Tamagoči otrā atgriešanās

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Tamagoči otrā atgriešanās

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 48 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #218241
    _Mo3_
    Participant

    ahaha, ar atceros tamagočī ēru. Bet nu cik ātri tā atnāca, tik ātri arī beidzās 🙂

    #218242
    rATRIJS
    Participant

    Ehh – uzsita atmiņas un sāku meklēt ebay’ā lētos un ne-advancētos kā šo 😀

    Līdz 10 mārciņām var dabūt jā nu kas 🙂

    Man pat šķiet, ka es raudāt sāku, ka vienreiz aizmirsu to štrumentu mājās un atnākot tas bija atstiepis pekas 😛

    #218243
    Aldis
    Participant

    Agrāk melnbaltie rullzoja… 🙂 Vsp. bij vesela ēra ar viņiem, pašam ar bij viens.. 🙂

    #218244
    richX
    Participant

    Ehh… kkā mani tolaik tas brīnums neīpaši aizrāva, pat neatceros kādēļ… zinu, daudzi mani paziņas ar šamo spēlējās… pats ar biju provējis, bet nebija tā kaifa…

    Aoma, piekrītu, pats viscaur esmu laucinieks… visa dzīve laukos nodzīvota, tikai tagad biežāk sanāk dzīvoties pa pilsētu, lai saka ko grib, bet laukos tomēr ir vislabāk… arī ap dzīviem majlopiem visa bērnība aizvadīta… ehh, skaista bij ‘ jaunība (bērnība), kā saka tai vecajā dziesmā…

    Mr.Death, man vairāk patika citronskābes un sodas savienojums… ja tam pievienoja ūdeni, tad sākās līdzvērtīga reakcija…

    ehh… savulaik skolā ar šo maisījumu paņēmis mutē, tēloju, ka man ir trieka (tagad tas izklausās galīgi muļķīgi, kā nekā mazs bērns tad biju), arī savulaik bija gadījies šo maisījumu skolā uz grīdas izbērt… tad apkopēja nevarēja nekādi saprast, kāpēc grīda pēkšņi tā sāka putoties :p

    no elektriskajām spēlītēm savā bērnībā tiku lietojis tikai Tetri (cipa to spēļu komplektu, kur bija tetris, gonkas u.c. spēlītes) un ” Nu Pogodi” olu ķeršanu (domāju, ka daudzi no jums zina to spēlīti). Tikai vēlākos gados parādījas man pirmie pie TV pieslēdzamie kompīši (ziljtoni vairāki un 1 pat sega)…

    un atkal šī skaistā bērnība… kā man tās pietrūkst…

    #218245
    Foxsk8
    Participant

    Nu jā, vēl mēs varētu šeit pieminēt “Sipiņas” bumu, sastājāmies ar džekiem gaitenī un spārdijām to “bubiņu” pa rinķi. 🙂 😀

    Reāli man sanāca to tamogučī ap 1 – 2 klase 😀 Tad “nolādētais fišķu bizness – aptīram visu ko var un pēc tam tirgojam :D” un tad jau uz kādu 7 – 8 klasi “Sipiņš” un tagad “Nolādētie PC” 😀

    #218246
    prusaks
    Participant

    Man sipiņš bija aktuāls vidusskolā – stundas garas un gribējās pakaļu izkustināt. Tikai mums bija savējie sipiņi. Muterītei vajadzēja paprasīt, lai uztamborē maisiņu, pieber ar zirņiem vai pupām, kas nu bij pa rokai, un aidā. Tikai pēc kāda laika saturs sadalījās tik mazos gabaliņos, ka sāka lidot ārā, vai vēl labāk ar tādu lietus laikā bija uzspēlēt 😀

    #218247
    tastins
    Participant

    Š ie man ar tā nevisai aizrāva, tādi dikti primitīvi likās un tagad jau nav nekas labāks, tik krāsas pieliktas 🙂 man labāk patika tās spēlītes ko richX pieminēja. arī astoņ kājis bij. Un tad uz kožļen papīrīšiem spēles..mmm.. 🙂 varbūt kāds atceras šīs.. [img]https://www.failiem.lv/viewer.php?i=ellmlj&n=fantiki.jpg[/img]

    #218248
    Mr.Death
    Participant

    tikko atcereejos! :> veel bez tiem maisiem bij arii taas atlecosjaas bumbas, kas modee naaca ap to laiku, kad gaaju kaut kaadaa 5.tajaa vai 6.tajaa klasee :> veel tagad skaidri kaa dienu atminos momentu, kad man klasesbiedrs toreizeejais rikosjetaa ar to bumbinju komendantei ap 70 pa pieri traapiija, taa ka sjii gar zemi :>

    #218249
    dzhonsons
    Participant

    krizterzB wrote:

    Pa tādu pirmo reizi dzirdu. 🙁


    Tajos laikos tevi vēl maketēja.

    Kā jau te minēja, tad, domājams, ka tādu popularitāti kā agrāk, jamie vairs neiegūs.. Mūsdienās sīčiem ir kontrastraik, nīdforspīd un simsdivi.

    #218250
    msh
    Participant

    Athlons wrote:

    no rotaļām uz zināšanām?


    Uhu

    #218251
    alfinsh
    Participant

    heh man šitādi bijuši kādi patsmit. biju fanāts tai laika uz viņiem. un cenas tad ar nebija tik graujošas. pa 3 ls jau varēja dabūt , tādu kā dinozaura olu 😀 un isu laika sprībi pēc to tirgošanas , daudzos veikalos tos pārdeva pa 50 sant gabalā, dēļ tā ka baterijas bija iztecējušas xD tad nu visi viņus kā slimi sapirkās . Tamagochi pa 50 sant , un baterijas pa 20 sant 😀 Tad tu varēji būt kruts.

    Pats dīvainākais kas man ar šo ir atgadījies tas, ka ar tanti maziņš aizgāju uz operu , un operas visū man dzīvnieciņš atstiepās un sāka pīkstēk klusā zālē . Tad nu raudiens bija unikāls . ļoti pārdzīvoju , jo ja nemaldos savu zivi līdz 33 gadiem izaudzināju . he he labi atcerēties

    #218252
    drunk_lizard
    Participant

    visvairaak mani paarsteidz, ka rakstu ielicis samurajs…

    manaa beerniibaa bija speelju automaati par 15 kapikjiem :>

    drusciit veelaak jau vilks kjeera olas :>

    #218253
    samurajs
    Participant

    Ķirzacēn, kāpēc tu brīnies? Pats tak mazus dinozauriņus no olām perēji 😀 Nu, atceros, ka man puika tad sīks bija, un veselu kaudzi tās mantiņas mājās savilka, un tad viņas pīkstēja istabā, kad neizkakināja laikā 😀

    Eh, nostaļģija…

    #218254
    Ralfie
    Participant

    Athlons wrote:

    no rotaļām uz zināšanām?

    būs jāpameklē mājās! mīļākā grāmata bērnībā! atceros, ka vienmēr škrobojos, ka baterijas man vecāki nedeva.. nebija naudas laikam, jo arī dzīvoju laukos :lala: ja atradīšu noteikti ieskanēšu un ar visiem padalīšos! 😀

    #218255
    Mr.Death
    Participant

    Ralfie man ar :>

    #218256
    RicoPico
    Participant

    samurajs wrote:

    Jaunajai tamagoči versijai tagad būs krāsains ekrāns, un IR-sasaiste ar mobilo telefonu.

    IR-sasaiste?! Š ī tehnoloģija, gadījumā, mobilajos telefonos neizmira jau pirms gadiem 7? :warn:

    Izskatās, ka džeki nolēmuši reinkarnēt vecu projektu neko neuzlabojot.

    Par Offtopic:

    Ja nu kādam nav žēl 50 santīmus, tad te to grāmatu var dabūt.

    #218257
    McAnder
    Participant

    Bērnības trauma šitie zvēri, nopirka 1 brīnumu ap 1-2. klasīti un tas pats bij defektains, iztīrīt sūdus nevarēja un vnm nomira tas zvēriņš 😀

    #218258
    linx
    Participant

    Njā.. es arī agrāk spēlējos ar šādām mantiņām, tolaik lētākais (laikam bruņurupucis bija) maksāja kautkur ap latu, jau krutāki ar tādām fīčām, kā rīkot dueli vienam pret otru, maksāja ap trīs latiem. Pēc tam nāca jojo un vēl pēc tam bija fišku bums (jeb kā televīzijā sauca – tazo), tad vēl kautkur tam visam pa vidu bija fērbiju rotaļlietas, ja kāds tādas vēl atcerās, tik maksāja priekš tiem laikiem pietiekoši daudz, lai man tāda netiktu.. ak jā – vēl jau arī bija ķirzaka pieminētā spēle, kur vilks olas ķēra 😀 .. veco laiku atmiņas 🙂

    #218259
    downloader
    Participant
    #218260
    RicoPico
    Participant

    Savulaik “Bērnu Pasaulē” bija spēļu automāts, kur no zemūdenes vajadzēja ar torpēdām notriekt kuģi. Vot hīts bija. 😀

    [spoil][img]https://dvice.com/assets_c/2009/07/rssmsm23232-thumb-541×461-20887.jpg[/img]

    [/spoil]

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 48 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā