Tavs komfortablākais komunikācijas veids?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Tavs komfortablākais komunikācijas veids?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #306882
    RicoPico
    Participant

    Nav man disleksijas. Palasīju, ka tā ir diezgan nopietna pataloģiska atpalicība. Disleksiju raksturo grūtības precīzi un/vai tekoši izlasīt vārdus un vājas pareizrakstības prasmes. To varētu piedēvēt dažam labam citam NP biedram, bet ar mani viss ir ķip-top.

    Jā, taisnība par to rakstītā vārda atsekošanu. Ir gadījies šādā veidā pierādīt savu taisnību. Darba dienā caur mani izskrien ~300 e-pasti, līdz ar ko esmu ļoti pazīstams ar formālo saskari. Smaidiņus, prakstiski, neizmantoju. Tie ir priekš baltmaizes ēdājiem un oficiālā sarakstē vienkārši neiederas.

    Alus kausa un pļerkstēšanas tandēmu atbalstu tikpat ļoti.

    #306883
    Crow
    Participant

    Nav tālu no patiesības. Esmu sociopāts bez dzīves. Tāpēc rakstveida saziņa ir perfekti atbilstoša – man nav jāredz cita riebīgais mūlis (vai tieši otrādi) un otram/-ai nav jāredz manējais.

    #306884
    ruukjis
    Participant

    Par disleksiju, nu Rico, es esmu tikpat varens dakters kā tu – diagnozes foruma dalībniekiem uzstādu pēc sava garastāvokļa. 😀

    #306885
    RicoPico
    Participant

    Saprotu ko Tu gribēji pateikt, bet arī jēdzienam “Sociopāts” ir pavisam savādāka nozīme.

    “Sociopāts ir cilvēks bez sirdsapziņas, empātijas un līdzjūtības. Citus cilvēkus redz tikai kā manipulējamus instrumentus savu mērķu sasniegšanai. Sabiedrības parazīts.”

    Avots

    #306886
    RicoPico
    Participant

    Interesanta lasāmviela topika sakarā:

    • 10 Tips for Effective Workplace Communication

    • Communication in the Workplace

    • Communication Skills

    #306887
    ruukjis
    Participant

    Viss pareizi. Manuprāt apraksts pilnībā atbilst Vārnim. 😀

    #306888
    nitro
    Participant

    Man vieniigajam notepad ieveerojami bremzee ar ielaadi atshkjiriibaa no citaam popIT lapaam LV?

    #306889
    RicoPico
    Participant

    Tā ir globāla problēma, kura tikšot izlabota ar nākamo NP versijas laidienu.

    Tur tika par to spriests

    #306890
    Brutto
    Participant

    Interesanti, vai Vācijā tiešām skaipu nelieto (iestādes, uzņēmumi utml) jo baidās, ka neizspiego?

    Esot kāda cita saziņas programma, tikai man nemācēja pateikt kāda :/

    #306891
    Aldis
    Participant

    Hangout? (bijušais gTalk), integrēts gMail-ā. 🙂

    Dīvaināk būtu izmantot FaceBook čatu/video saziņu, jo tas arī strādā uz Skype bāzes. 😀

    #306892
    dexsters
    Participant

    Pēdējā lietojamā skype versija bija 3.8 bet kopš microsofta īpašumā vispār tufta.

    Lietoju un citiem iesaku https://www.oovoo.com/home.aspx nav jau protams tik labs kā bija trešā skype.

    Galvenais ir tas ka zvana logā var regulēt skaņu,mikrofonu un kameru.Bezmaksas videokonference līdz 12 lietotājiem(mobīlā versijā četri)Var ierakstīt videozvanu,var uzlikt savu video fullscreenā.Kopā skatīties youtube,Nosūtīt videoziņu un failu pat tad ja adresāts ir atslēdzies.

    Zvaniem uz mobīliem ārzemēs labs ir šis https://teltel.lv/ kādu gadu gan nav lietots,mošk palicis slikts?

    #306893
    dexsters
    Participant

    Kā no androida var to hangout aizvākt pilnibā ja var,noinstalēju bet šamais visu laiku grib atjaunināties.Tups softs.

    #306894
    Quagmire
    Participant

    Hangouts aizstāj SMS aplikāciju.

    #306895
    grisha
    Participant

    MObilais, epasts un Skype, lai sazinaatos ar cilveekiem aarpus robezhas. Kaadreiz lietoju ICQ, bet kaut kaa neviens pazinja tur vairs nav, taa ka nav vajadziibas.

    #306896
    romajo
    Participant

    Mobila un dr.lv, pārējais ļoti reti.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā