Tuvojas iPhone OS 3.0!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Tuvojas iPhone OS 3.0!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148291
    Jaunzems
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_big_1.jpg[/imgl]Apple iPhone radīja īstu apvērsumu mobilo tālruņu industrijā. Neilgi pēc iPhone parādīšanās tirgū citi ražotāji centās uztaisīt kaut ko līdzīgu iPhone – tikai ar skārienjūtīgo ekrānu un pavisam nedaudz pogām. Lai gan daudzi jau bija līdzīgi, neviens tālrunis nevar būt tāds pats kā iPhone. Kādēļ? iPhone ir Multi-touch ekrāns, kas saprot vienlaicīgi vairākus pieskārienus.

    Bet – ne jau par to ir runa.

    iPhone bija vairāki mīnusi –

    1) iPhone nevar izdarīt Copy/paste

    2) iPhone nevar sūtīt MMS

    3) iPhone nevar izmantot kā ārējo modemu datoram caur USB

    4) iPhone nevar izmantot Bluetooth A2DP un sūtīt failus

    5) iPhone nevar izmantot vairākus procesus vienlaicīgi

    6) iPhone nevar pārsūtīt īsziņas.

    17. martā būs Apple īpašā konference, kurā tiks ielaisti preses pārstāvji un cilvēki ar ielūgumiem. Tajā tiks prezentēti Apple SDK un jaunā Apple iPhone OS 3.0.

    [img]https://i.gsmarena.com/vv/newsimg/09/03/iphone-os-30/big.jpg[/img]

    Tiek baumots, ka tajā būs iekļautas visu augstāk minēto problēmu risinājumi. Uzlabojumu, kā parasti, iPhone legālie īpašnieki saņems automātiski.

    Personīgi es tajā konferencē nebūšu, bet es ziņošu par jauno OS un kas tajā būs. Avots – gsm arena

    #192856
    djremys
    Participant

    nu ko rīt redzēsim ko mums piedāvās jaunajā FW 3.0

    #192857
    logic
    Participant

    Laikam amerikānisms ir kāda slimība… To faktu, ka iPhone “nokopēja” LG Prada neviens jau nepiemin.

    #192858
    Aldis
    Participant

    Cerams ka upgrade arii attieksies uz iPod Touch, pashlaik mans ipodinjsh rukaa uz 2.2 OS! 🙂 Piemeram Copy/Paste shur tur noderetu (Caur wi-fi sezhot) ka ari palaist vairakas aplikacijas reize butu labak, nevis ka ir pasreiz – ieej viena aplika un to lieto! 🙂

    #192859
    APOC
    Participant

    Tālrunis lai zīmētos.

    #192860
    nevertell
    Participant

    Nu ko jūs te lažojat ?

    Parādiet kādu telefonu, ar ssh atbalstu, uz kura es varu uztaisīt media serveri un strīmot mūziku ? Parādi telefonu, kuram ir tas kustību sensors ? Parādi telefonu ar līdzvērtīgu interfeisu ? Parādiet telefonu, ar tādu aplikāciju klāstu ?

    Emm, paralēlās aplikācijas ir slikta doma, jo, kad nekas nav palaists, man ir aptuveni 20mb brīvi no 128. Tas nav pietiekami daudz, lai varētu šāds risinājums būtu lietojams.

    Emm, copy/paste ir pieejams, bet diezgan nelietderīgs tādā konfigurācijā, stereo bezvadnieks gan derētu, bt failu dalīšana jau ir pieejama. Neredzu jēgu 3.0. Varbūt, ja būs flash supports, tad varbūt.

    #192861
    QueenZ
    Participant

    iPod touch ir daudz izdeviigaaks kaa iPhone

    #192862
    APOC
    Participant

    nevertell wrote:

    Nu ko jūs te lažojat ?

    Parādiet kādu telefonu, ar ssh atbalstu, uz kura es varu uztaisīt media serveri un strīmot mūziku ? Parādi telefonu, kuram ir tas kustību sensors ? Parādi telefonu ar līdzvērtīgu interfeisu ? Parādiet telefonu, ar tādu aplikāciju klāstu ?


    Un rezultātā ar laiku iegūsi efektu līdzīgu vienai no SpyKids filmas daļām, kur bija super advancēts rokas pulkstenis ar daudz dažādām figņām, bet laika rādīšanas funkcijai vietas nepietika. )))

    Nevajag pirkt telefonu tikai tāpēc, ka “tas viss tur IR un tas IR forši”. Ja tev tas viss ir nepieciešams, tad ok, bet tādu ir ļoti maz. Un kur jūs to Wi-Fi Latvijā lietojat? Mājās, kur blakus ir normāls dators? Vai darbā, kur arī viss ir pieejams?

    #192863
    logic
    Participant

    To sauc par amerikānismu 🙂

    Prieks ka Eiropa uzlika riktīgu mīksto šim “kultam” :yes:

    #192864
    nevertell
    Participant

    Emm, wi-fi var pa brīvu dabūt kaut vai tajā pašā spicē vai maķītī. Un man ir vieglāk ieslēgt media serveri uz datora, 1. stāvā no dīvānā, nekā otrajā stāvā no krēsla.

    #192865
    Jaunzems
    Participant

    tu tak lielījies visiem ar saviem 200niekiem! Kāpēc nepērc nost? 😀 😎 :money:

    #192866
    kaqp
    Participant

    QueenZ wrote:

    iPod touch ir daudz izdeviigaaks kaa iPhone


    lamē :duno: :duno: :duno: :duno: :duno:

    #192867
    aega
    Participant

    kaqp ar ko tad iphons ir tik ljoti pārāks par ipod touch?

    #192868
    Aldis
    Participant

    kaqp wrote:

    QueenZ wrote:

    iPod touch ir daudz izdeviigaaks kaa iPhone


    lamē :duno: :duno: :duno: :duno: :duno:

    Nu nu, kaqp nēesi dzīvē nevienu ne otru skatījis, un lai QueenZ-u šeit nosauktu pa LAME mazbik saspiedies esi! Š oreiz Queenz pareizu novērtējumu pat pateica – iPhone klaat naak vienīgi zvanīšana, sms, un parasta mobīlā telefona līmenī fotoaparāts, vairāk nekas! Programmas, Wi-Fi, mūzika, video, un tas pats kautvai SSH ir pieejams arī iPod Touch – pat attālinātā pieeja remote administrators u.t.t.. taka ljoti universala iekarta – ja protqams prot to izmantot!

    Un tas kurš teica ka no kkā špikots, nav tiesa, tad kāpēc iPhone, iPod Touch saprot vairāku pirkstu kustības uz ekrāna?! Tieši ar to jau arī izceļās visi i-touch produkti! 🙂 Cik sapratu tas tik pēdējos androīdos parādījies ka arī saprot piemēram divu pirkstu kustību uz viena displeja [tādā veidā lietojot zoom, pielietojums – kautvai safari lapu browsejot zuumot!] 🙂

    #192869
    iNFiDEViL
    Participant

    +1 QueenZ

    Prātīgāk ir nopirkt iPod Touch izklaidei un kādu vienkāršu lētu mobilo zvanīšanai 😀

    #192870
    deivs001
    Participant

    Kas aizmirsis par GPS?

    iNFiDEViL wrote:

    Prātīgāk ir nopirkt iPod Touch izklaidei un kādu vienkāršu lētu mobilo zvanīšanai 😀

    Un beigās staigājam ar veselu somu, kas pilna gadžetiem.

    #192871
    iNFiDEViL
    Participant

    Tomēr labāk paņemt Nokia 5800 Express music, kas tehniski stāv priekšā iPhonam, nekā pārmaksāt kosmisku naudu par punktu uz i

    #192872
    Aldis
    Participant

    Man ir divi numuri, uz divam pavecaam nokiaam (nestados prieksha ja man abi buutu vajadziigi viens piemeram n-gage, otrs iPhons – jeega?).. 😀 Un iPod Touch lietoju tiesham izklaidem, kalkulatoram, muzikai, spelitem, un wi-fi.. 🙂 Man telefoniem ir japarciesh pietiekami biezhi ka es kkur fiziski stradaju, kautvai pa garazhu.. u.t.t.. kas notiktu ar iPhone ja vinjsh izslidetu no kabatas? Ja nesaplistu bet uzrastos kada shviika.. protams buutu zheel.. 🙂 Telefonam jabut tadam kas kalpo sazvanishanas, sms… un kuru nav tik zheel kkur satraumeet.. 🙂

    #192873
    deivs001
    Participant

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_8yNh0N2qbs[/youtube]

    Garažā saskrāpēt kādu citu lietu izņemot iPod Touch, iPhone ir daudz, daudz vieglāk.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā