Tamagoči otrā atgriešanās

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Tamagoči otrā atgriešanās

Tiek skatīts 8 ierakstu – 41 līdz 48 (no 48 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #218261
    Evers
    Participant

    RicoPico wrote:


    IR-sasaiste?! Š ī tehnoloģija, gadījumā, mobilajos telefonos neizmira jau pirms gadiem 7? :warn:

    Izskatās, ka džeki nolēmuši reinkarnēt vecu projektu neko neuzlabojot

    Piekrītu, normāli ražotāji vairs tādu antīku figņu kā IrDa, telefonos neliek

    #218262
    Creep
    Participant

    Starpcitu, kaads nezin kur normaalu jojo muusdienaas var noprikt? Gribaas atcereeties vecos, labos laiku. Bet veelams normaalu, apmeeram kaa to snikera, nevis meeslu kautkaadu…

    #218263
    Mateus
    Participant

    Evers wrote:

    RicoPico wrote:


    IR-sasaiste?! Š ī tehnoloģija, gadījumā, mobilajos telefonos neizmira jau pirms gadiem 7? :warn:

    Izskatās, ka džeki nolēmuši reinkarnēt vecu projektu neko neuzlabojot

    Piekrītu, normāli ražotāji vairs tādu antīku figņu kā IrDa, telefonos neliek

    Antiikie telefoni Nokia E71, E71, N97, N900 😉

    Paldies dievam ka NORMALI razhotaaji liek IR, jo es jamo lietoju, lai TV kanaalus paarsleegtu 🙂

    #218264
    Evers
    Participant

    Nu labi, aizšāvu greizi, bet nu reti kurš vairs IR lieto, jā laba lieta specifiskām darbībām, kā TV pārslēgšanai. Tāpēc arī dārgākajam galam ir palikuši, lētākajam mazāk.

    #218265
    robcixx
    Participant

    Vel pagajushaja gada vienu tadu TAMAGOCHI (protams veco modeli ar melnbalto bildi) veikala redzeju, un tulit pat ari nopirku, man liekas, ka veljoprojam tos tirgo, cena ap 3LS, Ventspili.

    #218266
    Jaunzems
    Participant

    makdonaldā bērnu komplektam līdzi deva

    #218267
    usins
    Participant

    Jā, atceros savu… bija man reiz kucēns, kuram patika pēc kauliņa skriet. ehh nostaļģija.

    Labāk veco palietot nekā jauno. Š āda veida tamagochi jau ir pieejami pašos mobilajos…

    Š is tik tāds stila elements..

    #218268
    rasty
    Participant

    Ja kāds mans pateiktu kur dabūt hp deskjet f4280 draiverus priekš w7, varētu ieskenēt “no rotaļām uz zināšanām”

Tiek skatīts 8 ierakstu – 41 līdz 48 (no 48 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā