Tēma atvērta -windows 7/10 Aktivizešana!?

Sākumlapa Forumi Software Windows Tēma atvērta -windows 7/10 Aktivizešana!?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #327343
    3Dklucis
    Participant

    PALDIES MAN PAŠ AM SAVS

    #327344
    m_janis
    Participant

    Es tev varētu veselu 3 legāli pirktu Windows, kā arī Photoshop un Lightroom, ar kuriem salīdzinot, windows cena ir sīknauda, dokumentus parādīt, un redzams, ka maksāts ar manu kredītkarti, bet lai tu to saprastu, vispirms vajadzīga tāda tev sveša īpašība, kā gods. Un tikai nemurgo, ka nevari atrast 100 – 150 eur. Pāris nedēļas iztiec bez alko un cigaretēm un būs :D.

    Un jā – tavai zināšanai neesmu biezais un nepelnu tūkstošus, arī Rīgā nedzīvoju.

    #327345
    3Dklucis
    Participant

    Paaaajolin….Es bez visa tā iztieku jau 14 gadu….+ bez atvaļinājumiem un ceļošanas jo vienkarši nav par ko,

    votkā sucaurum!Taviem 500 erikiem kad sedes 5 purni tad redzes kadus windowsus tu pirksi…Nu lab kopa 600ero jo kāda haltura…taka beizdi te pizģīt par kaitīgiem ieradumie-es pat pie friziera neeju -pats uz jožik noisin un basta,tas viss lai būtu labi paēduši,un šeit padirsis:)!

    #327346
    albertino
    Participant

    taa ir ka sabeernojas,labaak ka es-viens pats dzivoj, kaa man, ka uz 1 galvas 1150 eur menesi, sanaak dzer, pipeet un vecenees iet 🙂

    #327347
    Nelabojams
    Participant

    Na#uj tev vispār dators? Tādam impotentam, kas jau labi vīra gados tik vien ir spējis panākt, labāk būtu nosvērties striķī. Slogs tu esi visiem un, pirmkārt, savai ģimenei. Komposts no tevis būtu vienīgais labums.

    #327348
    3Dklucis
    Participant

    Nelabojams Kotu ļerksti kuņna-ko tu gribi teikt man 60 gad ka pļuūti ķipa viirs gados!Nu piiizģec tu sucaaaurums.

    Manai omķenei 78 un grabin kompi-Aizeji spraaagon šai pasaki ka šai kompi nevaig -tulin pat izķersi neddapistaa bietee 😀 Tu nu i neddapistas kuņnas berns,kautko pizģii nezinot kas un kā–laikam tu dirsssāā traumēts…

    #327349
    3Dklucis
    Participant

    a tās ja u i tavas problēmas-neredzu par ko šeti lepoties ka pats galvenais nav!:)

    #327350
    Nelabojams
    Participant

    Tad tu raksti no omītes kompja, jo savu neesi spējis iegādāties? Malacis tev omīte 😀

    #327351
    albertino
    Participant

    kur tu mcbetonu liki?

    #327352
    3Dklucis
    Participant

    Ka tu nezini ka šis pie talibaniem aizgaja ka pašnavnieks-Neredzēj to video kur šis uzspridzinājaas!

    Reku i https://www.tvnet.lv/online_tv/64194-baisi_afganistanas_talibi_publice_pasnavnieka_auto_uzspridzinasanos

    #327353
    ruukjis
    Participant

    Lai šito saprastu vajag kaut kādu debīļu valodas vārdnīcu, es nespēju savu smadzeni atrofēt līdz tādam līmenim, lai uztvertu kluča rakstīto.

    Spriežot pēc indivīda nekontrolētās tieksmes vairoties, idiokrātija ir neizbēgams šīs civilizācijas noriets.

    #327354
    aoma
    Participant

    Zajepallo

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Tēma ‘Tēma atvērta -windows 7/10 Aktivizešana!?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā