Vai Tu jau atjauninājies uz Windows 10?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vai Tu jau atjauninājies uz Windows 10?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161201
    samurajs
    Participant

    Š eit noskaidrosim cik Notepad lietotāju atjauninājušies uz Windows 10 un kā viņi to vērtē.

    #319130
    Quagmire
    Participant

    Nē, tagad uz pagaidu datora lietoju XP, kad nopirkšu jaunu laptopu, likšu 7.

    #319131
    RicoPico
    Participant

    Pēc jaunināšanās no 8.1

    – Uz C:/ atradu mapi windows.old kura aizņēma bloody 50 GB. Un izdzēst nevar- vajagot tiesības, kuras garākas un lielākas nekā Admin kontam.

    – Interfeisa valoda nez no kurienes pēkšņi palika Krievu, lai gan pirms Update man bija ENG. Akli taustoties sistēmas valodu sanāca nomainīt uz ENG, bet pie sistēmas ielādes mani joprojām sveicināja ar “Добро пожаловать!”. Блядь.

    – Pēc Update bija nobrucis Nvidias draiveris.

    – Nestrādā Cortana, jo neesot reģionālās un zodiaka saderības.

    Ok, nu kam negadā šmuce- devu otro iespēju ar Clean-install. Tagad man uz Chromes ķeras jūbūbs 1080p režīmā.

    Nu saki kā lai iemīl Microsoft Windows 10, ja kopš pirmā acu skatiena Redmonda man sejā bāž staltu fakuci un sūta d1rst?

    Visādi citādi- vietām uzprišināts un vietām mazliet sadirsts win8.1. Joprojām lūkojos pēc fanfārām izdaudzinātās revolūcijas OS vēsturē.

    #319132
    m_janis
    Participant

    Uzliku kā otro (vispār trešo, jo ir W8.1 un Mint) – kādus mēnešus paeksperimentēšu un tad jau redzēs.

    #RicoPico: Ja būtu uzmanīgi lasījis instalējot, tad būtu pamanījis par valodām. Acīmredzot Reģionālajos settingos ne-Unikode tev bija krievu (man savukārt visur Latvija, tādēļ pieedāvāja latvisko. Risinājums – novilkt vajadzīgo ISO un apgreidoties no tā, aktivizēt un pēc tam jau var tītu instalāciju. Nvidia (u.c. neesošie) draiveris atjaunojas, palaižot W10 update – nu vienīgi, ja kāds aizvēsturisks dzelzis, kā mana apmēram 6 gadus vecā TV karte, kurai pat W7 draiveri oficiāli nav (bet pēc dejām ar tamburīnu, palaidu gan uz 7, gan 8, gan 10 :D.

    Cortana un visādi mākoņi un M$ konti ir jāatslēdz jau paši pirmie (vispār visi slēdzīši uz Off un tikai lokālais konts – tas jau, kopš W8 laikiem ).

    #319133
    samurajs
    Participant

    Windows.old izdzēst pavisam viegli kopā ar visiem temp failiem un citu drazu.

    https://windows.microsoft.com/en-us/windows/delete-files-using-disk-cleanup#delete-files-using-disk-cleanup=windows-8

    Tik un tā arī pie opcijas “neatstāt neko” clean install obligāti nepieciešams.

    #319134
    shadow118
    Participant

    Man tā Windows.old mape visus 60Gb aizņēma 😀 bet jā, kā jau samurajs teica, ar disk cleanup var dabūt nost. Pēc update reāli kādi 50Gb vairāk brīvas vietas uz C diska palika 🙂

    Ar pašu Windows 10 esmu apmierināts, viss strādā kā vajag, interfeiss patīk

    #319135
    RicoPico
    Participant

    Da es bez tamburīna un dejas ap vīraku gribēju iztikt. Biju domājis smuki atjaunināties un priecāties. Gluži kā to solīja windows 10 reklāmā smaidošā meitene.

    [img]https://www.brandinfection.com/wp-content/Spoof/evian_naive2.jpg[/img]

    #319136
    kasis1000
    Participant

    Pačekoju. Joprojām Nav jēgas Windows 7 apgreidot uz 8.1/10.

    Smieklīgi ir tas, ka šeit ir tikai 3 jaunumi – ne smakas no ērtuma, Cortana un DX12 ir vienīgās unikālās lietas, kas varētu būt lietderīgas pēc gada vai vairāk.

    Apšaubu Windows 10 lietot privātuma/uzņēmuma vajadzībām, atsaucoties uzesošo informāciju par https://notepad.lv/zinas/18338/spiegosana-jauna-kvalitate-ar-windows-10/

    #319137
    ExDec
    Participant

    Jau teicu citur – RAM patēriņš ar Win 10 ir ievērojami mazāks, salīdzinot ar Win 7 un Win 8.1. Uz stacionārā ar atvērtu Skype, Steam un Chromi ar 2 tabiem – 1.9-2GB noēd. Uz laptopa tajā pašā variantā 2.4GB noēdas. Nepiefiksēju ar Win 8.1 cik uz stacionārā, bet uz laptopa ēda ~3GB tas pats variants. Idle režīmā uz abiem noēd 1.4GB (Win 8.1 bija pie 2GB idlē). Tā kā šādā ziņā esmu apmierināts. Dizaina lietas gan prasījās pielabot, ko arī izdarīju.

    #319138
    Aldis
    Participant

    2GB ar 4-ām atvērtām progām neteiksim ka ir maz. Tad jau man viens vecais laptops ar 1.5GB ram ir zvērs – ar Windows XP, uz kura palaists Skype, mozilla ar 10 tabiem, utorrent, pa vidu griežas avira, un vēl paliek pāri 700mb no ram… (var teik puse no kopējā). Un jā – ja teiksies ka XP jau vecs sūds, un vajag upgradoties, tad teikšu pretī – eskperimenta kārtā Win7, pat Win8 bija uzstellēts – nav draiveru atbalsta, un kustās viss 2x lēnāk.

    #319139
    ExDec
    Participant

    Ar atvērtu Chromi tie 2GB ir maz, jo tas ir browseris, kurš RAM ēd launagā. Un es nekur neteicu neko par Win XP, Win 98 vai Win 95. Es salīdzināju ar Win 7 un Win 8/8.1.

    #319140
    samurajs
    Participant

    Vai tiešām neviens vairs neprot optimizēt PC, ka tādi rijīgi? Bildē zem spoilera 2003. gada muzeja eksemplārs ar optimizētu Windows 7 Lite un Firefox 31 ESR. AMD Athlon 1-kodola 2 GHz procis, 768 MB DDR1 RAM. Mjā Win 8 vairs neiet uz šā dzelža 😀

    [spoil][img]https://notepad.lv/userpix/28_perform_1.jpg[/img][/spoil]

    #319141
    romajo
    Participant

    Upgradojos bez problēmām viss palika angliski, izņemot kkādi appi, kas piesieti reģionam, laika ziņas u.c.

    Pārinstalēju pa tīro. Viss strādā normāli. Draiveri bij jāpapēta, kas vecāks nekā bija, atjaunināju. Blin tik video draivera iestatījumos rēgojas 32mb memory detected, kgan biosā ir 64mb.

    Tiem, kam liekas, ka atmiņu rij vairāk, iesaku paskatīties pagefile (lapošanas fails), man pēc noklusējuma bija 1393mb, uzliku advanced 1393mb līdz 4096mb, kā w7 un miers.

    #319142
    kasis1000
    Participant

    Ko Jūs cepjaties par RAM?

    Windows 10 ir tādas pašas sistēmas prasības, kā Windows 7.

    Vairāk vajadzētu cepties par to, ka aplikācijas ēd daudz(Skype ~93MB kuram nu 30MB būtu pieļaujams)

    W7/W10 ir tāpat kā Android/iOS liels noslogojums, bet palaižot spēli liekais tiek atslēgts, piemēram Windows 7 gadījumā – Aero un noteikti ir vēl procesi.

    #319143
    Evers
    Participant

    Pagaidām noteikti pieturēšos pie W7.

    Vienīgā jēga no W10 būtu jaunais DirectX, ko W7 neatbalsta, bet tas tikai spēlēm aktuāli. Citādi W10 ir kautkāds joks.

    #319144
    usins
    Participant

    Nē un neplānoju. Vismaz ne uz sava privātā datora. Linux pagaidām tiek cītīgi lietots un vajadzībām atbilstošs.

    #319145
    msh
    Participant

    Kasi, kādam skapim tad ir tikai 93 megi, par kuriem būtu jāuztraucas? 😀 😀 😀 Manam šobrīd ir nepilni 400, mēdz sakāpt līdz 700. Ja būtu 93, tā būtu fantastika. Tie, protams, ir tikai ziediņi. Odziņas ir hromizētā opera. Tā jau jauki, ka 2 GB progai RAM ierobežojums ir apiets ar atsevišķiem procesiem, tik problēma tāda ka to izdarot, ir pavērušies elles vārti vaļā… 😀 Tās divas progas ir relatīvi mierīgi spējīgas aprīt manu 8 GB RAM modul, tas nekas, ka man ir nevis windows vista 7th edišen, bet gan winxp x64, kurš ir daudz pieticīgāks.

    Kad vēl bija īstā opera, es smējos ka es nezinu ko darīt lai dabūtu RAM aizpildījumu virs 2 GB un ka man 8 GB ir tikai tāpēc, ka neatbalstu pirkt moduli, kas mazāks par lielāko pieejamo izmēru – kopš gūgļa tehnoloģiju ienākšanas prasās pēc vēl viena tāda, jo vairāk tāpēc, ka es esmu izslēdzis page file un parasti brīdī, kad rāmis tiek piedzīts līdz galam, hrompera avarē.

    #319146
    shadow118
    Participant

    Kā var dabūt 700mb skaipam? Man parasti ir ap 150, tagad vispār nokrities liidz 60

    #319147
    msh
    Participant

    Vienkārši lietojot. Un pat diezgan nekā – man tur ir viens grupņiks, kur pa visiem kopā dienā varbūt kādus 1000-1500 ierakstus sarakstām, un vēl ar pāris trīs cilvēķiem sarakstos un viss. Labi, šobrīd rijiens pats no sevis ir nokrities uz kaut kādiem 220, bet gan jau drīz atkal sakāps.

    #319148
    shadow118
    Participant

    Es ar esmu vairākos grupas čatos, kur diezgan normāli saspamo reizēm, nez, būs jāpačeko, bet kaut kā neatceros, ka tik daudz būtu bijis

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā