Vai trekerim File.lv pienācis gals?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Vai trekerim File.lv pienācis gals?

Tiek skatīts 7 ierakstu – 61 līdz 67 (no 67 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #182657
    DMG
    Participant

    Nē nu man ar ja godīgi bieži vien patīk kaut kas no vecajām dziesmām, bet tomēr visu mūžu ar to nevar dzīvot un cilvēks ir ziņkārīgas radījums, tāpēc gribēsies vienmēr redzēt un dzirdēt arī to, kas jauns iznācis 😀 Ar filmām jau it īpaši. Noskaties treileri, kurš tev patīk un iesi skatīties kādu sen 100x redzētu filmu pa TV? Protams, ka nē 😀 Mēģināsi dabūt jebkur to filmu, lai apskatītos 😀 Ar mūziku bieži vien ir tieši tāpat 🙂

    #182658
    Sid
    Participant

    Heh, mani gan interesē tieši klasiskā mūzika un new age, pārsvarā otrais variants. 😉

    #182659
    samurajs
    Participant

    Tas taču ideāls variants, ja vajadzīga mūzika uz firmas datora, kur visādi BSA ložņā. Pēc tās 2 s reklāmas katra gabala sākumā var bez pūlēm pierādīt, ka mūzika iegūta legāli.

    #182660
    Foxsk8
    Participant

    Cik dzirdēju, tad mūs var sodīt ar 250 Ls lielu naudas sodu. Varbūt tad valdībai uzreiz nebija vieglāk izsniegt pirāta licenzi – gada maksa 200 Ls, un cilvēki varētu bez raizēm vilkt visus warez failus, visu nelegālo utt… Itkā jau nezidevīgi sanāk, bet toties domāju, ka šāda summa ir pietiekami laba, jo varam arī nemaksāt par to visu un kačāt, kamēr noķers ar laiku. Valstij ienāks papildus līdzekļi, mums mierīgāks prāts.

    #182661
    drono
    Participant

    Vispār jau, ja nemaldos, tad to pirāta licenzi tu jau apmaksā, kad pērc CD/DVD matricas, cietos diskus utt. Tur taču ir kaut kāds papildu nodoklis, ne?

    #182662
    shady
    Participant

    Datu nesēju nodoklis hdd ir ieviests? Nez kadēļ man atmiņā ir palicis, ka tas bija tikai uz matricām….

    #182663
    samurajs
    Participant

    Ai ai ai… tas, ko mēs maksājam par datu nesējiem – nav pirātisma, bet kopēšanas nodoklis, jo ir atļauts savām vajadzībām izgatavot legāli iegādāta materiāla kopiju uz jebkura datu nesēja.

    Datu nesēja nodoklis ir 10s par CD, 20s par DVD, 1 Ls par HDD, flash utml.

    Lasīt vairāk: https://www.autornet.lv/tiesibas/akti/MK321.php

Tiek skatīts 7 ierakstu – 61 līdz 67 (no 67 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā