Triatel Internets – lietotāja acīm

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Operātori un Sakari Triatel Internets – lietotāja acīm

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 75 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #295168
    aoma
    Participant

    Īsti nav skaidra krāna staipīšana topikā, kur tiek apspriests pilnīgi cita veida pieslēgums, viens jimpampiņš dažus postus augstāk jau nodemonstrēja pietiekošu trulumu.

    #295169
    Anonīms
    Neaktīvs

    man uzstādijumos rāda, ka signāls ir ļoti labs un DRC ir 10404.4 kbps. Līdz tornim kādi 1-2 km, bet pēdējo divu nedēļu laikā maksimālais ātrums ko esmu sasniedzis lejuplādēi ir 80 kb/s. Pazvanīju Triatel, bet šie īsti neko nedara lietas labā. Skaisti 😀 testēju uz trim datoriem gan pa wireless, gan vadu nekādas izmaiņas. visu ko Triatel pa telefonu pastāstija ir, lai pārbaudu pingu caur cmd un aizsūtu viņiem uzstādijumus, atbildes nekādas. Nav kāds ar ko līdzīgu saskāries?

    #295170
    putns
    Participant

    Tā paša situacija kas Marekam.

    #295171
    Foxsk8
    Participant

    Pieprasi citu modemu. Bet pirms tam viss ir gājis ar norādīto ātrumu? Kā jau minēju pašā sākumā, man uzreiz bija šāda problēma, apmainiju saucamo modemu, rūteri un viss strādā pareizi. Zvani, saki, lai meistars brauc ar citu modemu un testē.

    #295172
    putns
    Participant

    Tas sakās pirms pāris dienām, un atrums samazinajies tikai torrentiem.Izmantojot internetu un speedtest.net atrums nav mainijies.Pēc savas mazas “izmeklēšanas” nonācu pie secinājuma ka porti ir aizvērti.

    #295173
    aoma
    Participant

    Š ie 2 pēdējie interesenti tak ir “kačātāji”. Tādus vispār nevajadzētu laist pie interneta. Un Triatels nevienus portus speciāli ciet nav griezis, ja neprot rūterī atvērt, tur neviens nav vainīgs, bet kā jau teicu, labi vien ir, ka nejēdz, vismaz normāliem ļaudīm neaizsit visu trafiku.

    #295174
    putns
    Participant

    es protams varētu sākt mētāties ar apvainojumiem bet tas neko nedos. un kādēļ pēkšņi kkas būtu rūteri jākonfigurē ja pirms tam viss ir gājis un vel kurā brīdi es esmu teicis ka triatel kko ir slēdzis ciet? Un kādeļ ir jāapvaino ?Vieglāk palika? Un uz tava pc qtorrent vai dc++ nav pareiz?

    #295175
    aoma
    Participant

    Jūties baigi apvainots? Nevajag citus maldināt ar apgalvojumiem, ka ātrums pēkšņi ir pazudis, ja reiz speedtest un citur nets iet, bet lēns ir tikai torents – tas ir atkarīgs arī no devējiem, ne tikai no Tava prova.

    Un nē, neesmu nekāds paraugcilvēks, saprātīgos daudzumos P2P lietoju, cenšos vilkt pa nakti un parasti tieši uzlieku ātruma ierobežojumu, ja vajag pa dienu, tāpat nebļaustos forumos, ja pēkšņi kaut ko nevar novilkt dažu minūšu laikā. Starp citu, nesen izmēģināju torrent-tv, rāda bez problēmām. Secinājumus izdari pats, pareizāk, iztīri savu kompi no zarazām, ja reiz neiet tikai pēdējās dienās.

    Pa defaulto lieki porti nemēdz būt vaļā, tie ir jāattaisa pašam.

    #295176
    Anonīms
    Neaktīvs

    pirms divām nedēļām viss gāja diezgan apmierinoši, ja vajadzēja kādu filmu vai dziesmu lejuplādēt, tad tas notika salīdzinoši ātri, respektīvi vismaz 300 kb/s bija, dažreiz 1mb/s. Bet tagad, 50 kb/s, un jā speedtestā vai konfigurācijās vissir tieši tas pats, kas bija pirms ātruma samazināšanās.

    #295177
    Anonīms
    Neaktīvs

    atradu iespējamo problēmu, nez kapēc porti ir ciet, viņi pēkšņi var ņemt un aizvērt?

    #295178
    aoma
    Participant

    Nedomāju vis. Man nekāds dižais ātrums nav dēļ samērā vājā signāla, bet nekas nav mainījies ne pēdējo nedēļu, ne dienu laikā – joprojām tie paši 3-4Mbit/s un portus neesmu aizticis, nejūtu vajadzību.

    P.S. Neticu arī, ka esi atradis problēmu, visticamāk tā slēpjas piedrazotā kompī. Varētu padomāt, ka pirms tam biji tos “portus” atvēris. Vispār ir nojausma, ko tie ziemā ēd?

    #295179
    Anonīms
    Neaktīvs

    viens dators ir pilnībā svaigs, un testēju arī uz diviem citiem pc. uz visiem tas pats, porti no manas puses ir vaļā. Domāju, ka Triatels kko atslēdzis dēļ lielā lejuplādes apjoma.

    #295180
    aoma
    Participant

    Lūk, skrīnšots, nevienu portu neesmu tramdījis:

    [img]https://www.bildites.lv/images/fogkma0ko80chi2rbz.png[/img]

    Laikam esi kāds “izredzētais”, ka speciāli Tev “piegriezuši”.

    #295181
    Anonīms
    Neaktīvs

    Palasījos te. paziņa ar nopirka laukos. Paņēma modēmu līdz tiem 14.7 mbit. bet ātrums 0,66 mbps. šīe ieteica nopirkt antenu https://www.triatel.lv/lv/bezvadu-internets/ara-antenas jo attālums varētu būt paliels. Ko iesakāt? Š…emt šo vai ir kāda cita? un jāskrūvē klāt es saprotu vienas antenas vietā ja?

    #295182
    MCBoss
    Participant

    NOST AR TRIATEL!

    #295183
    Anonīms
    Neaktīvs

    a kas notika? vel nesen tik labas atsauksmes ligums jau noslegts neko jau vairs!

    #295184
    Maris77
    Participant

    Sveiki!

    Ko pašlaik var teikt par Triatel netu?

    #295185
    aoma
    Participant

    Joprojām strādā. Jebkurā variantā labāks par Lattelecom “drāšu” kabeli vai mobilo operatoru, kas nevar piegādāt konkrētajā vietā 4G.

    #295186
    Maris77
    Participant

    Kāds ir ātrums?

    #295187
    3Dklucis
    Participant

    Pārgāju no MCK uz LMT 4G un arī ir tas 4G bez papildantenas 3 strīpas no 5 Atraums https://www.speedtest.net/my-result/4272335591 lētakais vareants!

    Es kau nekadu problēmu !MCK ka kads negais /vējs ta neta nebija ,brizam pec 3 dienām uzrodas un arī lēnsaks nekaa uz kapiem…

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 75 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā