vai mans hdd mirst?

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) vai mans hdd mirst?

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #324965
    russo
    Participant

    Vai ir vērts vai nav diez vai Tev kāds atbildēs objektīvi.

    Tas taču Tev pašam ir jāzina. Viss atkarīgs no tā, ko Tu tur glabā. Ja tā ir svarīga info, tad protams vajadzētu domāt par rezerves variantu utt. Tad ir jēga pirkt jaunu. Bēdu izolācija palīdzēs tikai kādu laiku un Tev neviens nepateiks vai tas līdzēs 5 gadus vai 1 dienu.

    Par ssd kaut kad pasen tepat Notepad bija rakstu sērija par ssd dzīvotspēju, kur tika testēti kaut kādi 5 vai 6 ssd. Tur var arī izdarīt kaut kādus secinājumus + pilna google ir ar visādiem salīdzinošajiem testiem.

    Neviens Tev neieteiks visideālāko ssd tieši priekš Tevis.

    Tik pat labi es Tev varu ieteikt, ņem 4 vienādus ssd un slēdz raid 10. Būs tev gan ātrums, gan drošība.

    Ja nemaldos Samsung 840 vai 850 PRO bija laba sērija. 2 tādus izmantoju gan laptopā, gan mājas serverītī. Griežas uz nebēdu.

    #324966
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu ņemot vērā ka viņam nosprāga 1,5TB WD Green… CIK SSD tu viņam iesaki? 😀

    #324967
    cesedy
    Participant

    Es ieteiktu 2x500GB macbeton formatētos cietos diskus.

    #324968
    m_janis
    Participant

    NU kādu tuftu te sarakstījuši. Viss ir vienkārši – noskrūvē tam HDD vāciņu, iemet trauķenē, piegāz puslitru Fairy un kādu pusstundu lai griežas. Tad mikroviļņu krāsnī kārtīgi izžāvē, pieskrūvē vāku atpakaļ. Pēc tam ej uz veikalu un nopēr šo – pietiks taviem 1,5TB svarīgajiem datiem.

    #324969
    russo
    Participant

    Vecais… Tu mani tikko iekārdināji… 🙂 2tb un Pro.. kaut kā nebiju paskatījies, kas labs pasaulē notiek…

    #324970
    russo
    Participant

    Nu paņem parastu ssd un pārējo pieraksta kladē. Binārais kods tač’ visiem ir zināms.

    #324971
    albertino
    Participant
    #324972
    Crow
    Participant

    russo wrote:

    kā redzi, tā sēne iekšā progresē..

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā