, kā neiet klaunam…

    #333726
    3Dklucis
    Participant

    Kautkā aizšāvi greizi-tad man tik rītā būtu janāk arā!!!

    #333727
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kā jau jebkuram produktam, ir lētāki un dārgāki. Jāpēta jau esošo “klientu” atziņas. Kur mazāk brāķu, tas labāks 👿

    #333728
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu kādi tur brāķi… Visiem gadās partijas ar brāķiem (Samsung EVO kurējais tur?). Ta kontrolieris, ta paši NANDi, kaukas nobrūk. Tapēc jau ir backupi/kloni, un S.M.A.R.T.

    Es pērku Silicon Power. Lēti, un mazāk miroņu nekā Kingston.

    Ātrums? Man pajāt ātrums, jo tāpat jau atkrīt galviņas skraidāšana pa celiņiem. Izmērs? Nu, man OSiem (2. gab) pietika ar 30Gb. Tādus gan vairāk neražo. Nu jau 60Gb grūti atrast.

    Datus turēt uz SSD? Nafig? Nu ja nu vienīgi kaukādus aktuālos torrentus, varbūt…

    Bet pa topicu runājot, nu noder tādi zvēri.

    #333729
    3Dklucis
    Participant

    macbeton wrote:


    Nu kādi tur brāķi… Visiem gadās partijas ar brāķiem (Samsung EVO kurējais tur?). Ta kontrolieris, ta paši NANDi, kaukas nobrūk. Tapēc jau ir backupi/kloni, un S.M.A.R.T.

    Es pērku Silicon Power. Lēti, un mazāk miroņu nekā Kingston.

    Ātrums? Man pajāt ātrums, jo tāpat jau atkrīt galviņas skraidāšana pa celiņiem. Izmērs? Nu, man OSiem (2. gab) pietika ar 30Gb. Tādus gan vairāk neražo. Nu jau 60Gb grūti atrast.

    Datus turēt uz SSD? Nafig? Nu ja nu vienīgi kaukādus aktuālos torrentus, varbūt…

    Bet pa topicu runājot, nu noder tādi zvēri.


    A Data arī ņemami,pašam SantDisk jau pusotru gadu darbojas…

    #333730
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu ir jau arī kaukur kāds 500Gb Seagate kas vel darbojas. Un?

    #333731
    3Dklucis
    Participant

    macbeton wrote:


    Nu ir jau arī kaukur kāds 500Gb Seagate kas vel darbojas. Un?


    SSDble! jatā tad man WD ari darbojas 4TB katru dienu videoreģistrators šo cauri dienakti groza!

    #333732
    darklight
    Participant

    A toč tos Silicon Power var ņemt? Es vienreiz ar skatījos, gandrīz nopirku, bet noraustījos. Cena jau viņiem patīkama.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā