Triatel Internets – lietotāja acīm

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Operātori un Sakari Triatel Internets – lietotāja acīm

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 75 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157934
    Foxsk8
    Participant

    Tēma Triatel lietotājiem.

    Jau ilgāku laiku meklēju sev stabilu interneta pieslēgumu lauku reģionā. Lietoju kādu gadu, divus vietējo interneta provaideri, kas pa rojonu sniedza intereta pakalpojumus. Jau no paša sākuma neko labu nevarēju vēlēties, 2-3 mbit ātrums par 20 Ls mēnesī likās monopolstāvoklis, bet nu ko darīsi, daram vajadzīgs.

    Tad kādu jauku dienu ieraudzīju Triatel TV reklāmu. Nodomāju, ko tad īsti viņi piedāvās šobrīd, jo līdz šim lasītās atsauksmes diezko labu par šo visu neliecināja.

    Sāku lēnām domāt un pieteicos uz bezmaksas testa izmeiģinājumu. Tā kā inetu vajadzēja arī radiem, kas dzīvo blakus mājā, domāju paņemt sākumā viņiem.

    Testa laikā uzrādītie rezultāti mani ļoti apmierināja, vidēji ar parastām antenām, standartā, diži īsti neko neregulējot, nemeklējot ideālo signālu, dabuju jau savus 6 mbit ātrumu. Pēc divu dienu lietošanas, apstiprināju arī lietošanu turpmāk.

    Pēc nedeļas izdomāju atteikties arī no iepriekšējā sniedzēja un paņēmu vēl vienu Triatel pieslēgumu, arī uz testu.

    Š eit sākās jautrības. Nevarēju ne tuvu dabot tādu ātrumu kā blakus mājā, domāju ok, savādāka lokācija, daudz sienu priekšā, utt… paņemu arī āra antenu, drošībai, bet tas pats, signāls ir, ātrums rutera settingos pie tīkla informācijas viss kā vajag, tā pat, ja ne labāk kā pirmā vietā. Beigās radās aizdomas, ka vienkārši rūteris, aparātiņš ir brāķis un tika veikts tests, vienā vietā novietojot abas kastes. Tā arī bija, un samainīju rūteri pret citu, bet kā ir citiem, kam ir tikai viena šāda kaste un domā ka pa tiešām inets nevelk, jāņem antenta un jāregulē? 🙂

    Kopumā ar jauno pieslēgumu esmu apmierināts, noregulēju tuvu labam signālam un hops 8 – 10 mbit rokā, pat neliekot āra antenu laukā. Tā kā tika ņeemts lielais plāns, kas kopumā izmaksā 20 Ls mēnesī, iepriekš arī 20 Ls mēnesī, tad tīri nekādos zudomos neesmu iekritis, esmu ieguvis 3 reizes ātrāku internetu un beidzot tiešām kā reklāmā, man vairs nav jācieš 😀

    No triatel puses, sagaidiju visu to labāko, dīleris pie manis brauca vismaz 3 reizes, divas reizes vest kasti, 3 reizi apmainīt, nevienu reizi neko par piegādi, atvešanu, utt.. nemaksāju. Pēc pāris dienām laipni zvanija no Triatel palīdzības dienesta un teica, droši kādi jautājumi, zvaniet, rakstiet, atbildēsim. Liekas ka viņi ir kaut ko mācījušies, investējuši sistēmas modernizācijā, utt… šobrīd konkurenti mobilie interneti, utt… īsti šādu kapacitāti vēl nevar pavilkt vismaz ne manā reģionā.

    Tad nu šiet varēs padiskutēt par šo visu lietu.

    #295129
    Foxsk8
    Participant
    #295130
    Anonīms
    Neaktīvs

    Hahaha. ISP: Lattelecom. ??????????

    #295131
    Foxsk8
    Participant

    Iespējams, viņi šo inetu pārņem, un dod tālāk, tas īsti nav zināms.

    #295132
    aoma
    Participant

    Vai tad uz akciju netrāpīji?

    Man ar jauki sanāca – lietotājs esu gan jau gadus trīs, bet sadomāju pamēģināt to rev.b modēmu un sarunāju šādu lietu: atteicos no esošā līguma un pieteicos pa jaunam, līdz ar to abonēšanas maksa ir nevis 18.90, bet 15.90, meitene ar jauku balsi trubas otrā galā sekundi padomāja un šādam variantam piekrita 🙂

    Man gan ar to zonu nav tik spoži, bez āra antenas signāls ir knaps un lai pieliktu veco antenu, nepieciešama pāreja, kuru pasūtiju, jo uz vietas nebija, tad arī varēšu novērtēt ātrumu pa īstam, lai gan arī tagad ar istabas puļķiem tas ir krietni lielāks kā vecajam modemam ar visu antenu.

    Patiešām izskatās, ka šie ir savu attieksmi pret klientiem mainījuši, cik nācies zvanīt, attieksme vienmēr laipna un palīdzība operatīva. Kādreiz jau par šiem runāja visādi, tāpēc, kad ņēmu šo pakalpojumu, līgumu studēju kādu stundu 😀 , bet nu nekas, līdz šim bijis ok, par tādu cenu bezlimita pieslēgums dziļos laukos ir praktiski bez variantiem, mobilos esmu izmēģinājis visus, galīgi garām, kaut arī LMT un Tele2 ātrums ir it kā krietni lielāks.

    #295133
    aoma
    Participant

    Tavi smiekli skan samērā muļķīgi, Lattelecoms dod trubu ne tikai Triatelim vien, bet arī daudziem citiem.

    #295134
    Foxsk8
    Participant

    Nu jā, uz akciju paņemu, rēķini 4.9 par modēmu un 15 ar kapeikām par inetu, rupji rēķinot tie ir 20 Ls mēnesī. Pēc diviem gadiem sanāks bez kastes to visu lietot.

    Ar to zonu ir tā kā ir:

    Š eit optimālie rādītāji.

    Combined DRC 11673.6 kbps

    Carrier 1: Network RSSI : -78 dBm

    Carrier 2: Network RSSI : -76 dBm

    Carrier 3: Network RSSI : -78 dBm

    Attiecīgais speedtest rezultāts:

    [img]https://www.speedtest.net/result/2554123165.png[/img]

    Torrentos stabili 900 KB, 1 MB.

    #295135
    aoma
    Participant

    Ak jā, šorīt šie man piezvanīja, apjautājās, kā darbojas jaunais modems un piedāvāja atpirkt veco par 25Ls. Nu jauki.

    P.S. Kāpēc var labot iepriekšējo komentu, bet nevar pēdējo?

    #295136
    aoma
    Participant

    Ä€, nu jā, es pirku uzreiz. Ä€trums Tev patiešām normāls, man ne tuvu nav tik labs tas signāls, bet 2-3 mbit turās.

    #295137
    samurajs
    Participant

    Informācija priecē, jo visu laiku šis skaitījās nepopulārs provaiders! Cerams, ka būs kļuvuši civilizēti. Ja gadījumā pēc gada-diviem sadomā celt cenas, tad vajag iesaistīt “klientu atkopšanas dienestu”. Cik zināms – vismaz LTC piedāvās jebkuras atlaides, lai tik klients neietu prom 🙂 Un arī citiem esot šādi dienesti.

    #295138
    Nettwerk
    Participant

    Kāds ātrums ir Jumpravas apvidū, kāds ja lieto tajā apvidū, padalās lūgums ar ātrumiem.

    #295139
    Foxsk8
    Participant

    Ä€trums ir atkarīgs no lokācijas, un var katram būt atšķirīgs, kaut vai atrodoties vienā vietā, viens būs noregulējis labu signālu, citam atkal nebūs tik labs.

    Labāk piesakies bezmaksas testam un pats varēsi visu notestēt, izmērīt tieši savā vietā. Tas ir visprātīgākais.

    #295140
    aoma
    Participant

    Ä€trums var mainīties, pat pabīdot modēmu kādu metru uz citu pusi vai tuvāk logam. Ideāli būtu, kā jau visam, virziendarbības antena ar tiešo redzamību, man tādas nav, (redzamības), un, kad pavasarī saplaukst lapas, signāls pavājinās, arī no laikapstākļiem atkarājas, lai gan 450 MHzos tas nav tik izteikti, kā teiksim, satelītam.

    #295141
    shady
    Participant

    Pirms kāda laika Triatel mani bija uzaicinājuši uz prezentāciju par sava tīkla modernizāciju un pastāstīja par savu ieceri -pieteikt konkurenci tieši lauku rajoniem. Tā kā nebrīnos, ka viss notiek.

    #295142
    Nelabojams
    Participant

    Kāda ir vajadzīgā āra antena (cik saprotu, kaukāds “šķīvis” tas varētu būt)? Kur tādu var dabūt un cik apmēram maksā? Gribu laukos uzlikt, bet ir lielas aizdomas, ka ar pliku modēmu/iekšējo antenu baigi bremzēsies ja vispār vilks… šķiet, antena būs kaukur augšā jāceļ… uz testiem vismaz labprāt aizņemtos tādu.

    #295143
    aoma
    Participant

    Visparastakaa jaggy tipa , 450 MHz, pie vinjiem ap 22 lati, it kaa jau var mekleet citur (Eesti taisa leetaak), bet tad svarigi, kaads sjtekers galaa.

    #295144
    Foxsk8
    Participant

    Dīleris atveda antenu, par 20 Ls, 23 Ls. To vari dabot pa tiešo no viņiem vai jebkurā sadzīves veikalā, tehnikas, pajautā, vajag tādām un tādam ārējo antenu.

    Man ar iekšējo antenu, visur mūri apkārt, nekādas redzamības, tumšākā kaktā uzrādīja 6Mbit ar parastām antenām. Man āra antena vienkārši stāv kambarī pie loga, nekur pat nav stumdīta, modēms tur pat.

    #295145
    linx
    Participant

    Fox – Tu pliku meiteni jau esi redzējis? 😀

    Iz pieredzes (jau sesto gadu TRIATEL’is) – nevienu reizi visu šo periodu, kopš esmu klients, viņi man nav mainījuši tarifa plānu un maksu, vienīgā reize, kad pats pārslēdzu tarifu plānu uz citu, toreiz, kad vēl bija tarifu plāns “Eksperts” (man liekas, ka tā viņš saucās), vēl divus gadus viņu lietoju pat tad, kad tādu vairs nepiedāvāja.

    Lai nu kas, bet šī lieta viņiem diezgan labi atstrādāta – lai kādi būtu aktuālie tarifu plāni, neesmu pieredzējis, ka viņi man to nomainītu. Un ir vēl kāda lieta, ja biji klients ilgāku laiku, tad varēja piezvanīt TRIATEL’am un, ja mācēt runāt, varēja dabūt tarifu plānu, kurš vispār nebija piedāvājumā, man konkrēti iedeva divreiz lielāku datu apjomu plus vēl šādus tādus bonusus, neizmainot cenu, tagad, kad vairs nav ierobežojumu, tas varētu nebūt aktuāli, lai gan maybe par cenu var pakaulēties..

    Īsais kopsavilkums – laukos un reģionos šis ir labs risinājums.

    #295146
    kurbads
    Participant

    Es nesprotu. Kas jums skaitās labas internets? Maksāt 20ls pa to ātrumu nekad nebūtu ar mieru. Maksāju 10 ls un lūk mans speedtests – [img]https://www.speedtest.net/result/2556350151.png[/img]

    #295147
    Nelabojams
    Participant

    Es reti palieku rupjš, tāpēc ceru, ka šoreiz nedabūšu banu.

    D***i un d***t, ne visi dzīvo Rīgā, kur var sēdēt pie optikas. Tādu morālo k***u dēļ mums ir valsts d***ā.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 75 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā