Tiesa no Microsoft iekasē 388 miljonus

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Tiesa no Microsoft iekasē 388 miljonus

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148488
    Jaunzems
    Participant

    [imgl]https://bildem.lv/bildes/8ba629097d17129eb0e6f6bb82cd7fd6.png[/imgl]Rodas salas tiesa konstatēja Microsoft patenta pārkāpumu. Microsoft pārkāpa patentu, kuru turēja firma “Uniloc”, un tas tika izmantots aizsardzībai pret pirātismu. Tiesa no Microsoft par šo pārkāpumu piedzina 388 miljonus ASV dolāru naudas sodu.

    Uniloc izstrādā programmatūru, kas aizsargā datus un radošo darbu, kā arī neļauj nelegāli nokopēt programmatūru. Kompānija apsūdzēja programmatūras gigantu par anti-pirātisma programmatūras patenta neatļautu izmantošanu. Ballmera vadītā kompānija izmantojusi algoritmu no šīs sistēmas savai programmatūras aktivācijas, tā sauktās Genuine sistēmas, pilnveidošanai.

    Microsoft sola šo lietu pārsūdzēt.

    #195018
    Jusis
    Participant

    Labs ieberziens 🙂

    #195019
    untitled
    Participant

    Tā viņiem vajag:D

    #195020
    iKey
    Participant

    Ko tie mazie liekēžu kantori visu laiku pīkst?

    #195021
    QueenZ
    Participant

    ko tur paarsuudzeet? Ja vainiigi tad tik lai maksaa ragaa 😀

    #195022
    rihardsss
    Participant

    nu wtf! Tā firma tak pa visu savu īso dzīvīti nav nopelnījusi tādu naudu kādu viņi piedzen no Microsoft… Š itādi stulbi skaitļi ir absurdi. Piekrītu, ka Microsoft ir jāmaksā, bet vnk summa ir nenormāla. Pietam man nepatīk kas tāds, ja viena firma vienu dienu ātrāk patentē savu risinājumu, tad otrā, kurai pamatideja ir līdzīga, nedrīkst vairs izmantot savu visu ieguldīto darbu. Par šo gadījumu es arī nezinu – vai Microsoft izmantoja tieši viņu izveidoto, vai arī tikai izveidoja līdzīgu.

    #195023
    Jaunzems
    Participant

    Izmantoja tās algoritmu, un всё!

    #195024
    samurajs
    Participant

    Man šitie asociējas ar mūsu Lembergu 😀 Džeks no A.Gulbja pieprasīja 7,5 mljrd. EUR, tagad vēl no LV valsts 1 milj. LVL kompensāciju. Nu zin, ka neko nedabūs beigās, bet vismaz popularitāte 😀

    #195025
    APOC
    Participant

    samurajs wrote:

    Man šitie asociējas ar mūsu Lembergu 😀 Džeks no A.Gulbja pieprasīja 7,5 mljrd. EUR, tagad vēl no LV valsts 1 milj. LVL kompensāciju. Nu zin, ka neko nedabūs beigās, bet vismaz popularitāte 😀


    Vaitad Gulbis no Lemberga nepieprasa 7.5 miljardus ar mērķi segt SVF aizdevumus?

    Varbūt kļūdos…

    #195026
    samurajs
    Participant

    Laikam tev taisnība… 🙂 Vai tad nav vienalga šai gadījumā kurš no kura? Cirkači! :D:D

    #195027
    izredzētais
    Participant

    to, cik daudz naudas ir lembergam, pat visi svētie nenojauš.. kaut viņ u izputinātu kā viņ š izputināja Latviju.

    #195028
    samurajs
    Participant

    Kas tev teica šīs muļķības, ka L. izputināja Latviju?

    #195029
    Evers
    Participant

    samurajs wrote:

    Kas tev teica šīs muļķības, ka L. izputināja Latviju?

    +1 Lembergs ne tuvu nav pie tiem lielajiem zagļiem, viņam bija laba politiskā ietekme, kas dažam labam īstam zaglim nepatika un tāpēc sataisīja falšu apsūdzību. Man nebūtu nekas pretim, ja Lembergu ieliktu par ministru prezidentu, par Dievacilvēku, Cūkmeni un Marsieti noteikti labāks būtu.

    sorry par offtopic

    #195030
    rihardsss
    Participant

    lol, nu ja jau Lembergs tik sūdīgs, korumpēts, zaglis utt. – Kādā veidā Ventspils ir kļuvusi tāda, kāda viņa ir? Rīga salīdzinoši ar Ventspili ir cūku kūts… Un kā viņš varēja apzagt Latviju, ja viņš bija tikai pilsētas mērs!? Laikam pilsētas mērs var vnk tāpat paņemt no valsts naudas kaut ko. Tas ir muļķības!

    #195031
    Jaunzems
    Participant

    Būtu Jūs redzējuši, cik cilvēku sagaidīja viņu apsveikt! Publikai viņš patīk…

    To, ka viņa vaina ir uzvelta, varēja saprast priekšvēlēšanu kampaņas reklāmā Nebalsojiet par Lembergu! Viņš ir zaglis, krāpnieks, negodīgs cilvēks! Nebalsojiet par Lembergu!. Un tāda reklāma 9. saeimas priekšvēlēšanās!

    #195032
    msh
    Participant

    rihardsss wrote:

    nu wtf! Tā firma tak pa visu savu īso dzīvīti nav nopelnījusi tādu naudu kādu viņi piedzen no Microsoft… Š itādi stulbi skaitļi ir absurdi. Piekrītu, ka Microsoft ir jāmaksā, bet vnk summa ir nenormāla. Pietam man nepatīk kas tāds, ja viena firma vienu dienu ātrāk patentē savu risinājumu, tad otrā, kurai pamatideja ir līdzīga, nedrīkst vairs izmantot savu visu ieguldīto darbu. Par šo gadījumu es arī nezinu – vai Microsoft izmantoja tieši viņu izveidoto, vai arī tikai izveidoja līdzīgu.


    Ļoti normāli priekš amūrikas. Kam ir nauda, to iesūdz tiesā par kārtīgiem cipariem. Paskatieties par kādiem ceņņikiem sūdz tiesās firmas un zvaigznes haļavas zemē 🙂

    #195033
    rihardsss
    Participant

    Njā, summas laikam ir atkarīgas nevis no reālajiem zaudējumiem, bet no tā cik bagāti ir tiem, kam naudu prasa. Kkāds sviests. A Latvijā tieši otrādi – bomžiem piedzen lielākas summas nekā biezajiem. 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā