Vēlēšanas…

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Vēlēšanas…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162884
    Andron MacBeton
    Participant

    Interesanti par ko tad šie “tehnikas speciālisti” nobalsoja

    #329827
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Neaizgāju uz vēlēšanām, jo mana dirsa atrodas 1100 kilometru attālumā no vēlēšanu iecirkņa.

    #329828
    garaisezis
    Participant

    google maps saka, kad esmu nieka 9550km attālumā… plus ja arī būtu LV, nez kur lai es deklerētu savu dzīvesvietu, Lidostas gaitenis.

    #329829
    shady
    Participant

    Ja es būtu LV, tad nobalsotu par Artusu Kaimiņu, jo uzskatu, ka viņš ir vienīgais, kas kaut ko cenšas arī izdarīt.

    #329830
    3Dklucis
    Participant

    Es arī neaizgāju uz vēlēšnām jo balsošanas iecirknis atrodas 3 km. atālumā,nebija iedvesmas jo nebīju uzpirksts…..

    #329831
    romajo
    Participant

    Kas ir “lielā” partija? Nobalsoju par vietējiem, kas jau sen darbojas novadā/pilsētā. Pa lielam viss apmierina, lai turpina.

    #329832
    Quagmire
    Participant

    Par Lembergu

    #329833
    Anonīms
    Neaktīvs

    Quagamire balso par zagli.Vienmer esmu gribējis zināt kas cilvēkiem liek balsot par Lembergu.Tas ir tas pats ja amerika butu balsojusi par AL CAPONE.Patiešām gribu dzirdēt ko tu no viņa sagaid ( nu vismaz apmeram).

    #329834
    osy
    Participant

    Lembergs lai arī pizģī, vismaz dalās ar citiem. Esi bijis Ventspilī? Viss smuks un sakopts, ar Rīgu grūti pat salīdzināt.

    #329835
    Anonīms
    Neaktīvs

    .[marq=down][marq=up]

    #329836
    samurajs
    Participant

    Diemžēl šai valstī vnm jādodas vēlēt nevis lai izvēlētos labākos kandidātus, bet gan izvēlētos mazāko ļaunumu. Kas ir šie deputātu kandidāti? Ne jau kādi tur baigie patrioti, bet lielākoties pašlabuma meklētāji un savu projektu lobētāji. Ir jau kāds godīgais arī, bet tie parasti paliek aiz kadra.

    #329837
    romajo
    Participant

    Vairāk gan atgādina , Enoch L. Johnson – u , kas kļuva par prototipu seriāla Boardwalk Empire varonim Nucky Thompson – am.

    #329838
    albertino
    Participant

    Rīgā balsoj-Vienotība mazākais ļaunums

    #329839
    jonjs
    Participant

    Jaunā konservatīvā partija, kūrortpilsētā. 🙂

    #329840
    Nelabojams
    Participant

    Tāpēc viņš arī var atļauties pizģīt, ka tādi ar pirkstu taisīti puskroplēni par viņu balso.

    #329841
    uldics
    Participant

    Balso par partiju, kuras sarakstā pirmās rindās jaunas, neaptraipītas sejas ar reāliem saukļiem. Pec vēlēšanām jaunās sejas paiet malā un reālo “darbu” atkal turpina vecie tarakāni no saraksta apakšas. Kamēr par vēlētāji nevarēs par zagšanu, bezdarbību un citu kaitniecību savus ievēlētos izmest bez tiesībām atgriezties ierēdņa kārtā, tikmēr būs bezjēdzīgas šitādas vēlēšanas. Un nevajag teikt, ka viena balss var ko mainīt. Nevar. Viss ir izkalkulēts, reklāmās utml. ieguldīts un vajadzīgie balsotāji būs. Nav ko sevi mānīt.

    #329842
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu ko, rezultāti ir zināmi, balstiņas saskaitītas. Pizģec uz vel 4 gadiem.

    Es tikai brīnos, kas ir tie balsotāji? Kapēc pilnīgiem, debīliem sūdapauriem ir balstiesības?

    Nau nekād slēpt informācij kā Liepājas Dome izķērnā naud.

    Tai pašā laikā, kad Dome maksā simtiem tūkstošu pa kaukādiem rallijiem, un šnagām, Pašvaldības Policijai nau kapeiks priekš jaunām rācijām, un uz galvenā pilsētas tilta ir kaitinoša bedre.

    Kur dirsā likties? Kad izbeigsies šitā “pensiķu nācija”? Vai tiešām tie debīlie vecie sūdi nesprāgs nost?

    #329843
    Andron MacBeton
    Participant

    Lai kā man nepatiktu Lembergs personīgi, bet tas kadrs dara arī labu.

    Cik Ventspilē ir izlaupīti (un likvidēti) cehi? A cik Liepājā?

    Man pajāt ka tos bruģakmeņus taisa viņa firma, lai tik taisa vēl vairāk, un lai uz TOP veikalu nau jāiet pa bedrēm!

    Jā, kautko jau viņi izķērnā, bet 1alga rezultāts ir pozitīvs. A mums te Libavā – sūds uz puļķīša. Veloceliņi kas nekur neaizved, bling-bling ielas, hipsteriestādes.

    Aizdegas bērnudārzs – to notušē, tā ka vairs ziņās neizlasīt.

    Dzerevņa.

    #329844
    Participant

    Nav balsstiesības, bet ja balsotu – Baiba Broka, bet ar gariem zobiem – nepatīk nacionālisti, bet patīk tādi kandidāti, kas nav izteikti sociāldemokrāti. Apnikusi šī atlaižu un pabalstu mētāšana pa labi un pa kreisi, ko, protams, sedz strādājošie iedzīvotāji. Ja kāds no kandidātiem vēl kādreiz populistiski iesauksies “Bezmaksas sabiedrisko transportu visiem!!”, es momentā šo kandidātu nosaukšu par populistu.

    #329845
    Barons
    Participant

    Quote:

    ……… “Bezmaksas sabiedrisko transportu visiem!!”, es momentā šo kandidātu nosaukšu par populistu. ..

    Pensionāri, kuriem nav jāmaksā par braukšanu tā nedomā.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā