Triatel vasarā cer nopelnīt

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Triatel vasarā cer nopelnīt

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148982
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_triatel_2.jpg[/imgl]Š ovasar mobilā interneta lietotāju skaits varētu augt par aptuveni 20%, prognozē telekomunikāciju operatora Triatel valdes priekšsēdētājs Raimonds Peļņa. Š āds pieaugums skaidrojams ar vasaras sezonu, kā arī ekonomisko situāciju valstī, kad aizvien vairāk cilvēku savu atvaļinājumu izvēlas pavadīt tepat Latvijā.

    „Jāuzsver, ka šogad maijā bija par 50% vairāk pieslēgumu, salīdzinot ar pagājušā gada maija mēnesi, tāpēc prognozējam, ka šovasar, līdz ar vasarnīcas un atpūtas braucienu sezonu, pieprasījums pēc mobilā interneta strauji augs. Arī sarežģītā ekonomiskā situācija valstī un neziņa par nākotni daļai cilvēku ir likusi atteikties no ierastā atvaļinājuma ārzemēs, tā vietā izvēloties atpūsties tepat Latvijā,” prognozes skaidro R. Peļņa.

    Cilvēki savu vasaras atvaļinājumu izvēlas pavadīt ārpus pilsētas, kur nav pieejams kabeļinternets vai cita alternatīva bezvadu interneta risinājumiem. Tāpēc aizvien vairāk klientu, nevēlēdamies atteikties no interneta lietošanas paradumiem, kas nu jau ir ierasts informācijas iegūšanas un izklaides avots, izvēlas mobilā interneta pieslēgumus savām vasarnīcām un lauku mājām. Kā liecina Triatel pagājušās sezonas novērojumi, tad vidēji vasaras interneta pieslēgums tiek izmantots no diviem līdz trim mēnešiem.

    „Cilvēki, novērtējot šībrīža sociālekonomisko situāciju valstī, nevēlas uzņemties papildu saistības, arī tāpēc šogad vairāk izvēlēsies mobilo internetu, ko iespējams abonēt uz nenoteiktu laiku, neuzņemoties nekādas ilgtermiņa līgumsaistības. Turklāt tas ir ērti, jo šāds datu pārraides risinājums ir viegli pārnēsājams, salīdzinot ar kabeļinternetu, kā arī neprasa lielas investīcijas ierīkošanai.” Tāpat internets daudziem kļuvis par būtisku darba instrumentu, un tagad cilvēki pat atvaļinājuma laikā cenšas piestrādāt, lai gūtu papildu ienākumus.

    Triatel mobilā interneta tīkls pārklāj 98% Latvijas teritorijas. Tas šobrīd ir plašākais šāda veida tīkls Latvijā.

    Triatel ir trešās paaudzes (3G) telekomunikāciju operators Baltijā, kas vairāk nekā 9 gadus klientiem Latvijā piedāvā biznesa klases bezvadu sakaru risinājumus, nodrošinot mobilos telefonsakarus, fiksētos telefonsakarus un bezvadu internetu. Uzņēmums pilnībā pieder vietējiem akcionāriem.

    Pateicība par informāciju: Oskaram Lakšēvicam, Triatel preses sekretāram.

    #202183
    Foxsk8
    Participant

    Uzvārds čalim tāds atbilstošs: Peļņa 🙂

    Runājot par šito, em tāds reklāmas info vien ir.

    Labāk atvaļinājumā pasūkt alu, izbaudīt vasaras priekus, netā varēsi pasēdēt arī caur mini operu.

    #202184
    samurajs
    Participant

    Viņiem ir izdevīgs akcijas piedāvājums – internets vasarnīcai. Laukos, kā zināms, iBirojs utml. velkas kā gliemezis, tāpēc kādam varētu arī noderēt.

    https://www.triatel.lv/lv/nodes/view/622

    #202185
    Wuu
    Participant

    Pārāk dārgi viennozīmīgi.

    #202186
    linx
    Participant

    TRIATEL nets viennozīmīgi nav labs…

    #202187
    Mr.Death
    Participant

    vienīgais uz ko viņi var cerēt – uz bankrotu. ar tādām cenām viņiem jaunus klientus neredzēt. :>

    #202188
    theSolid
    Participant

    pilnīgi piekrītu mr. death.

    #202189
    ob1
    Participant

    Mr.Death, tad jau viņi būs Tavi klienti.

    😀

    #202190
    TokRa
    Participant

    Neiesaku šo sūdu. Papildu info: https://cdma.lv

    #202191
    Evers
    Participant

    Velti viņi cer

    1. Ä€trums ir tāds ka pat labi gribēdams neko nevar nokačāt

    2. Tīri tehniski nav iespējams kautko nokačāt

    3. Trafika limits lai neviens neiedomātos kautko nokačāt

    4. Ellīgi dārgs + līgumsaistības

    5. Tās lietas ko iespējams darīt ar Triatel internetu, daudz izdevīgāk darīt ir izmantojot iezvanpieeju 😀

    P.S Pats personīgi tagad parūpēšos lai triatels zaudētu vienu klientu :devil: – manu kaimiņu, iedalīšu viņam savu inetu, būs izdevīgi gan man gan viņam

    #202192
    TokRa
    Participant

    … un lai lietotu Triatel internetu ir jāpērk papildu aprīkojums. GSM operatoru gadījumā pietiek ar jau esošo tālruni.

    #202193
    samurajs
    Participant

    TokRa: lai lietotu “vasaras internetu” – nekas nav jāpērk. Ja samaksā 3 mēnešus uz priekšu – par modema īri arī nav jāmaksā. Bet es neizplatu viņu pakalpojumus, tā kā sīkāk nezinu. 🙂

    Vispār interesanti būtu, ja kāds atrakstītos, kas lietojis Triatel laukos – kāds īsti viņiem ir tas ātrums? Zinu, ka LMT un Tele2 ir 56 kbps +/-. Par Biti – tiešām nezinu.

    #202194
    aoma
    Participant

    Man kaimiņš nesen paņēma, pirmās dienas slavēja ka beigts, nu tikai vairs spļaudās. 😀

    #202195
    Evers
    Participant

    samurajs wrote:


    Vispār interesanti būtu, ja kāds atrakstītos, kas lietojis Triatel laukos – kāds īsti viņiem ir tas ātrums? Zinu, ka LMT un Tele2 ir 56 kbps +/-. Par Biti – tiešām nezinu.

    Man laukos kaimiņam vidēji iet uz 5-10 kilobaitiem/s , agros rītos aiziet arī uz 50. Lauki nav arī tā dziļākā čuhņa

    #202196
    usins
    Participant

    Ir gadījies tā nopietni palietot internetu i triatel i iBirojam. Gribās gan piebilst, ka LMT piedāvā stabilākus ātrumus un stabilāku internetu, vismaz Saldus rajonā (tur sanāca testēt). Triatelam samērā bieži pazūd pārklājums, kaut arī modems netiek pārvietots un cilvēki ne visai staigā pa telpu, lai traucētu signālu. Savukārt LMT ir stabilāki sakari. Par ātrdarbību- mani interesējošās lapas puslīdz vienādi vēra vaļā. 1 sekunde man neko neizšķir. Bet tas, ka pazūd nets uz 10-20 sekundēm, gan nedaudz pakaitina. Un cenas Triatel ir par augstu., Tad labāk izmantoju savu tālruni modema vietā un ieeju netā izlasīt savu e-pastu- sanāks daudz lētāk un ātrāk 🙂 (atkarīgs no tālruņa modeļa un tīkla pārklājuma).

    #202197
    TokRa
    Participant

    Citiem vārdiem: veltīgi, bet ne par velti 🙂

    #202198
    marist
    Participant

    varu pārdot modemu. axesstel cdma 1x evdo (triatel mājaslapā redzams kā baltais). izmaksāts.

    50Ls. baroklis, kaste, cd, vadi.

    #202199
    MasterOfDark
    Participant

    Ja ir bezizeja, tad nekas labāks par Bites mobilā modēma internetu pagaidām nepastāv!!!

    Protams ka kačāt neko lielu un daudz nevar! Bet par astoņiem latiem sērfot netā-mēnesī, man šķiet var visi!!!

    #202200
    Jaunzems
    Participant

    A tam Raimondam ir kaut kāds sakars ar Firefoxsi? (Raimons Peļņa, Edgars Peļņa…)

    #202201
    krists
    Participant

    Nu man jau liekas, ja vasarā vari paķert savu datoru un doties strādāt pie dabas, tas ir ideāli. Es noteikti neatteiktos no šāda pasākuma. Tā kā domāju kādu dienu aizlaist pastrādāt svaigā gaisā…nedomāju, ka tas Triatels ir dārgs. Es izmantoju tarifu fly 19, maksāju 19ls mēnesī un esmu apmierināts.

    Jā, bet uzvārds čalītim tāds nevājš!!! 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā