Turpmāk Windows Vista reklamēs klauns

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Turpmāk Windows Vista reklamēs klauns

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147227
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080824075451906.jpg[/imgl]Š…emot vērā Apple pozitīvo pieredzi reklamēt savu preci ar humoristisku videoklipu palīdzību, tagad arī Microsoft saņēmies un noalgojis komēdiju aktieri Džeriju Seinfeldu (Jerry Seinfeld) Windows Vista reklāmai.

    Komiķa uzdevums būs piedalīties 300 milj. USD vērtā PR-akcijā ar mērķi atjaunot Vistas labo slavu. Viņš apspēlēs un reklamēs Microsoft saukli “Windows, Not Walls”, ar akcentu uz komunikācijas barjeru novākšanu starp cilvēkiem un idejām (acīmredzot domātas Microsoft idejas).

    Par pūlēm aktieris saņems 10 miljonus.

    Microsoft joprojām neizpratnē par publikas negatīvo attieksmi pret jauno operētājsistēmu; tehniskā ziņā tā esot bez vainas.

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080824074851234.jpg[/img]

    Avots

    #182525
    Wuu
    Participant

    “tehniskā ziņā tā esot bez vainas” es Bilam iedotu palietot manas draudzenes HP portatīvo ar Vistu… :win:

    Bet par tēmu man jau likās ka tie jau ir iztērējuši tos 300 ļimonus ,tad jau sanāk ka vel ne to varēs sagaidīt no MS 🙂 Varbūt kādus cirka māksliniekus noalgos…

    #182526
    Foxsk8
    Participant

    Viss Vistas posts ir saistīts ar nestabilitāti un resursu rijību. Lai sāk uzlabojumus taisīt, nevis 30 ļimonus maksāt, lai uzlabotu tēlu, labāk, lai viņi maksā 30 ļimonus koderiem, kas varētu tiešām uzlabot viņu produktu tehniskajā izpildījumā un tad var domāt par tēlu spodrināšanu.

    #182527
    Sid
    Participant

    Lai arī es uzskatu, ka vista rij neadekvāti daudz, savs labums no tās tomēr bija – rekā dzelžiem cenas nokritās, mhhhhhhh…

    #182528
    marr
    Participant

    “atjaunot Vistas labo slavu” – uzlabot slavu, kas nekad nav bijusi laba :p

    #182529
    sir_irius
    Participant

    Humm, klauns te toč nav vajadzīgs, jo par vistu var smieties arī tā pat!

    #182530
    QueenZ
    Participant

    sir_irius wrote:

    Humm, klauns te toč nav vajadzīgs, jo par vistu var smieties arī tā pat!

    Un par ko tieshi tur buutu jaasmejaas?

    #182531
    karnaiss
    Participant

    es domaju ari liekiem koderiem naudu nezelos…

    #182532
    msh
    Participant

    Maikrosofts visu, izņemot kodu, špiko no ābola 😀 Ja vēl kodu nošpikotu, tad vismaz kaut kas sanāktu, nevis kā pēdējos 20 gadus 🙂

    #182533
    memorex
    Participant

    Abols ir lielāks izsmiekls nekā M$, bet tas tā. Labāk būtu nolaiduši vitas cenas it īpaši business versijau, lai cena ir zemāka kā xp un nekādu problēmu.

    #182534
    shady
    Participant

    memorex – Kāpēc ābols ir izsmiekls?

    #182535
    msh
    Participant

    Nu kā – memorekša need for speed uz mac neiet, nu kā var maksāt mac tik dārgi, ja tas nevar darbināt need for speed? :0

    #182536
    sir_irius
    Participant

    Tas tev jāprasa spēļu ražotājiem/veidotājiem – macs nav vainīgs, neapbižojiet macu!!!!!! Par vistu jāsmejās ir!!! – par ko? Par visu!

    #182537
    QueenZ
    Participant

    sir_irius… varbuut par tevi jaasmejas ir.. ja nosauksi 10 iemeslus par ko smieties dabuusi cepumu!

    #182538
    sir_irius
    Participant

    1. Vista tiek saukta par stabilāko windows OS.

    2. Vista glučī (Arī uz laba datora (pats pirku visu legāli utt, bet tikuntā glučī).

    3. Tā ir vista.

    4. Windows ražojums.

    5. Vistu tagad reklamēs klauns.

    6. Par Vistu tiek tērēta daudz naudas reklāmai, bet labāk to iztērēt koderiem, lai uzlabo vistu

    7. Vista nav Mac un nekad nebūs, bet viņu cenšās padarīt Macam līdzīgu.

    8. Es to pirku. (Par tādu stulbību to toč ir jāsmejās)

    9. Es viņu uzinstalēju (Arī par šo ir jāsmejās)

    10. – izdomā pats!

    #182539
    delta128
    Participant

    sir_iriuss:

    Kā tu atceries, tad Vistai liela daļa stabilitātes problēmu bija dēļ līkiem draiveriem, ko nebūt nerakstīja MS. MS vaina bija tā ka viņi pietiekami ātri nedeva partneriem paspēlēties ar Vistu lai tiem būtu laiks draiverus uzrakstīt. Nedomāju ka par vistas stabilitāti būtu jāsūdzas, Acer ļaptops ar Turion x2 procesoru 1.7 GHz un 2 GB ramu vistu pavelk mierīgi ar visu programmatūru un jāpārstartē būtībā nav – vienīgais kad nākas pārstartēt updeitus reizi mēnesī uzliekot. Tas ir bez AV un ar iebūvēto firewall. Kā arī šķiet, ka putnam FW ir pamatīgāk konfigurējams – ieraksti instant search firewall un izvēlies advanced variantu.

    UAC arī nav peļama lieta – ļauj kontrolēt ko kura programma kur mēģina piekakāt – tā nav MS vaina, ka izstrādātāji kodē programmas, kam vajag administratora tiesības – config un citus tamlīdzīgus failus var likt arī tam paredzējajās usera mapēs.

    #182540
    Sid
    Participant

    Quote:

    Acer ļaptops ar Turion x2 procesoru 1.7 GHz un 2 GB ramu vistu pavelk mierīgi ar visu programmatūru

    tad man laikam ir necilvēcīgi augstas prasības, bet mani tas, kā vistu pavilka 2×2,2GHz turions ar 2Gb RAMu, vis neapmierināja.

    #182541
    delta128
    Participant

    Nez.. cik ilgi tu ar to strādāji? Tad, kad noindeksējas HDD tad ir ok, indeksācijas laikā gan iebremzēja. Iepriekšējais kompis bija celerons M 1.6 GHz (core sērijas) ar 1 GB ram un bremzēja krieti vairāk ar Win XP home kā jaunais at Vista. Protams, tika nahrenizētas lietas, kas ir nevajadzīgas un noslogo sistēmu – Norton Internet Security un dažas acer utilītas kas netika izmantotas (taču darbojās fonā kā servisi).

    Joka pēc ātrdarbības pārbaudei (pieņemot, ka XP tika likts no retail diska, bet vista kā preinstalled) vari pamēģināt uzlikt tīru vistu, nevis līdzi nākošo. LU studējošie un droši vien arī strādājošie var tikt pie vistas business versijas par brīvu edu nolūkiem.

    #182542
    Sid
    Participant

    Apmēram, nedēļu. Mani gan neapmierina arī kā tas grausts strādā ar xp, bet tas, es tā pieņemu, tāpēc, ka pierasts visu darīt pie PC, kur visas kiškas ir ar lielākām frekvencēm, kešu, ātrākiem hdd apgriezieniem, utt.

    #182543
    marr
    Participant

    delta128 wrote:

    sir_iriuss:

    Kā tu atceries, tad Vistai liela daļa stabilitātes problēmu bija dēļ līkiem draiveriem, ko nebūt nerakstīja MS. MS vaina bija tā ka viņi pietiekami ātri nedeva partneriem paspēlēties ar Vistu lai tiem būtu laiks draiverus uzrakstīt. Nedomāju ka par vistas stabilitāti būtu jāsūdzas, Acer ļaptops ar Turion x2 procesoru 1.7 GHz un 2 GB ramu vistu pavelk mierīgi ar visu programmatūru un jāpārstartē būtībā nav – vienīgais kad nākas pārstartēt updeitus reizi mēnesī uzliekot. Tas ir bez AV un ar iebūvēto firewall. Kā arī šķiet, ka putnam FW ir pamatīgāk konfigurējams – ieraksti instant search firewall un izvēlies advanced variantu.

    UAC arī nav peļama lieta – ļauj kontrolēt ko kura programma kur mēģina piekakāt – tā nav MS vaina, ka izstrādātāji kodē programmas, kam vajag administratora tiesības – config un citus tamlīdzīgus failus var likt arī tam paredzējajās usera mapēs.

    Ja piemin kaut tikai draiveru lietu, tad ar ko M$ ir tik lielu pasaules pielaidību un monopola spēka izmantošanu kā vienpusēja standarta uzlikšana un tā lietošanas uzspiešana?

    Kāpēc es nopirku laptopu ar windows vista? Tāpēc, ka tajā laikā nebija iespējams neko citu nopirkt – laptopi ar preinstalētu linux bija tikai mani tehniski neapmierinošiem laptopiem.

    Microsoft nav tiesīgs vainot aparatūras ražotājus viņu monopolstāvokļa automātiskā neatbalstīšanā. Plus piekrītu tam, ka ražotāji, pat gribot, to izdarīt nevarēja, jo microsoft nebija devis viņiem tādu iespēju.

    Ja microsoft ir stabilākā sistēma jebkad, tad kāpēc pēc tam, kad tiek modificēts automātiski palaižamo programmu saraksts (selective startup), sistēma kļūst tikai lēnāka? Windows Vista ir stabila tikai standarta konfigurācijā, nepieskaroties nekam, neejot internetā un vispār to neaiztiekot? Visi lietotāji nav kā vidējais, pieņemtais standarta, kam nepieciešams tikai word/excel/skype un internet explorer.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā