Vai gribi Notepad.lv bez reklāmām?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vai gribi Notepad.lv bez reklāmām?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160021
    shady
    Participant

    Pamanīju, šādu citātu tepat forumā:

    Quote:

    Kamēr noteicēji tādus nebanos – forums būs nekam nederīga muldētava. Nebano jau tapēc ka tieši no tiem pa*** nāk hiti reklāmām.

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/29_noads_1.jpg[/imgl]Mani tas nemaz neizbrīna, ne reizi vien ir bijusi karsta diskusija par reklamām un nebrīnos, ka cilvēki domā,ka Notepads saņem baigo piķi par to. Tā kā mēs nekad lāgā ar to neesam pelnījuši (reālie ieņēmumi ir daži desmiti mēnesī – labākā gadījumā, kura vēl būtu jāsadala uz galviņām utt), tad izsaku priekslikumu – nokancelēt pilnīgi visas reklāmas Notepadā.

    Veči, tā nav peļņa, pats aliņam nesanāk. Beidzam čakarēties. Pēdējā laikā vispār tās netiek koriģētas un viss ir pašplūsmā (vienkāršiem vārdiem sakot – pa dažiem centiem tiek čakarēti nervi mūsu lasītajiem).

    Š o diskusiju atvēru publiski, jo ceru ar “lasītāju” palīdzību nonākt līdz vēlamajam rezultātam, nevis te trijatā spriedelēt. Un nekādas “reklāmas samazinašanas” – vai nu ir, vai nu nav. Kāpēc, piemēram, eoz var bez reklāmām?

    Aptauja atvērta, spam on!

    #310532
    deriksx
    Participant

    Donate Button

    #310533
    E-500
    Participant

    Š eit nav nevienas reklāmas, un kaut kā neticās, ka reklāmas pelna tik maz, cik tad te dienišķo apmeklētāju ir? Droši vien vairums advancēti un bloķē tā pat.

    #310534
    ctrlaltdel02
    Participant

    Lielākā daļa kas lieto šo forumu, pieļauju, lieto arī kādu rīku reklāmu bloķēšanai. Bet līdz kompim jau viņas nonāk, es tikai neredzu, sanāk ka trafiks ir, jēgas nekādas. Tad jau labāk taisiet ikmēneša loterijas, 50% servera un lapas uzturēšanai, 50% balvu fondam, piemēram 1€ = viena biļete loterijai, jo vairāk ziedo, jo lielāka iespēja uzvarēt. ÄŒakars protams nepazudīs, bet vismaz būs kāds labums, vinnēt pat USB flešku 12€ vērtībā būtu patīkami 🙂

    #310535
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Es šeit nekādas reklāmas neesmu redzējis. Adblock Edge rullē. Es protams esmu slikts jo ne tikai nemaksāju par programmatūras licenzēm bet arī neskatos reklāmas.

    Ideja par raffle veida loterijām ir apsveicama.

    Un vispār ja cilvēks nodarbojas ar IT tātad viņam ir ienākumi pamatdarbā par ko uzturēt sievu, mašīnu, kaķi un pats svarīgākais serveri. Kur problēma pievienot vēl vienu virtuālo hostu uz kura griežas vēl viena lapa? Nemācīsu nevienu dzīvot bet man savulaik uz veca Athlon griezās DC++ hubs, Apache, FXP, Tor izeja, Freenet peers un vēl vis kaut kas. Izmaksas bija viens aliņš mēnesī.

    #310536
    shady
    Participant

    Tas adbloks palīdz tikai tiem, kuriem tas ir. Uz telefona mest virsū vēl adblokus ir diezgan murgaina doma (kā novēroju, tad uz mana aparāta, tas izraisīja vairāk mīnusu, nekā labumu).

    Un, jā, reklāma maksā tik maz, kuras sper iekšā aģentūras uz urrā, nevis individuāli sarunātās.

    Te ir Notepad statistikas dati: https://notepad.lv/userpix/29_statistika_1.png

    Nu lab, pat lai nebūtu jādomā par servera uzturēšanu, kuru mums ir veiksmīgi atrisināta – varam atstāt vienu vienīgo reklāmas baneri par serveriem, kuri mums dod free hostu. Viss, viens vienīgs mazais baneris – vairāk arī neko nevajag. Un sponsoram nevar būt pret to iebildumi, jo tā būs vienīgā reklāma – un tā mazā banera vērtība ar šo apstākli tikai celsies, nevis kritīsies.

    Doma par loterijām jau nav slikta, bet likumīgi rīkot loterijas nemaz nav tik vienkārši, kur ir iesaistīti naudas darījumi. Un iedomājoties vēl visādus komentārus, ka administrācija ir iesūkusi naudu nāsīs – nē, paldies 🙂 Nevajag. Domāju, ka šī ideja vnk kancelējas nost. Ja, protams, tauta ko tādu grib un grib sarīkot kaut kādu konkursu, tad varam jau izdomāt – bet tad to vajag atvērt zem citas tēmas un izteikt tur priekšlikumus un apzināt gribētājus.

    Te runājam par reklāmām kā tādām.

    #310537
    Crow
    Participant

    Ar visām četrām par.

    Nē, pag. Atstāj Ä¢aķeks banneri. Nu tāpat vien, tur nav nekāda interešu konflikta, man viņš patīk, dizainiski gaumīgs, iederīgs un tā tālāk 😀

    #310538
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Taisiet loterijas ar bitcoin. Tur ja grib var viss būt caurspīdīgs, nāsīs (un citās ķermeņa atverēs) ievilkt nevienam neredzot nevarēs.

    Es esmu piedalījies pāris loteijās iekš bitcointalk.org bet neko laimējis neesmu. Toties nav ko pārmest viss bija godīgi. Blockchains mans liecinieks.

    #310539
    grisha
    Participant

    MAn reklaamas netraucee, vismaz uz kompja. Uz sava Andrioiida taapat lapu normaali nevaru paskatiities. Nav mobilaa versija diemzheel. Bet tur zoomot tuvaak, taalaak, man skjiet mulkjiigi. Tomeer, cik nu man sanaak caur telefonu netaa seedeet.

    #310540
    samurajs
    Participant

    @shady, tu esi liels malacis: pats vairs neko te nedari, tikai sācis gudri *irst! Salīdzinājumā ar citām web lapām Notepadā reklāmu (vismaz kaitinošu) nemaz nav. Kā teica biedrs Crow – Dateks banneris ir pa tēmu un iederas dizainā.

    Kaut kādi minimāli ienākumi lapas uzturēšanai vienmēr ir vajadzīgi. Ja kāds domā, ka es ne tikai bez maksas rakstīšu rakstus, bet pats vēl maksāšu par hostingu vai domēnu – tas nenotiks. Protams, mēs varam izvākt visus bannerus, bet tad jums būs Notepad bez Samuraja. Varēsiet paši rakstīt rindas kārtībā… personu ar e-žurnālista statusu te tāpat vairāk nekā sunim blusu 😀

    #310541
    shady
    Participant

    A, kapēc nepadirst?:)

    Bet, ja nopietni, es nedomāju, ka ieņēmumi no reklāmām atsver kaut vienu tūkstošo daļu no tā darba, ko TU velti Notepadam. Kā jau minēju, tad var atstāt mazu reklāmu par serveriem, lai nav pašam jāmaksā par hostu. Bet, protams, ja TU uzskati, ka portāla pieiršana ar reklāmām un to centu peļņa ir tā vērts, tad lai jau paliek.

    Es izteicu savu viedokli un uzskatu, ka nav tā vērts. Sataisi labāk kādam kompi pa piečuku (ja jau Liepājā tāds cenrādis) un nebūsi zaudējis ne centa. Bet vismaz vide, kuru pats radi, būs tīra. Būtu saprotami, ja no tā visa būtu arī kāds reāls labums, bet kā redzi – nekā jau nav.

    Bet, nu jā, katrs cents, ko jāatrauj, sirds sāp…. Bet, ja tu raksti dēļ tā piečuka mēnesī, tad varbūt tiešām pietiek – met vienreiz mieru. Š obrīd, pēc tava teiktā, tieši tā arī izskatās.

    Esi vīrs un izdari izvēli – pasaki, pietiek, vai nu savam darbam, vai reklāmām. Tu to visu dari dēļ entuziasma vai dēļ muļķības (tā samaksa par reklāmu, kas parazitē uz Tavu darbu = muļķība)?

    /*shady noslauka* Pabeidzu rīta procedūru./

    #310542
    Andron MacBeton
    Participant

    Kādas reklāmas? Kur ir?

    #310543
    Aldis
    Participant

    Normāli banerīši pa tēmu mani netraucē, pat interesē…

    Slīdošās lentas lejā, uzlecošie logi, un tādi mēsli – nē!!!

    #310544
    shady
    Participant

    Ķirzaka, par tevi bija skaidrs jau pirms Notepad dzimšanaa, jo it kā fišku kaut kādu rubī, bet tai pat laikā, kompleksos nomākts interneta superstārs.

    Par blogu gan piekrītu, nav slikta ideja.

    #310545
    samurajs
    Participant

    De facto Notepad jau ir kļuvis par Samuraja paplašināto blogu 🙂 Kur citur jūs tik glaunu blogu ar forumu un mailserveri esat redzējuši? 😀


    @Shady
    : ne dēļ tā piečuka es to visu daru, bet tāpēc ka patīk. Žurnālistikas jomā esmu progresējis, šis darbs vairs neaizņem pusi dienas kā senāk. Kamēr būs kas lasa Samuraja jaunumus – Notepad pastāvēs.

    #310546
    richijs
    Participant

    Iedodat tak žurnālista tiesības klucim vai kurš te publicēja video sacerējumus 😀

    #310547
    iKey
    Participant

    Reklāmas? Š eit viņas nepiefiksēju.

    Š ajā protālā netraucē man. Dažos saitos tās uzlec pa virsu visam tekstam un uz telefona ir baigais čakars, lai to aizvērtu

    #310548
    Foxsk8
    Participant

    Shady:

    1. kārtām tu pats paziņo par to, ka tu aizej no NP uz nezin cik ilgu laiku, nesaproti, nafig visu šo laiku tu te biji, un te pēkšņi tu atkal atnāc atpakaļ un kaut kādus murgus te raksti.

    2. Visus šos gadus, kad tu pats arī regulāri dabuji šis reklāmas naudas ienākumus tu nevienu vārdu nepukstēji, ka vajadzētu šis reklāmas izvākt. Tagad kad šī visa nauda ap 90% aiziet samurajam kurš šobrīd ir bezdarbnieka statusā, pēkšņi tev šie centi sāk uztraukt.

    3. Es samurajam esmu devis, teicis, ka šis ir viņa paplašīnātais blogs, advancēts blogs un es vairāk piepalīdzu ar tehniskām lietām, jo man šobrīd ir pamatdarbs, kas aizņem daudz laika, līdz ar to Samurajs šeit paliek par kingu (patīk tev vai nē), jo tu nespēj pats nodefinēt, vai tu šeit būsi vai metīsi mieru, bet no citiem tu to pieprasi. WTF?

    Neteikšu ka reklāma ienes centus, google vidēji no 20 – 30 eiro mēnesī, dateks atkarībā no sale out, kas ir no 20 – 50 eiro mēnesī, atkarībā no pirkuma daudzuma caur mūsu banneri, ref sistēmu. Serveris ir nokārtots for free. Es neuzskatu šobrīd to, ka Samurajam, kurš dara šeit vislielāko darbu būtu jāatsakās no pārdesmīt eiro mēnesī.

    #310549
    shady
    Participant

    Nekas jau nav mainījies. Esmu aizgājis no tā saucamā “aktīvā dienesta”. Esmu pasīvā statusā, tas ir, kad ir laiks – kad ir laiks, palasu, kaut ko pakomentēju, un paturu tiesības izteikt savu viedokli.

    Mans priekšlikums ir par to, ka vajag nokancelēt reklāmas, jo tās nes niecīgi peļņu un ne reizi vien te forumā par to bija bļaustīšanās. Tāpēc arī izvērtu diskusiju publiski, lai lasītāji arī izsaka savu viedokli. Un tās cenas ir zemākas, kuras tu te uzrakstīji, paskaties kopējo affiliate ieņēmumus un uzkrāšanas periodus.

    Iespējams esmu pārpratis situāciju, jo sapratu, ka samurajs no mēsliem ir ticis ārā, bet ja ne, tad sorry, ne jau mans mērķis bija atņemt kādam pēdējo centu. Tad viss ir saprotams.

    Uztver to kā ierosinājumu un nesāc te atkal fantazēt muļķības ar zemtekstiem.

    #310550
    aoma
    Participant

    Bļin, kad es te kādreiz šadijam braucu par šito visu virsū, biju “sliktais puisis” – sprēgāja man virsū ne pa jokam.

    Tagad, kad pie siles vairs netiek, kažoku uzreiz apmetis otradi. Nožēlojami…

    Visu cieņu samurajam, pareizāk būtu teikt roninam.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā