Triatel Internets – lietotāja acīm

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Operātori un Sakari Triatel Internets – lietotāja acīm

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 75 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #295188
    SWC
    Participant

    tak aizmirsti 4G, cik ir bazes stacijai caurlaidība tik ir. kamēr 1 izmantosi ok, pielegsies kaimiņi tev pat DSl bus ātraks

    #295189
    Nelabojams
    Participant

    Ping = 100 ms

    Down = 1,24 Mb/s

    Up = 0,3 Mb/s

    Strādā tikai ar āra antenu; tornis gaisa līnijā 7 km, bet sanāk aiz neliela reljefa.

    3G beidzas 1 km, 4G – 3 km no mājas.

    Pagaidām nekādas alternatīvas nav.

    #295190
    Foxsk8
    Participant

    Š obrīd off no Triatela, lietoju 4G. Triatels ar visa āra antenu, 14mbit, augsta mēnešu maksā. Kad pateicu, kad iešu prom, pāris eiro nometa nost, bet tik un tā, es labāk maksāju 26 eiro mēnesī, dzīvoju laukos, un man ir līdz 50mbit ātrums, nevis retu reizi triatel maksimālais 14mbit. Parasti ir kādi 6-7 mbit.

    Plus triatelim mistiska mēnešmaksa par rūteri, kas divu gadu laikā būs pie 100 Ls, attiecīgi eiro. LMT, negrib nelieto. Plus LMT arī dod par 9 eiro bez limitiem planšetē, telefonā netu.

    #295191
    deriksx
    Participant

    Cik tad triatels maksāja mēnesī ja nav noslēpums ?

    Senāk jau tā cena bij diezgan dārga cik interesējos bet tas jau bij sen.

    #295192
    aoma
    Participant

    Tak ieej šamēju mājaslapā un apsties.

    #295193
    deriksx
    Participant

    Nu mājaslapa tas tā, domāju varbūt vēl kas ir ko teikt.

    #295194
    aoma
    Participant

    Nu ko te vēl teikt – kā jau visiem bezvadu operatoriem, viss ir atkarīgs no zonas un tiešās redzamības. Cena? Bezlimita pieslēgumam vareja būt saldāka, toties stabilitāte, 2 līmeņus augstāka, kā konkurentiem.

    #295195
    deriksx
    Participant

    Njā, tikko paskatījos tās cenas, tiešām tomēr varēja būt nedaudz demokrātiskāka tā cena, nu ir biki pa daudz tomēr.

    Protams nav jau kosmoss cena bet nu ja ir stabilitāte ok tad jau labi!.

    Pats sēžu uz Bites nu tā, so so.

    #295196
    Maris77
    Participant

    Cena ir 19,92 eiras mēnesī, par rūteri nav jāmaksā , ja līgums uz 24 mēnešiem. Tikai antena pa 35 eirām jāpērk. Nav iespējams tādu antenu kaut kur lētāk noandelēt?

    #295197
    Foxsk8
    Participant

    Par rūteri ir jāmaksā, tas tev ir ierēķināts cenā. Man vismaz uz 2 gadiem bija kaut kādi 3-4 Ls, jeb 5 eiro mēnesī par iekārtu, un tas ir stulbi, tu divus gadus maksā par kasti, pēc diviem gadiem migrē prom un tad šo rūteri praktiski nav kur izmantot.

    Pateicu, ka iešu prom, šie nometa cenu nost, uz kaut kādiem 14 – 15 eiro, bet nu ar visu āra antenu dabuju max 10mbit uz leju, turpretī LMT, bez āra antenas bija ap 20, ar antenu pie 50mbit un dzīvoju diezgan lielā čuhņā, bet labi, ka tornis ir kādi 3KM no manis.

    #295198
    biskaps
    Participant

    Arī sviests kaut kāds aizgāja. Piektdien vēl download griezās ap 800-900. Pēkšņi, sestdienā jau knapi 100kB/s var izspiest. Izmēģināju viskautko, instalēju citus torrent softus un laidu viņus visus reizē – kopējais down ātrums konstanti pie 100 kB/s turpina turēties. Taisīju port forwardingu rūterim, pārbaudu ar web tūļiem, šie brēc, ka porti ir ciet. Joka pēc izvilku veco PC, pieslēdzu – same shit. Tajā pašā laikā, mēģināju caur web novilkt – download 500-600 kB/s. Rakstu šiem – visu laiku tik viens un tas pats:”Ja Jums ir kāds bojājums, tad zvaniet divu dienu laikā uz blā blā blā numuru.” Acīmredzot būs jāiemūžina visi mani ātruma rādītāji(lai gadījumā nesanāk kā vienā postā lasīju, ka uz meistara atbraukšanas brīdi atvērs portus, pateiks ka viss ok un noplēsīs vēl par viltus izsaukumu) un jāizsauc tas meistars…redzēs, ko tad nu teiks. Rūterī uzrādas šādi signāla dati:

    RX1 : -56 dBm

    RX2 : -56 dBm

    DRC Overall 8065.6 Kbps

    Ja arī tad nekas nepieleks, tad acīmredzot nekas cits neatliek, kā ar visu informāciju iet uz PTAC. Jo līgumā nav minēts pilnīgi nekas par jebkādiem šāda veida ierobežojumiem, kā arī viņu pašu vēstulēs ir teksts, ka manis izvēlētajam tarifam nav nekādu ierobežojumu.

    #295199
    Foxsk8
    Participant

    Zini. Rūteris tev var uzrādīt ienākošo signālu diezgan labu, bet uz kasti padosies varbūt puse, vai mazāk no tā. Man šādi gļuki bija pašā sākumā. Labi, ka man bija divi pieslēgumi, paņēmu otru rūteri un pieslēdzu, tur viss iet kā vajag, pozīcija tāda pati, utt.. konstatēju, ka vaina ir roterī. Meistars atbrauca, teicu, savāc šito mēslu un dod man citu. Tad nu nācās atkal caur speedtestiem un diviem rūteriem pierādīt to, ka redz, šis ir brāķis.

    #295200
    biskaps
    Participant

    Jā, bet vai tādā gadījumā arī pārējam ātrumam nevajadzētu būt trubā? Pārējais viss man iet kā iepriekš, tik torrenti apstājušies. Arī Speedtest normāls. Un vēl kas – neilgi pirms ātruma samazinājuma iegādājos citu PC un līdz ar to, kamēr visu vajadzīgo sadabūju viņam virsū, nācās pa naktīm torrentu turēt uz pilnu klapi…tas ar rosina uz aizdomām, ka nemaz tik neierobežots viņš nav. Bet nu jā, joka pēc būs jāaiziet pie paziņas, kam ar Triatel, jāpamēģina ielikt SIM karti viņa rūterī.

    #295201
    biskaps
    Participant

    1.datums klāt un download ātrums caur torrentu atkal ~800kB/s…

    #295202
    3Dklucis
    Participant

    Zajebal

    Quote:

    Kas attiecās uz lapu, normāli lietotāji seko līdzi un par procesu ir informēti, ka drīz būs jaunā versija.

    Sis majas lapa vel jo projam pec 3 gadiem velkās ka senu zupa……naxuja jums vina tik lēna?

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 75 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā