Star citu vai šeit ir linux lietotaji

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Star citu vai šeit ir linux lietotaji

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162982
    sisidra
    Participant

    Tātad mani apmierina un arī patīk cinnamon vide.PAT nezinu kā lai paskaidro.Tātad es gribu lai līdzīgi kde uzspiežot uz iconas sāktu lēkāt icona vai notiktu kāda cita animācija.Būšu pateicīgs ja kāds to zinās izdarīt.Ja nu tā ir gadījies ka pats lielmeistare BETONS ir šo atkodis un izpalīdzējis man ,tad 15 angļu naudas ir viņa .

    #330712
    garaisezis
    Participant

    uzliec tad kde virsu,

    $ sudo add-apt-repository ppa:kubuntu-ppa/backports

    # sudo apt-get update && sudo apt-get dist-upgrade

    $ sudo apt-get install kubuntu-desktop kde-full

    #330713
    uldics
    Participant

    Vari pamēģināt kādā no šiem atrast tādu efektu: https://www.gnome-look.org/browse/cat/133/ord/top/.

    #330714
    SWC
    Participant

    ir linux lietotaji, cinemon neesu izmantojis pašam ir xfce, un nepatīk tie poke varianti,

    bet tā čeko cauri https://www.cinnamon-look.org/ vai https://cinnamon-spices.linuxmint.com/themes

    moš kaut ko līdzigu atradīsi,

    #330715
    SWC
    Participant

    ja nejedzi no linux nepeisto sūdu, autors nav rakstijis ka viņam ir UBUNTU, pat debian KDE liekas daudz savadāk

    #330716
    garaisezis
    Participant

    nu tad izlabo kļudu kur es kļūdījos nevis gudri runā

    #330717
    SWC
    Participant

    Pirmkārt izlasi autora postu un parādi kur tur ir pieminēts kāds Linux ir autoram

    tas ko tu iepeistoji ir tikai ubuntu paveidiem uz parejiem nestrādā.

    Debian piemeram ir

    sudo cp /etc/apt/sources.list ~/

    sudo sed -i -e ‘s/jessie/testing/g’ /etc/apt/sources.list

    sudo apt-get update

    sudo apt-get upgrade

    sudo reboot

    sudo apt-get install plasma-desktop sddm

    sudo reboot

    Centos Redhat Fedora veidigajiem

    yum groupinstall “KDE Plasma Workspaces” -y

    So ja maki tikai vienu ubuntu nepeisto dezinformāciju.

    pie tam autors nekur nav rakstijis ka grib KDE likt, bet grib cinnamon videi papildu efektus

    #330718
    Andron MacBeton
    Participant

    Peģikiem vajag peģikOS.

    LosOS

    lOSjons

    PerdambOS

    u.t.t.OS

    #330719
    sisidra
    Participant

    Nu protams ,tas taču jebkuram skaidrs ka īsti veči (tādi kas pīpē marlboro un dzer viskiju) sēž tikai uz XP.Un no šīs sistēmas viņus pat ar lielgabalu nevarēs nodzīt.

    #330720
    garaisezis
    Participant

    mini kaut vienu piemēru jēdzīgu ko tu vari izdarīt ar windows 8, 8.1, 10 bet nevari ar XP?

    #330721
    sisidra
    Participant

    Un kalab man būtu jāmin kas man iet uz win 10 ,kura man nav ,un neiet uz win Xp,kura man arī nav.(LAIKAM MEKSIKÄ€Š…U KOKAĪNU SAŠ Š…AUCIES)Pilnīgi neloģisks jautājums.

    #330722
    theluckymike
    Participant

    palaid uz xp dx12 :)))

    nesaprotu tos kas uz forkiem dziivo. reti kad forks kljuust labaaks par orginaalu.

    hardcore fanaati var iet uz gentoo/arch, ja patiik mekleet kljuudas neparedzamos un reizeem svariigos momentos.

    sakariigos production kaa serverus izmanto debian vai centos, vai arii maksaa rhel par supportu. iesaaceejiem protams ubuntu.

    par user parastus, ieteiktu seedeet uz debian stable vai testing..

    par grafisko runaajot, ja nevajag start pogu, tad iesaku i3wm https://m.youtube.com/watch?v=j1I63wGcvU4 aatraakais un viegli konfigureejams. smukaakais manaas aciisvienmeer ir bijis kde, tagad ar plasma5 it seviski, bet pats pilnu grafisko vidi neizmantoju gadiem. konsoles taarps 🙂

    #330723
    sisidra
    Participant

    Malacis ,bet ne uz manu ne Garā eža jautājumu tu neatbildēji.Kaut arī meģināji .Tagad mēs zinām ka Tu nēesi parasts useris ,bet visiem parastajiem būtu jāsēž uz debian stable vai testing.labi ka ne uz sidu.Un vēl mēs zinām ka tev patīk KDE 5 ,bet tu viņu neizmanto.Patiešām malacis 10 rindās paspēju uzrakstīt visu savu linux filozofiju,pat fanatus un forkus neaizmirsi.

    #330724
    theluckymike
    Participant

    🙂 es atbildeeju eza jautajumam ko var uz win8+ un nevar uz xp.

    pie reizes noleemu padaliities ar to ko kur man ir pieredze. vismaz nedaudz par teemu njemot veeraa tava ieraksta virsrakstu.

    Atbildot uz tavu jautaajumu, izskataas ka cinnamon shaadas opcijas nav. Meegjini ar cairo dock vai citiem 3rd party appiem.

    #330725
    Andron MacBeton
    Participant

    Jā, neder tev XP, jo jaunie “vīrusi” uz XP nestrādā.

    Tu protams drīksti atsūkāt billiju. Vai Indusu Nadelliju…

    #330726
    Andron MacBeton
    Participant

    Tavs Windows 80 bez WinLoga nestrādā?

    Jānopērk Tildes Birojs, ne?

    #330727
    zi007
    Participant

    Es priekš sevis atklāju Antergos linux un kaut kā iepatikās:)

    #330728
    Andron MacBeton
    Participant

    ļerkstošais speciālist, iemācies latviski rakstīt! Perdelis NextNext.

    #330729
    Andron MacBeton
    Participant

    Paprovē vel atklāt anāli.

    #330730
    theluckymike
    Participant

    kad ieraudziishu no tevis 5 postus peec kaartas bez kljuudaam, tad padomaashu un varbuut uzlikshu lv burtus, pagaidaam tiiri deelj notepad.lv nejuutu vajadziibu.

    un kaads valodai sakars ar next next spaidiishanu? 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā