Tests: Nokia Lumia 920 – Nokia atkal uz viļņa?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Testi Tests: Nokia Lumia 920 – Nokia atkal uz viļņa?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #298689
    Raivix
    Participant

    Kur vēl vienkāršāku sistēmu…

    Sākuma ekrānā saliec flīzes programmām, kuras lieto biežāk. Pavelc ar pirkstu pa kreisi – nokļūsti alfabētiskā aplikāciju sarakstā, kur brauc uz leju, kamēr atrodi sev vajadzīgo appu. Iestatījumu sadaļā visi slēdži/opcijas. Un viss. Tas ir sarežģīti vai nesaprotami?

    Pie visa vainīga ir gadiem ilgi marinētā klasiskā saskarne, kurā ir mājas ekrāns ar vidžetiem, ikonām, aplikāciju katalogs ar režģa skatu un nolaižamais paziņojumu panelis. Tāpēc viss, kas izskatās savādāk, ir mums neērts un nepieņemams.

    #298690
    BERILS
    Participant

    ideāli.

    #298691
    Aldis
    Participant

    Tieši pareizi būtu jābūt ka no triecieniem telefons izslēdzas. 🙂

    #298692
    garaisezis
    Participant

    divi burtiski jautājumi pirms šo pērku, jo diemžēl stendā aplūkojamajam to tā pateikt nevar…

    Tātad, vai tā navigācija strādā pilnīgi bez interneta atbalsta, jo vecajām kartēm bija neliela draņķība, navigācija strādā, bet adreses meklēšana gan nē, kur slēpjas prikols nezinu.

    Otrs, vai telefons funkcionē ar izņemtu sim karti…. tas ir var ieslēgt un klausīties mūziku, apskatīt foto galeriju, izmantot navigāciju utt.

    #298693
    Jaunzems
    Participant

    #298694
    Andron MacBeton
    Participant

    Surfboard for hamsters!

    #298695
    Nelabojams
    Participant

    Kā jau rakstīju – nopirku. Nopietnāk paburties nav bijis laika – pat neraugoties uz svētkiem. Tomēr esmu paspējis iepētīt mazliet un pilnībā piekrītu Raivix – sistēma ir ārprātā ērta un inuitīva, tikai mazliet jāpierod pie loģikas un dažubrīd uzmanīgāk jāskatās. Ir pāris kaitinošu sīkumu, bet 99% tā ir mana neprasme apieties vēl. Nudien neesmu vīlies, vismaz pagaidām.

    #298696
    kappa
    Participant

    Viss būtu labi ar tām Noki’ām, taču WP atpalicība aplikāciju ziņā ir graujoša, diemžēl, bet nākas atzīt, ka pēc 18 mēnešu cīņām ar Lumia 800, es to vienkāršu aizsviedu cik tālu vien varēju un aizgāju uz veikalu pēc jauna ābola!

    Man agrāk ļoti nepatika piesaiste ābolu ģimenei, ka neko nevar izdarīt bez viņu idiotiskajām “..i..” aplikācijām, bet es tā aplauzos ar WP, jo arī tur viss ir piesiets pie viņu produktiem, Zune, kaut vai, kas atšķiribā no “..i..” ir kropls un neveikls produkts. Tāpat failu pārlādēšana caur BT, vai grafiskais ekvalaizeris telefonā, tādi un citādi sīkumi pamatīgi sadragāja iespaidu par lielisko korpusu un ekrānu. Tāpat arī pāreja uz WP8 nozīmēja tā tālruņa morālu nāvi, telefons ok, a aplikāciju nav, kam man feature phone par mega summu? Sākotnēji Lumia 800 maksāja ap 460 britu naudām, tagad jauna 120, kuram vēl tālrunim ir tik ievērojams cenas kritums 18 mēnešu laikā?

    Un par tām aplikācijām, tā tikai liekas, ka tā jau nav problēma, gan jau būs, nu nav un nebūs, arī tas kas ir, ir stipri atpalicis un ar ierobežotu funkcionalitāti. Es nedomājot iegādātos jauno Lumia 925 ar Android, bet ar Windows Phone nav variantu, lietojot ābolu nu jau dažus mēnešus, esmu secinājis, ka vēl ne reizi neesmu atradis ko tādu, kā nebūtu, vienīgais, kas sākumā trūka, bija Nokia Drive, kuru veiksmīgi aizvietoju ar CoPilot, par maksu, bet arī funkcionalitātes ziņā tas stipri apsteidz Nokia Drive, tā kā nevarētu teikt, ka nauda būtu izmesta velti.

    #298697
    delta128
    Participant

    Nevienu brīdi neesmu nožēlojis pāriešanu no android uz wphone. Tiesa, 7.8 nebūtu tas, uz ko vajadzētu skatīties, tiem update jau ir beigušies.

    Cena krītas visiem, salīdzini tos pašus galaxy.

    Salīdzināt lumia 800 ar 920 nav korekti ne funkcionalitātes, ne jaudas ziņā.

    #298698
    kappa
    Participant

    Tu laikam īsti nesaprati manu domu, es NESALĪDZINU 920 ar 800, es izklāstīju viedokli par WP kā tādu, par viņu filozofiju un to, cik pāragri to vēl uzskatīt kā pilnvērtīgu un konkurētspējīgu OS uz mobilajām ierīcēm. Un tāpec, lai cik labs nebūtu pats tālrunis, bez galvenās viedtālruņa sastāvdaļas- konkurētspējīgas OS, tas ir parasts plastmasas gabals. Cenas krīt, bet ne tādos tempos, tas pats 920 tagad maksā jau 50% no tā, ko tas maksāja pirms 6 mēneši, savukārt vecais Galaxy SIII ne tuvu tā nav nokrities, lai arī S4 jau ir iznācis, abi tirgojas pilnā sparā.

    Esmu blogā mazliet izplūdis tekstā par WP7.5 un Nokia Lumia 800, ja ir vēlme, varu iemest linku. Lielos vilcienos, ar WP8 situācija nav daudz labāka, protams, konkrētais 920 ir uzlabots šādos-tādos aspektos, bet atkārtošos, lielos vilcienos, šī OS tik un tā ir ārkārtīgi tālu no reāla, tiešām konkurētspējīga produkta.

    #298699
    kappa
    Participant

    Ak ja, vai notifications uz WP8 ir sataisīts- pēc jaunuma parādīšanas nepazūd kaut kur? Vai visus nogulētos jaunumus var apskatīt kā uz Android vai Apple? Vai arī tāpat kā uz WP7, nepaspēji pamanīts, pats vainīgs xD

    #298700
    garaisezis
    Participant

    gribēju pirkt, iedeva viens paspaidit, pēc trīs dienu mocīšanas, teikšu tā, nākošais būs man iPhone 5s un miers… bet pokemoniskajām aplikācijām ir kaut kur noputējusi planšet

    #298701
    shady
    Participant

    #298702
    m_janis
    Participant

    Quote:

    Es nedomājot iegādātos jauno Lumia 925 ar Android,

    Pēc šitā teikuma ar tevis viss skaidrs. Jābūt “īpaši attīstītam”, lai izvēlētos gļukaināko, ievainojamāko, pie tam oficiālu spyware.

    Jā, kopš Symbian faktiskās nāves, paliek vai nu iOS vai WP8, ja kāds neizdomās ko labāku. Bet Android u pie tam vēl uz Samsung – nu atvaino, bet nopietniem lietotājiem tas ir izsmiekls.

    #298703
    Eudoxus
    Participant

    Es svārstījos starp šo Nokia un HTC 8X. Galu galā paņēmu HTC. Nokia šķita mazliet par smagu (negribu visu dienu staigād ar HDD kabatā) + Nokia krietni lielākā cena nepiedāvāja neko man svarīgu, lai redzētu jēgu maksāt. Pagaidām savu izvēli nav bijis jānožēlo. Nesaprotu cilvēku vaimanas par Windows Phone. Gadu pamocījos ar Android un nu kādam laikam pietiks. Jā, WP ir mazākas konfigurācijas iespējas, tomēr lielākajā daļā gadījumu WP dara to, kam tā ir domāta. Interfeiss ir tīrs, glīts un labi saprotams (man vajadzēja kādas minūtes 2, lai saprastu, kā viss darbojas). Bet pats galvenais – nekas nelago. Par aplikāciju trūkumu nesūdzos. Jā, ir dažas, kuru trūkst. Bet ir arī tādas, kuras bez maksas nebija pieejamas uz Android.

    #298704
    Willis
    Participant

    Dizains gan man liekas ‘ни к чёрту’, tas protams ir gaumes jautājums taču , es tādu dizaina dēļ vien nepirktu, Nokia Lumia 920 Gray vēl liekas tīri ciešams bet, tas nemaina lietas būtību .

    🙂 Laikam esmu pārāk izvēlīgs .

    #298705
    jurgenz
    Participant

    Vakar ieķēru HTC 8s. Nez, pirmkārt, visas aplikācijas, kuras tika lietotas uz andrīša, ir atrodamas arī uz wp. Bet cik veikli viss notiek… 🙂

    #298706
    garaisezis
    Participant

    telefonam divi mīnusi:

    “Neatpazīst dr.dre austiņas

    “Ja atstāj telefona kameru ieslēgtu un nobloķē taustiņus, baterija nosēžas pāris stundu laikā.

    nav mīnusi, bet neērtības

    “nav iespējams pirātiksi neko iepumpēt, jo nav atmiņas kartes, bet bootloader ir pieejams tikai izstrādātājiem, windows sdk 100 usd… par brīvu tiem kam ir epasts ar ************@blabalbal.EDU

    “Ieslēdzot jebkuru no flash light kabatas lukturītis nedaudz uzkarst

    #298707
    Jaunzems
    Participant

    Quote:

    Neatpazīst dr.dre austiņas


    Tā ir funkcija – saudzē īpašnieka ausis. Tas ir milzīgs pluss

    #298708
    RicoPico
    Participant

    Nu beidz. Būtu labas ausis, ja vien maksātu 10 Ls. 😉

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā