The Secret: Tavas vēlēšanas var piepildīties.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais The Secret: Tavas vēlēšanas var piepildīties.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146276
    Foxsk8
    Participant

    Interesants ieskats par lielāko vēstures noslēpumu. The Secret. Doma ir tāda, ja cilvēks pa tiešām kaut ko vēlas no sirds, tad tas arī piepildīsies. Š īs video mainīja manus uzskatus par vēlēšanos un domām kā tādu. Iesaku visiem noskatīties:

    [youtube]https://youtube.com/watch?v=_b1GKGWJbE8[/youtube]

    Gaidu atsauksmes. Filmā labi var redzēt kā piepildās sliktās domas, kā spilgts piemērs ir uzskatāms džeks, kuram nozaga riteni. Viss slēpjas domāšanā un kā tu to visu vēlies.

    #172893
    nitro
    Participant

    Yeah right..filma naiviem un|vai alkatiigiem cilveekiem..un jaa – esmu redzeejis..tak ar filmaam ir taapat kaa populaaraam graamataam – tiek teikts un raadiits tas ko cilveeki grib dzirdeet un redzeet..dziivee ir taa ka vnk jaabuut taadam kaa esi un miers(ieveerojot normas robezhas protams)..

    #172894
    Foxsk8
    Participant

    Nitro wrote:

    Yeah right..filma naiviem un|vai alkatiigiem cilveekiem..un jaa – esmu redzeejis..tak ar filmaam ir taapat kaa populaaraam graamataam – tiek teikts un raadiits tas ko cilveeki grib dzirdeet un redzeet..dziivee ir taa ka vnk jaabuut taadam kaa esi un miers(ieveerojot normas robezhas protams)..

    Nu kā kurš. Man personīgi vai cik tas smieklīgi vai jocīgi neliktos no vecākiem ir iedzimts iedomāšanas “pa sūdīgu”. Piemērs: Eju pa ielu un dzeru alu, domāju, ka tik menti nepiesienās, pagriežu galvu, ments uz pleca roku uzlicis. 😀 Vecākiem vēl izteiktāk tas viss notiekās. Tas droši ir tāpēc, ka vienmēr uztraucās un domā negatīvas domas. Kāpēc tad ir tāds teiciens: “Vēlēšanās var piepildīties”?

    #172895
    samurajs
    Participant

    Kas ir https://thesecret.tv ?

    Kārtējais interneta šops, kas mēģina iztirgot tāda pat nosaukuma grāmateli. Nesaku, ka tanī paustās idejas ir nepareizas/sliktas, bet nevar taču ietekmēties no reklāmas treilera…

    #172896
    usins
    Participant

    NU bus janoskatas.. itka doma laba 🙂

    #172897
    marr
    Participant

    Manuprāt, tieši pretēji – doma galīgi garām.

    Tātad: vai es kļūšu miljonārs, ja es 24/7 sēdēšu mājās uz beņķa un cerēšu, kaut tik es kļūtu miljonārs? NĒ! Tieši ejot un darot iespējami daudz šī mērķa sasniegšanai palielinās iespēju par tādu kļūt.

    Es varu cerēt kļūt kaut par ASV prezidentu, taču tas nenotiks, lai arī ko es darītu, jo es neesmu amerikānis.

    Protams, ja es ticu tam, ko es daru, ja es ticu, ka ir mērķis uz kuru es tiecos, tad to sasniegt ir vieglāk nekā ja es daru darīšanas pēc, lai sagrabinātu pāris santīmus dienišķajam aliņam. Ja es apmeklēju mācību iestādi ar domu, ka es to daru, lai nākotnē kaut ko sasniegtu, tad rezultāti un pats process būs daudz labāki/patīkamāks, nekā tad, ja tas nāk kā sods vai pienākums.

    Identiski ar darbu – ja Tu ej uz darbu ar prieku, ja Tu strādā darbu, kas Tev patīk, tad iespējas kaut ko izdarīt arī izskatās daudz labāk. Un tieši tā lielākā daļa miljonāru ir tikuši pie sava veiksmes stāsta – ar darbu UN ticību, ka ir iespējams ko sasniegt.

    edit: kas attiecas uz fox aprakstīto situāciju – es uzskatu, ka šāda domāšana neietekmē to, ka Tev tas policists tur arī parādījās – tā ir neveiksme, kas tīri saprotami noskaņojumu sabojā. Arī video minētais par “slikta sagaidīšanu” arī man nav pieņemams, jo tīri objektīvu iemeslu dēļ ir situācijas, kad būt optimistam ir atklāti stulbi un nereāli. Arī šādās situācijās ticība veiksmei var palīdzēt 1 no miljons reižu.

    #172898
    azazul
    Participant

    Pilnīgs marasms.

    Gluži kā nošpikots no GTA:VC autiņ ā radio reklāmas.

    #172899
    deivs001
    Participant

    Runājot par filmu esmu redzējis un ticu. Kā jau marr teica nevar sēdēt rokas klēpī salicis. Ir jātiecas un jādara kaut kas. Ja atmiņa nevīļ, tad filmā arī tika par to runāts, ka tu nevari domāt vienkārši stulbus bērnu sapņus. Bet tiecoties uz mērķi tev jau tas ir jāsajut un jāzin kā būs, kad mērķis jau būs sasniegts. Savādāk var izrādīties, ka nemanot jau aizlaidīsi garām savu iespēju.

    Bija vieta, kad filmā runāja par celšanos no rīt, ja piecelies škrobīgs un ar domu, ka pasaule tevi nemīl visi tā arī izturēsies. Ja paši padomājam vaitad cilvēks, kas izskatās un izturās īgni un aizskaroši var sagaidīt savādāku attieksmi pret sevi?

    #172900
    marr
    Participant

    jāteic, ka par šo arī jau pirmajā reizē gribējās izteikties, taču visā tajā domu gūzmā, kas šajā video ir apspēlēts, piemirsās.

    Es arī piekrītu, ka ja diena iesākas ar labu garastāvokli, tad arī darba/mācību diena iesākas tāpat. Taču tas, vai diena iesākas ar labu garastāvokli un pilnīgu motivāciju sasniegt mērķus ir atkarīgs ne tikai no tā, ar kādu garastāvokli (cik pozitīvām domām, cerībām) es esmu piecēlies. Daudzi citi ietekmējoši faktori arī jāņem vērā, piemēram, veselības stāvoklis, kuru Tu nevari pasūtīt, tas, ko Tu sapņo guļot, to kāds laiks ir ārā (piemēram ārā vētra, lietus sitas logā, traucē gulēt utml). Citreiz, manuprāt, jebkuram, var gadīties nopietns pamats izturēties tā, it kā viss būtu slikti, ka visi izturas negodīgi. Ļoti maz ir tādi roboti, kam viss ir tik perfekti, ka nekas viņus neiespaido.

    Ļoti lielu ietekmi, piemēram, šajā “ikrīta celšanās procesā ar pozitīvismu” var spēlēt laimes sajūta, ja cilvēkam nav palaimējies atrast to, kas dara viņu laimīgu, tad tas ir liels mīnuss, taču arī to tā “pasūtīt” nevar.

    #172901
    usins
    Participant

    marr. Doma jau bik savādāka. Tur teikts domā- tici saviem spēkiem, ka tev izdosies iecerētais. Tātad pamatā visam ir pozitīva attieksme. Nu protams, tas nedaudz pārspīlēts par milionāriem utt. bet nu par to, ka labāk veiksies tam ticu. Vnk tā ir, ja esi pozitīvi noskaņots un vēl normāli strādā daudzkas var izdoties 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā