sutīšana uz e-pastu

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB sutīšana uz e-pastu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147589
    Gachu
    Participant

    Svieki!!

    Man tāds jautājums – vai ar localhost serveri ar php mail() funkciju var sūtīt e-pastus? Jo man nesūtās vienalga, ko daru! Esmu izmēģinājis vairākus script, bet nekā…. Varbūt, kas jāmaina php configurācijā?

    #185995
    sir_irius
    Participant

    Pirmais jautājums: “Kāda operētājsistēma[OS]?”.

    #185996
    Gachu
    Participant

    windows vista

    #185997
    Creep
    Participant

    Atbilde uz tavu jautājumu: SMTP

    Meklē gūglē ar atslēgasvārdu, ko tev iedevu un atradīsi risinājumu…

    #185998
    Gachu
    Participant

    Esmu atradis info, ka pie smtp jāraksta sava interneta pieslēguma operātora serveris, lai aizsūtītos un, ka jāizmanto ISP. Kāds, kas pārzin šo jomu, varētu apskadrot vai tā ir?

    #185999
    Foxsk8
    Participant

    Vot vēl viens iemesls, kāpēc turēt kaut ko uz savu serveri nav forši, rodas X problēmas, kuras var atrisināt 2.5 mēnesī.

    Vai arī par velti:

    https://woano.lv/

    #186000
    Creep
    Participant

    fox: ja zin, kā risināt problēmas, tad jau nemaz tik traki nav… Var vainu pats izveidot smtp servaku, vai arī izmantot provaidera piedāvāto (ja nav informācijas par to, kāds šams ir, tad var uzzvanīt provaiderim). Beztam, arī daudziem hostingiem meila sūtīšana ir nogriezta…

    #186001
    Mr.Death
    Participant

    Creep nepiekrītu par 100% pa to maila sūtīšanu 😉 Tas varbūt ir kaut kādiem lētas konfigurācijas bezmaksas hostingiem, bet cik esmu strādājis ar maksas – visi atbalsta php mail(); Windows cik atceros bija kaut kāds MercuryMail pastam, kas nāk līdz XAMPP pakotnei.

    https://www.apachefriends.org/en/xampp-windows.html

    #186002
    Creep
    Participant

    Es tieši arī par bezmaksas variantiem runāju… Maksas es zinu, ka visiem ir, bez bezmaksas būtu grūti atrast ar šādu iespēju (nezinu, varbūt foxa ieteiktajā ir…).

    P.S. Edgar, ir neskaitāmas SMTP servera progas, un mercurymail ir viena no tām…

    #186003
    Foxsk8
    Participant

    Piem testiem uz Win izmantoju šo: baigais mēsls, bet vismaz redzu, vai mails tiks nosutits vai nē.

    https://www.qksoft.com/qk-smtp-server/

    Jā šitais varētu līdzēt:

    MercuryMail

    Tikai konfigurācijā nedaudz būtu jāiedziļinās.

    #186004
    Creep
    Participant

    Nu bet vēlarvien nesaprotu, kāpēc nevar izmantot provaidera piedāvāto SMTP, bet jātaisa pašam ar kautkādām kakām?

    #186005
    Foxsk8
    Participant

    Tāpēc, ka ne vienmēr provaiderim būs tas SMTP + iespejams, ka provaidera SMTP prasa niku un paroli, lai tu viņu varētu izmantot.

    Vēlreiz teikšu, palielākiem projektiem uz mājas PC nav vietas. Ja nu tomēr gribās visu turēt uz mājas PC, tad parastais WIN XP tur toč maz ko dos, testiem, veidošanai ir ok. Tur jau prasās kas labāks kāds Server 2003 vai kaut kas no Nix saimes.

    #186006
    Creep
    Participant

    Tāpēc ir info tāltunis visiem ISP. Un par to uzturēšanu: Cik pēc autora var spriest: nekas liels nu tur nekādi nevar nemaz sanākt… Beztam autoram ir vista, nevis xp, kas vēl pasliktina situāciju… Ja gribēs nopietnu kautko turēt, tad arī pietiks prāta uzlikt slaku vai ko tamlīdzīgu.

    #186007
    Gachu
    Participant

    nu..neko īpaši nesapratu, ko rakstījāt, bet atradu kā var aizsūtīt ar localhost caur citu serveri….

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā